Profile cover photo
Profile photo
Agreko. Nawozy dolistne, donasienne, trawnikowe
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Nawet w sytuacji, gdy mamy do czynienia z glebami bogatymi, może pojawić się niedobór składników w okresie największych potrzeb roślin. Dobrym wyjściem z tej sytuacji będzie dostarczenie dolistnie nawet małych ilości potrzebnych składników. Żywienie roślin to nasza specjalność, zapraszamy do współpracy - http://agreko.info.pl/zywienie-roslin/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdują się również nawozy donasienne. Polecamy Państwu Dynavit - uniwersalny, wieloskładnikowy nawóz donasienny, który sprawdzi się przy nawożeniu donasiennym wszystkich gatunków roślin. Służymy fachową poradą w kwestii stosowania nawozów. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj - http://agreko.info.pl/dynavit/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy nawożenie dolistne rzepaku może wpłynąć na zwiększenie plonu? Ależ oczywiście, że tak! Polecamy Państwu nawozy mikroelementowe serii Grinlist. Nawóz można stosować w kilku wariantach: podstawowym, uzupełniającym oraz intensywnym. Szczegółowe informacje zamieściliśmy na stronie internetowej - http://agreko.info.pl/rzepak/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesuje Cię skuteczne nawożenie kukurydzy? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ciekawą ofertą. Oferujemy wyjątkowe nawozy serii Grinlist, dzięki którym zwiększysz plon kukurydzy hodowanej na nasiona i kiszonkę o kilkadziesiąt procent! Szczegółowy plan dokarmiania znajdziesz pod tym linkiem - http://agreko.info.pl/kukurydza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Grinlist max to uniwersalny, wieloskładnikowy nawóz dolistny. Świetnie nadaje się do dokarmiania dolistnego wszystkich gatunków roślin. Zalecamy łączenie dokarmiania dolistnego roślin z nalistnym opryskiem pestycydami. Więcej informacji na temat tego nawozu znajdą Państwo pod tym linkiem - http://agreko.info.pl/grinlist-max-dolistny-roztwor-nawozowy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nawóz dolistny Grinlist Zn należy stosować do roślin, które są wrażliwe na niedobór cynku. Nawóz polecamy do kukurydzy, ziemniaków, a także rzepaku, cebuli i pomidorów. Warto stosować dokarmianie dolistne roślin cynkiem razem z wieloskładnikowymi nawozami dolistnymi i zabiegami ochrony roślin. Polecamy - http://agreko.info.pl/grinlist-zn/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do dokarmiania dolistnego wszystkich gatunków roślin polecamy nawozy z serii Grinlist. Nawozy te w widoczny sposób przyczyniają się do zwiększenia plonu i jego jakości. Jeśli zastosujemy je jesienią, spowodują podniesienie mrozoodporności ozimin. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - http://agreko.info.pl/nawozy-dolistne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcemy, by trawa rosła wysoko i pięknie wyglądała, musimy zadbać o odpowiednie nawożenie. Oferowany przez naszą firmę nawóz do trawników Trasvit zwiększa krzewienie traw i ich intensywną zieleń. W skład nawozu wchodzi m.in. wapń, który pomaga w utrzymaniu odpowiedniego odczynu gleby. Polecamy - http://agreko.info.pl/trasvit-nawoz-do-trawnikow/.
Add a comment...

Post has attachment
Nadeszły Święta Bożego Narodzenia! Już dziś chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia! Byście spędzili ten czas w spokoju i radości, w gronie najbliższych osób! Życzymy też szczęśliwego Nowego Roku!
http://agreko.info.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cebula, por, czosnek! Chcecie hodować tego typu warzywa? Chętnie podpowiemy, jak je pielęgnować. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej! Zapraszamy serdecznie!
http://agreko.info.pl/warzywa/cebulowe/
cebulowe
cebulowe
agreko.info.pl
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded