Profile cover photo
Profile photo
Grupa Multiplay
2 followers
2 followers
About
Grupa Multiplay's posts

W telewizji Multiplay można oglądać także Canal+ . Teraz można go mieć za darmo nawet przez dwa miesiące. Promocja Canal+ dla koneserów to oferta dla osób, które kochają kino, premierowe odcinki waszych ulubionych seriali, premiery kinowe. Zapraszamy także na naszą stronę internetową: http://www.multiplay.pl/ 

Post has attachment
Najwyższą jakość przesyłu i bezpieczeństwo zapewnia sieć światłowodowa. Gwarantuje ona najwyższą jakość sygnału. Szybki Internet jest dostępny nawet w małych miejscowościach. Dzięki światłowodowi skorzystały także gminne szkoły, wraz z pojawieniem się szybkiego Internetu możliwe było pełne wykorzystanie platformy „Opolska eSzkoła”. Zapraszamy także na naszą stronę internetową: http://www.multiplay.pl/, na której znajdą Państwo więcej informacji. 
Photo

Post has attachment
Województwo opolskie przez długie lata było zacofane informatycznie. Niska prędkość Internetu oraz przerwy w jego dostawie były codziennością. Zmiany zaszły rok tomu, kiedy uzyskano możliwość szybkiego i stabilnego łącza światłowodowego. Sieć Multiplay http://www.multiplay.pl/ zapewnia szybkie połączenie internetowe, a także przystępne ceny. Zapraszamy! 
Photo

Post has attachment
Delegacja Grupy Multiplay może się pochwalić brązowym medalem w sztafecie mieszanej. Dochód z biegu zostanie przeznaczony na budowę stadiony lekkoatletycznego w Chrząszczycach. Zdjęcia z biegu znajdą Państwo na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy także na naszą stronę internetową: http://www.multiplay.pl/. Zapraszamy! 
Photo

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty promocyjnych abonamentów telefonicznych. Abonament już od 19 zł miesięcznie. Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.multiplay.pl/?q=node/12, na której dostępne są szczegółowe informacje. Nie czekaj, przenieść swój numer do Multiplay jeszcze dziś! 
Photo

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej: http://www.multiplay.pl/?q=node/28 mogą Państwo sprawdzić zasięg naszego Internetu. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia w jakim miejscu będzie działał najlepiej. 

Post has attachment
Staramy się pomagać osobom w trudnej sytuacji. W ostatnim czasie wsparliśmy festyn charytatywny na rzecz dwóch osieroconych tego samego dnia dziewczynek. Wiktoria i Lilianna potrzebują pomocy finansowej, aby dziadkowie mogli zapewnić im bezpieczne dzieciństwo. Zachęcamy do wsparcia tej akcji http://www.strzelecopolski.pl/artykul/radosc-przez-dobroc, szczegóły na naszej stronie internetowej: http://www.multiplay.pl/
Photo

Post has attachment
Czy wiecie, że Internet przestał być dostępny jedynie dla ludzi młodych. Coraz więcej seniorów korzysta z dostępu do sieci i ceni sobie tę możliwość. Na naszej stronie internetowej: http://www.multiplay.pl/, znajdą Państwo ciekawe propozycje dla osób w każdym wieku. 
Photo

Post has attachment
Co wyróżnia naszą sieć telefoniczną? To przede wszystkim wysoka jakość połączeń, naliczanie sekundowe do sieci w Polsce, darmowe połączenia w sieci Multiplay, bezpłatne przeniesienie numerów od innych operatorów. Szczegółowe informacje jak zwykle dostępne na naszej stronie internetowej: http://www.multiplay.pl/?q=node/12. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
W sieci telefonicznej Multiplay dostępne są trzy możliwości abonamentu telefonicznego za 19 zł, 29 zł i 39 zł. Tylko teraz ich ceny są tak niskie, obowiązuje promocja abonamentowa. Zapraszamy na naszą stronę internetową; http://www.multiplay.pl/?q=node/12, na której znajdą Państwo szczegóły!
Photo
Wait while more posts are being loaded