Profile

Cover photo
Verified name
بریتانیا برای ایرانیان
107,690 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
توبیاس الوود، معاون وزیر امور خارجه بریتانیا، حمله تروریستی مهاجر کرانه باختری را که منجر به مرگ یک نوزاد فلسطینی شد محکوم می کند
 ·  Translate
Tobias Ellwood condemns West Bank settler terror attack which led to the death of a Palestinian infant
1
Add a comment...
 
یکم و دوم ژوئیه، سازمان ملل نحوه اجرای میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی (ICCPR) توسط بریتانیا را بررسی می‌کند. ICCPR اعضاء را به احترام به حقوق مدنی و سیاسی اشخاص از جمله حق زندگی، آزادی در دین و اندیشه، آزادی بیان، حق رای و حق محاکمه و دادرسی عادلانه متعهد می‌کند. این ها بخشی از منشور بین المللی حقوق بشر را تشکیل می‌دهند.
ICCPR توسط کمیته حقوق بشر سازمان ملل اداره می‌شود که در آن گزارش‌های ادواری از تمامی اعضاء و اجرای این حقوق بررسی می‌شود.
بریتانیا تمامی تعهدات بین المللی حقوق بشر خود را جدی تلقی می کند و دیگر کشورها را نیز تشویق به همین رویه می کند. اطلاعات بیشتر درباره‌ی بررسی عملکرد بریتانیا را می‌توانید در این لینک بخوانید:
http://tbinternet.ohchr.org/_layouts/treatybodyexternal/SessionDetails1.aspx?SessionID=899&Lang=en
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
در وزارت امور خارجه #بریتانیا علاوه بر زبان #فارسی دیپلمات ها درباره فرهنگ و آداب و رسوم #ایران هم آموزش می بینند. این سفره هفت سین هم به مناسبت #نوروز بر پا شده بود.
 ·  Translate
11
Saye Asan's profile photo
 
بریتاانیااااااااا،منتظرم باش 
 ·  Translate
Add a comment...
 
تیم #ایران در وزارت امور خارجه بریتانیا هم به مناسبت #نوروز سفره هفت سین کوچکی به پا کرد.
نوروزتان پیروز
 ·  Translate
8
Jalal Khordadi's profile photoSaye Asan's profile photo
2 comments
 
جامون اساسی اونجا خالیه
 ·  Translate
Add a comment...
 
توییت از سفیر بریتانیا در آمریکا:
مذاکرات هسته ای با #ایران امروز در سوئیس از سر گرفته می شود. اگر ایران همانگونه که می گوید واقعا قصد تولید بمب اتمی نداشته باشد توافق ممکن است.
 ·  Translate
6
1
Ali B's profile photo
Add a comment...
 
درب شماره 10 (اسکان نخست وزیر) استعداد فنی و خلاقیت بریتانیا را برای جهان به نمایش خواهد گذاشت.
بدل درب ورودی شماره 10 به مدت کوتاهی به عنوان بخشی از نمایش هنری در پایان هفته گذشته جایگزین درب اصلی شد. این درب برای ارتقا و ترویج تجارت بریتانیا به دور دنیا خواهد گشت.
این درب طراحی جیسون بورجس استودیوز و توسط بنچمارک ساخته شده است. این درب در عین حال که کاملا شبیه درب اصلی است تصاویر پشت آن را عینا به صورت سایه‌ی دوبعدی بر روی چراغ‌های اِل ای دی خود نشان می‌دهد. (عکس: پرچم و گربه‌ی خانگی نخست وزیر)
«جایگزین دیجیتالِ» معروف‌ترین درب جهان نمایشی از فن‌آوری و صنعت‌گری بریتانیا خواهد بود.
https://www.events.ukti.gov.uk/great-festival-of-creativity-shanghai/
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
تاکید توبیاس الوود معاون وزیر امور خارجه بریتانیا بر موضع بریتانیا علیه شهرکسازی اسرائیل و دعوت از دولت اسرائیل به خودداری از این اقدام.
 ·  Translate
Minister for the Middle East Tobias Ellwood expresses concern about the latest development, underlines the UK’s position on Israeli settlements and calls on the Israeli Government to refrain from such steps.
1
Add a comment...
 
امروز به یاد جان باختگان حمله تروریستی روز جمعه در #تونس پرچم #بریتانیا بر سر ساختمان وزارت امور خارجه بریتانیا نیمه افراشته است.
 ·  Translate
4
Add a comment...
 
پیام نوروزی وزیر امور خارجه بریتانیا به ایرانیان
وزیر امور خارجه #بریتانیا بهترین آروزها را به مناسبت #نوروز تقدیم می‌کند و همچنین تاکید می‌کند بریتانیا به بهبود روابط با #ایران متعهد است.
وزیر امور خارجه بریتانیا فیلیپ هموند به مناسبت سال نو به آن‌هایی که نوروز را در ایران جشن می‌گیرند پیغام داد:
«می‌خواهم بهترین آرزوها را و تبریک تقدیم کنم به آنهایی که در بریتانیا و سراسر جهان نوروز را جشن می‌گیرند. هر گونه و هرجا که سال نو را جشن می‌گیرید امیدوارم در آینده شاد و سلامت باشید.
در ایران، می‌خواهم از فرصت سال نو مجددا استفاده کنم و بگویم من قویا بر این باورم که گفت و گو سازنده و همکاری بیشتر بین بریتانیا و ایران به نفع همه ما است. این چیزی است که دولت‌های دو کشور در تلاش هستند به آن دستیابی کنند. چندین بار در سال گذشته با همتای ایرانی خود دیدار کرده‌ام. دیپلمات‌های ما هم اکنون بعد از فاصله‌ای تغریبا دو ساله مرتب به کشور یکدیگر سفر می‌کنند و در تلاش هستند سفارتخانه‌ها بازگشایی شوند.
در سال پیش رو ما به تلاش‌هایمان برای بهبود روابط به گونه‌ای که فواید ملموس برای هر دو ملت در بر داشته باشد ادامه می‌دهیم.
نوروزتان پیروز»
https://www.gov.uk/government/news/foreign-secretary-offers-best-wishes-for-nowruz
 ·  Translate
Foreign Secretary sends message to mark the Iranian New Year.
4
Add a comment...
 
پیام نخست وزیر بریتانیا دیوید کامرون به مناسبت نوروز:
«گرمترین آروزها را به تمام کسانی که در #بریتانیا و سراسر جهان #نوروز را جشن می‌گیرند تقدیم می‌کنم.
می‌دانم که خانواده‌ها، همسایه‌ها و دوستان دور هم جمع می‌شوند تا این روز نو و شروع بهار را جشن بگیرند.
می‌خواهم در این فرصت از جوامعی که در بریتانیا این جشن کهن را پاس می‌دارند برای تمام آنچه در این کشور انجام می‌دهید تشکر کنم: در بخش خدمات عمومی، خیریه‌ها، تجارت و آموزش. شما مشارکت عزیمی در بریتانیا دارید.
این فرصت مناسبی است تا به سال پیش رو نیز بنگریم.
و همراه با روح نوروز گرمترین آرزوها را تقدیم مردم #ایران می‌کنم.
در سپتامبر گذشته رییس جمهور روحانی و من در سازمان ملل دیدار کردیم که اولین دیدار بین سران دو کشور در سی سال گذشته بود. این لحظه‌‌ای مهم بود و هر چند به اختلافات گذشته و فعلی اذعان داشتیم ما همچنین توافق کردیم که باید به دنبال بهبود تدریجی روابط دوجانبه برای منفعت هر دو کشور، و هر دو ملت خود باشیم. من بر این باورم که سال پیش رو پتانسیل بسیار زیادی برای پیشرفت دارد به شرطی که فرصت‌های پیش رو را از دست ندهیم.
هرکجای دنیا نوروز را جشن می‌گیرید سال نو شاد و با آرامشی برای شما آرزو دارم.
هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز.»
https://www.gov.uk/government/news/nowruz-2015-prime-ministers-message
 ·  Translate
The Prime Minister sends his best wishes to everyone celebrating Nowruz in the UK and around the world.
4
Add a comment...
 
توییت از اجی شارما، کاردار غیر مقیم #بریتانیا در #ایران به مناسبت #نوروز:
به پاس داران نوروز تبریک میگویم. زمانی برای خانواده و دوستان و شروعی تازه
 ·  Translate
1
Saye Asan's profile photo
 
سپاس وبیگ لاااااایک
 ·  Translate
Add a comment...
 
فیلیپ هموند، وزیرخارجه بریتانیا طی روزهای پایانی هفته گذشته در حاشیه کنفرانس امنیت #مونیخ با وزیر خارجه ایران، محمد جواد #ظریف دیدار و درباره پرونده #هسته‌ای #ایران گفتگو کرد. او در این باره گفت: «اگر اراده [لازم] موجود باشد، توافق هسته‌ای هنوز دست یافتنی است.»
در پی این دیدار، آقای هموند یادداشتی در روزنامه تایمز منتشر کرد. در بخشی از این یادداشت آمده است: «ما از همیشه به توافقی هسته‌ای نزدیکتر هستیم.» وزیر امور خارجه بریتانیا همچنین در استدلال علیه وضع تحریم‌های جدید گفت چنین تحریم‌هایی اطمینان ایران نسبت به مذاکرات را تحت تاثیر قرار می‌دهد. او گفت: «ما در حال پیشرفت به سوی یک توافق هستیم و اکنون زمانی برای برهم زدن [این توافق] نیست.» وی تاکید کرد که توافق هسته‌ای می‌تواند به انزوای بین‌المللی ایران خاتمه دهد اما برای موفقیت مذاکرات و نیل به این توافق «ایران باید فراتر از هر شک و تردیدی نشان دهد که آماده است جاه‌طلبی‌های خود را در زمینه تسلیحات هسته‌ای کنار بگذارد.»
 ·  Translate
2
Add a comment...
Story
Tagline
این صفحه متعلق به وزارت امور خارجه بریتانیا است. برای اطلاع از سیاست‌ها و ارتباط با ما مطالب این صفحه را دنبال کنید.
Introduction
                 
                 
                 

این صفحه متعلق به وزارت امور خارجه بریتانیا است. برای اطلاع از سیاست‌ها و ارتباط با ما مطالب این صفحه، وبسایت، فیسبوک و توییتر ما ‌را دنبال کنید

Contact Information
Contact info
Address
سفارت بریتانیا در تهران تعطیل است. خدمات کنسولی محدود برای اتباع بریتانیا در بخش حافظ منافع بریتانیا ارائه می شود. سفارت سوئد در تهران پلاک 27 خیابان نسترن خیابان بوستان تهران ایران