Profile cover photo
Profile photo
Kadıköy Yurtdışı Eğitim
325 followers
325 followers
About
Posts

Post has attachment
İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy'de uzman yurtdışı eğitim danışmanlığı arıyorsanız Kadıköy Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sizin için en doğru adres. Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımız size en uygun dil okulunu en uygun fiyatla bulacaklardır. Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı için 0 216 405 27 00 dan bize ulaşabilir yada websitemiz üzerinden mesaj atarak danışmanlarımızın sizi en kısa sürede aramasını sağlayabilirsiniz.

Post has attachment
Dünyada en çok konuşulan diller arasında 3. sırada yer alan İspanyolca, toplam 58 ülkede konuşulmaktadır. Öğrencilerin İspanyolca dil eğitimi için en çok tercih ettikleri ülke İspanya’dır. Çünkü İspanyolca en iyi ve en düzgün İspanya’da konuşulmaktadır.

Post has attachment
Amerika New York'ta dil eğitimi almak ister misiniz? Acele edin erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!
Photo

Post has attachment
Yurtdışında İngilizce eğitimi hayalleri kuran, plan yapan bireyler arasında Malta oldukça popüler bir tercihtir. Tercih sebepleri olarak belirli kriterleri göstermemiz mümkündür. Öncelikle ülkemize yakın bir coğrafi konumda bulunduğu için İstanbul’dan uçak ile 2 saat uzaklıkta olup yerel saat olarak bir saat geride bulunması yurtdışı seyahat deneyimi bulunmayan veya farklı sebeplerden yurtdışı konusunda çekinceleri olan kişiler için büyük bir avantajdır. http://www.yurtdisiegitimkadikoy.com/yurtdisi-dil-okullari/malta-dil-okullari/

Post has attachment
İrlanda Dil okulları genellikle, İrlanda’nın başkenti Dublin’de bulunmaktadır. Dublin insanları oldukça sevecen ve sıcakkanlı insanlardır. Ayrıca Dublin, Paris ve Londra’dan sonra en çok ziyaretçi alan başkent olduğu için, sadece Dublin’in insanlarıyla değil, tüm dünyadan gelen farklı kültürlerle de tanışma fırsatı yakalayacaksınız.
http://www.yurtdisiegitimkadikoy.com/yurtdisi-dil-okullari/irlanda-dil-okullari/

Post has attachment
Cape Town, Güney Afrika Cumhuriyetinde en güneyde, Atlantik ve Hint okyanuslarına kıyısı olan çok güzel bir şehirdir. Afrika da olması Cape Town dil okullarına gidecekleri korkutabiliyor, fakat Cape Town doğayla iç içe oldukça modern bir şehirdir.  Afrika kıtasında en iyi ekonomiye sahip ülke, aynı zamanda dünyanın ekonomi açısından 28. şehridir. Cape Town oldukça fazla turist alan bir şehirdir. Özellikle 2010 dünya olimpiyatlarından sonra popülaritesini daha çok artırmıştır. Detaylar ve daha fazlası için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Post has attachment
Dünyanın en çok konuşulan diller arasında 3. Sırada yer alan İspanyolca İngilizce’ye aşternatif olarak ilk sırada yer almaktadır.İngilizce bilen çoğu bireyin yöneldiği dil İspanyolcadır.Birçok ülkede konuşulmasına rağmen dilin en yalın ve temiz aksana sahip olarak konuşulduğu yer şüphesiz İspanya’dır. Detaylar ve daha fazlası için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Post has attachment
Yurtdışında dil eğitimi almak artık oldukca popüler bir plan çoğu yetişkin birye için ancak ilk akla gelen İngilizce eğitimi olsa bile artan ilgi ile birlikte artık çoğu ülkede farklı yabancı diller öğrenmek mümkündür.Almanya’da Almanca eğitimi almak da bunlardan biridir. Avrupa’da en yaygın dil olan Almanca olmakla birlikte günümüzde iş alanlarında en az İngilizce bilgisi kadar Almanca’ da aranmaktadır. Almanca’nın konuşulduğu  diğer ülkeler olan Belçika, Hollanda, İsviçre, Avusturya  ile olan ticari ve kültürel etkileşimlerimizin de katkısı büyüktür. Detaylar için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Post has attachment
İngiltere EC Londra Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın 0 216 405 27 00
Photo
Photo
2015-06-30
2 Photos - View album

Post has attachment
Yurtdışı Eğitim Kadıköy tam Kadıköy Boğa'nın karşısında.
Photo
Wait while more posts are being loaded