Profile cover photo
Profile photo
Stanisław Guzik - zakład kamieniarski Kraków
8 followers
8 followers
About
Stanisław Guzik - zakład kamieniarski Kraków's posts

Post has attachment
Wszystkie nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych preferencji Klienta. Realizacje, do produkcji których używamy najwyższej klasy materiałów, importowanych z całego świata, odbywają się w ścisłej konsultacji z Usługobiorcami, zgodnie z Ich życzeniem oraz pomysłem. Więcej szczegółów dotyczących działalności naszego Zakładu zamieściliśmy na stronie: http://kamieniarzguzik.pl/o-firmie/.
Photo

Post has attachment
Przypominamy o możliwości zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Mamy nadzieję, że dokumentacja fotograficzna wybranych zleceń utwierdzi Państwa w przekonaniu, iż materiał, jakim jest granit czy marmur, a także jego obróbka, nie mają dla nas tajemnic. W efekcie otrzymują Państwo produkt najwyższej jakości: http://kamieniarzguzik.pl/realizacje/.
Photo

Szukasz nietypowych pomysłów na schody? Twojej uwadze polecamy schody wykonane z granitu, które odznaczają się bardzo dobrą trwałością i eleganckim wyglądem. Nasz zakład kamieniarski od lat zajmuje się tworzeniem schodów z granitu http://kamieniarzguzik.pl/uslugi/.

Kamień naturalny znajduje coraz większe zastosowanie w aranżacjach wnętrz. Jednym ze sposobów wykorzystania kamienia naturalnego są podłogi z granitu, które odznaczają się bardzo dobrą wytrzymałością i efektownym wyglądem. Jeśli są Państwo zainteresowani podłogami granitowymi, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą http://kamieniarzguzik.pl/uslugi/. 

Post has attachment
Wybierając płyty nagrobne, zadbajmy przede wszystkim o to, by były wykonane wytrzymałego materiału. Prowadzony przez nas zakład kamieniarski specjalizuje się w produkcji nagrobków oraz płyt nagrobnych. Po dodatkowe informacje zapraszamy na stronę http://kamieniarzguzik.pl/uslugi/. 
Photo

Post has attachment
Nagrobek to jeden z ostatnich gestów, jakimi wyrażamy nasz szacunek do zmarłego bliźniego, nic więc dziwnego, że dokładamy starań, aby wybrane przez nas pomniki nie tylko dobrze się prezentowały, ale także był trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych. Nasz zakład kamieniarski od wielu lat zajmuje się przygotowaniem nagrobków, grobowców oraz płyt nagrobnych. Szczegóły znajdują się na stronie http://kamieniarzguzik.pl/uslugi/. 
Photo

Post has attachment
W życiu każdego z nas nadchodzi ten przykry moment, w którym musimy wybrać nagrobek dla naszego zmarłego bliskiego. Dobrze rozumiemy, że śmierć członka rodziny jest dla wielu z Państwa bardzo dużym przeżyciem, dlatego dokładamy starań, aby wszystkie formalności związane z wyborem i przygotowaniem pomnika przebiegły w możliwie najszybszym tempie. Więcej szczegółów o świadczonych przez nas usługach kamieniarskich znajduje się na stronie http://kamieniarzguzik.pl/uslugi/. 
Photo

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że granit znajduje szerokie zastosowanie w branży gastronomicznej i to nie tylko do produkcji blatów kuchennych? Powodem tego jest fakt, że granit bardzo powoli oddaje ciepło, co sprawia, że jest wykorzystywany do pieczenia takich potraw jak pizza albo steki. Natomiast w codziennym gotowaniu blaty z granitu http://kamieniarzguzik.pl/uslugi/ mogą być pomocne podczas studzenia dań. 
Photo

Post has attachment
Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na wykonanie schodów albo posadzek z granitu? Odpowiedź jest prosta! Dzięki swoim naturalnym właściwościom granit jest kamieniem wytrzymałym i niepodatnym na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że granit znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Więcej na http://kamieniarzguzik.pl/uslugi/. 
Photo

Post has attachment
Blaty łazienkowe ciągle narażone są na kontakt z wodą, z tego też powodu warto zadbać o to, aby wybrać blat wykonany z materiału, który jest odporny na działanie wilgoci. Jednym z takich materiałów jest granit. Jeśli szukają Państwo specjalistów, którzy wykonają dla Państwa blaty z granitu, zachęcamy do współpracy http://kamieniarzguzik.pl/uslugi/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded