Profile cover photo
Profile photo
Larkis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo wielobranżowe
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Żadna to nowość, że firma Larkis stale się rozwija. Decydując się na współpracę z nami, mogą mieć Państwo pewność najwyższej jakości świadczonych usług czy też fachowego doradztwa. Zapraszamy do owocnej współpracy z absolutnym pionierem produkującym uszczelki silikonowe! Na stronie internetowej: http://larkis.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rękawic gumowych, które spełniają funkcję ochronną. Rękawice do prac domowych? A może wysokoodporne na ścieranie i jednocześnie chroniące dłonie przed chemikaliami? Jesteśmy niemal w stu procentach pewni tego, że spełnimy Państwa oczekiwania! Na stronie internetowej: http://larkis.pl/produkty/ochronne-rekawice-gumowe zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Nasze wyroby silikonowe zaprojektowane specjalnie dla kolejnictwa znajdują swoje zastosowanie, między innymi, jako wyposażenie wagonów. Najwyższe jakościowo uszczelki w drzwiach czy oknach? Tylko z pomocą firmy Larkis! Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Na stronie internetowej: http://larkis.pl/produkty/silikon-produkty-dla-kolejnictwa zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Z usług firmy Lariks korzysta też polskie kolejnictwo. Doskonale wiemy, jak spełniać wymagania naszych Klientów, dlatego też oferujemy Państwu wszystko to, co najlepsze. Nasza firma słynie z wyrobów z gumy silikonowej, które są specjalnie dostosowane do potrzeb kolejnictwa. Zapraszamy do współpracy! Na stronie internetowej: http://larkis.pl/produkty/silikon-produkty-dla-kolejnictwa znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Poszukują Państwo producenta wyrobów silikonowych? Jesteśmy pewni, że firma Larkis spełni wszelkie Państwa wymagania! Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://larkis.pl/produkty/materialy/silikon, gdzie znajdą Państwo nieco więcej informacji o produkowanych przez nas wyrobach silikonowych.
Photo

Post has attachment
Niejednokrotnie wspominaliśmy Państwu o tym, że w naszej ofercie znajduje się kauczuk silikonowy. Materiał ten wykorzystywany jest w wielu gałęziach przemysłu, co świadczy o jego wysokiej jakości! Są Państwo zainteresowani? Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://larkis.pl/produkty/zastosowanie-kauczuku-silikonowego, gdzie zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Poszukują Państwo wysokojakościowych wyrobów z gumy? Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór tego typu produktów, a w dodatku w wielu kolorach! Mogą Państwo mieć pewność tego, że wyroby te cechuje odporność na wysokie temperatury, a także na inne czynniki. Po więcej informacji serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: http://larkis.pl/produkty/uszczelki-sznury-gumowe, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Najlepsze wyroby silikonowe? Rzecz jasna, że te od firmy Larkis! Przykładamy dużą wagę do tego, z jakich materiałów wykonywane są nasze produkty. Dzięki temu, zostaliśmy pionierami w tej branży. Zapraszamy do owocnej współpracy! Na stronie internetowej: http://larkis.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej: http://larkis.pl/galeria znajdą Państwo bogatą galerię zdjęć. Zamieściliśmy tam, między innymi, zdjęcia naszych produktów, dzięki czemu mogą Państwo zapoznać się z tym, co mamy do zaoferowania. Zapraszamy do owocnej współpracy!
Photo

Post has attachment
Firma Larkis może pochwalić się wieloma imponującymi osiągnięciami. Warto nam zaufać, ponieważ współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu. Jeśli są Państwo ciekawi naszych osiągnięć, zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://larkis.pl/osiagniecia/programy-unijne, gdzie zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Wait while more posts are being loaded