Profile cover photo
Profile photo
Biuro rachunkowe Geltz - Poznań
4 followers
4 followers
About
Biuro rachunkowe Geltz - Poznań's posts

Post has attachment
Zawód księgowego jest zawodem związanym ze szczególnym zaufaniem Przedsiębiorcy. W związku z tym zawodowe świadczenie usług w zakresie księgowości wymaga szczególnych kwalifikacji i uprawnień.

Certyfikat księgowy uprawnia do prowadzenia, w imieniu i na rzecz podatników, płatników i inkasentów, ksiąg podatkowych i innych ewidencji do celów podatkowych oraz udzielania im pomocy w tym zakresie oraz sporządzania, w imieniu i na rzecz podatników, płatników i inkasentów, zeznań i deklaracji podatkowych lub udzielania im pomocy w tym zakresie.

http://biurogeltz.pl/certyfikaty.html

Post has attachment
Jako jedne z nielicznych Biur Rachunkowych Geltz świadczy usługi księgowości online. Odwiedź naszą stronę i zobacz jakie korzyści daje taka forma prowadzenia księgowości.

http://biurogeltz.pl/uslugi-ksiegowe/ksiegowosc-online.html
Photo

Post has attachment
Biuro Rachunkowe Geltz http://biurogeltz.pl/ wystartowało na G+

Nasza firma prowadzi kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i różnej formie prawnej. Usługi księgowe prowadzone są rzetelnie i fachowo w oparciu o przepisy prawa podatkowego i prawa bilansowego. 

Bądźcie na bieżąco z naszym profilem! Będziemy publikować ważne informacje dla każdego pracodawcy, pracownika a także osób chcących założyć własną działalność!
Wait while more posts are being loaded