Profile cover photo
Profile photo
Plavecká škola ORKA
8 followers -
Pražská škola plavání. Šutka a Hotel DUO, neplavci i plavci. Více na orkaplavani.cz.
Pražská škola plavání. Šutka a Hotel DUO, neplavci i plavci. Více na orkaplavani.cz.

8 followers
About
Posts

Stávající zákazníci nyní mohou prodloužit své rezervace na https://orkaplavani.cz/rezervace na příští pololetí. Od soboty 13. ledna v 19:00 se mohou hlásit i noví klienti. ORKA přeje všem pěkný víkend :-)
Add a comment...

Připomínáme, že počínaje zítřkem pokračují naše pravidelné kurzy :-)
Add a comment...

Přejeme všem našim šikovným plavcům, jejich rodičům a dalším přátelům i podporovatelům krásné prožití Vánočních svátků! Ať Vás i příští rok voda nadnáší napříč Šutkou i Hotelem Duo! :)
Add a comment...

Připomínáme našim klientům, že dnes ani zítra (tj. 2. a 3. 10.) běžné kurzy v Hotelu DUO a na Šutce neprobíhají. Stanovených 14 lekcí za pololetí pochopitelně máte garantováno. ORKA Vám přeje příjemný vstup do nového týdne :-)
Add a comment...

Již za 10 dní, tj. v pondělí 18. září opět začínáme s kurzy! Těšíme se na nový rok s našimi plavci :-)
Add a comment...

Připomínáme klientům, že počínaje dnešní středou, tj. 12. dubna až do příštího úterý (18. dubna, včetně) se plavecké kurzy nekonají z důvodu Velikonoc. 14 lekcí za pololetí zůstává garantováno. ORKA Vám přeje pěkné Velikonoce!
Add a comment...

Již je dostupný rozvrh příměstského tábora pro toto léto na https://orkaplavani.cz/plavecke-kurzy/letni-primestsky-tabor. Registrovat se můžete od příštího pondělí v 13:00 hodin.
Add a comment...

Post has attachment
Naši plavci podali i v tomto období opravdu skvělé výsledky v řadě měřených úseků. Gratulujeme těm nejlepším a přejeme ostatním, ať dosáhnou podobného výkonu co nejdříve! https://orkaplavani.cz/plavecke-kurzy/rekordni-vykony
Photo
Add a comment...

1. pololetí definitivně spolu s dnešním pondělím skončilo. Konečné rozpisy druhého pololetí budou zveřejněny v průběhu několika dnů a budete o nich informováni i na sociálních sítích. ORKA děkuje svým plavcům i ostatním příznivcům za hladký průběh doposud zcela rekordního období!
Add a comment...

Post has attachment
Nyní můžete prodlužovat své rezervace na druhé pololetí na https://orkaplavani.cz/rezervace. Na stejné adrese spustíme ve čtvrtek 22. prosince v poledne i nové rezervace pro klienty, co u nás dosud neplavali. Pokud jste ale platili celý rok, prodloužíme rezervaci za Vás :-) Přejeme krásný večer!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded