Profile cover photo
Profile photo
Master s.j. J. Chudek, P. Janicki
About
Master s.j. J. Chudek, P. Janicki's posts

Chcesz zakupić pokrowiec na swój laptop albo telefon, ale boisz się, że nie będzie odpowiadał wymiarom wykorzystywanego przez Ciebie sprzętu? W asortymencie naszego autoryzowanego serwisu znajdziesz szeroki wybór pokrowców dedykowanych dla urządzeń Mac. Szczegóły na stronie http://www.imaster.com.pl/o-nas/.

Post has attachment
W trakcie użytkowania baterie w telefonach ulegają zużyciu. Jeśli posiadasz iPhone’a, warto zaopatrzyć się w oryginalną baterię. Aby mieć pewność, że zakupiona przez nas bateria jest oryginalna, powinni Państwo zakupić ją w autoryzowanym serwisie Apple. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. baterie http://www.imaster.com.pl/o-nas/. 
Photo

Post has attachment
Jednym z najbardziej rozpoznawanych osób na świecie jest Stevie Jobbs, założyciel Apple Inc. Dla wielu osób jego kariera jest przykładem spełnienia amerykańskiego snu. Nic dziwnego, w końcu własną pracą stworzył jedną z najlepszych marek urządzeń elektronicznych na świecie. Produkty Apple dostępne są również naszym kraju, a w razie problemów, nasza firma pomoże Wam się z nimi uporać http://www.imaster.com.pl/o-nas/.
Photo

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że jednym z założycieli firmy Apple jest Steve Wozniak, Amerykanin polskiego pochodzenia? Do jego najwybitniejszych dzieł należą komputery Apple I oraz Apple II, które były przełomem w produkcji komputerów osobistych. Obecnie produkty Apple dostępne są na całym świecie, a nasza firma zajmuje się serwisem sprzętu produkowanego przez to przedsiębiorstwo http://www.imaster.com.pl/naprawa-mac/.
Photo

Post has attachment
Apple jest jedną z największych marek, jaka od lat specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości elektroniki użytkowej, w tym smartfonów, tabletów oraz laptopów, które na całym świecie sprzedają się w milionach egzemplarzy. Nasz serwis specjalizuje się w naprawie sprzętu produkowanego przez Apple http://www.imaster.com.pl/naprawa-iphone/.
Photo

Post has attachment
Nasz punkt serwisowy sprzętu Apple czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00, a także w soboty od 9:00 do 14:00. Jeśli jednak nie mogą Państwo nas odwiedzić w podanych wyżej godzinach, przypominamy, że oferowane przez nas produkty dostępne są także na serwisie Allegro. Szczegóły dostępne są na stronie http://www.imaster.com.pl/o-nas/.
Photo

Post has attachment
Nasz autoryzowany punkt przyjęć sprzętu Apple mieści się w Warszawie, przy Alei KEN 105/U6. Jeśli mają Państwo problemy z dojazdem, zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.imaster.com.pl/kontakt/, gdzie przygotowaliśmy mapkę, która ułatwi Państwu trafienie do naszego sklepu. 
Photo

Post has attachment
W przypadku pytań dotyczących oferowanych przez nas usług z zakresu naprawy sprzętów Apple, zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszym punktem, który mieści się na warszawskim Ursynowie. Dane kontaktowe dostępne są na stronie http://www.imaster.com.pl/kontakt/. Gorąco zachęcamy! Nasi specjaliści doradzą Państwu odpowiednie rozwiązanie. 
Photo

Post has attachment
Znudził Ci się wygląd Twojego telefonu? Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://www.imaster.com.pl/, gdzie prezentujemy przygotowaną przez nas ofertę akcesoriów dla produktów Apple. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas akcesoriów. Serdecznie zapraszamy! 
Photo

Post has attachment
Miałeś drobny wypadek, w wyniku którego uszkodzeniu uległ Twój telefon? Zaufaj profesjonalistom! Specjaliści z warszawskiej firmy Master zajmą się naprawą Twojego iPhone’a. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o świadczonych przez nas usługach, odwiedź stronę naszego punktu przyjęć sprzętu Apple http://www.imaster.com.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded