Profile cover photo
Profile photo
Tomasz Stachewicz
910 followers -
I was a nerd before it became cool
I was a nerd before it became cool

910 followers
About
Posts

Post has shared content
pakiet ponieważ pyrkon!
Z okazji trwającego jeszcze do jutra festiwalu Pyrkon 2016 w Poznaniu dziś startujemy z nowym pakietem fantastycznych książek, do kupienia za tyle, ile chcecie na stronie http://bookrage.org!


Jeśli zapłacicie powyżej aktualnej średniej, otrzymacie premierowy zbiór czterech mrocznych opowiadań Emila Strzeszewskiego "Miejsca na krawędzi szeptu", dostępny jedynie w BookRage!

Podstawowy pakiet zawiera fantastyczne przygody australijskiego oddziału we Francji czasie I wojny światowej w powieści Anny Brzezińskiej i Grzegorza Wiśniewskiego "Za króla, ojczyznę i garść złota", socjologiczną powieść sf Marka Oramusa "Dzień drogi do Meorii", przygodową powieść grozy "Zmorojewo" Jakuba Żulczyka oraz trzeci tom opowiadań Roberta E. Howarda o Conanie. Jeśli zapłacicie zaś powyżej 20 zł, do pakietu dołączy też kontynuacja "Zmorojewa", "Świątynia".
Photo
Add a comment...

Post has shared content
przypomina się że
Zostało jeszcze tylko niewiele ponad 4 dni do końca pakietu "Straszne czasy" pełnego literatury grozy. Nie warto dłużej czekać!
Photo
Add a comment...

Post has shared content
hu huuuu!
Już czas na nowy pakiet BookRage! Jako że dziś Halloween / Dziady – tym razem przygotowaliśmy dla was mrożącą krew w żyłach dawkę grozy! Od absolutnych klasyków (listy Lovecrafta, Hodgson, Lytton, Meyrink i Grabiński) bo rzeczy zupełnie współczesne (Kain/Kyrcz i powieść ze świata The Walking Dead). Zarówno na poważnie, jak i z przymrużeniem oka.
Pakiet zakupić możesz przez dwa tygodnie (i ani dnia dłużej!) pod adresem http://bookrage.org/
Photo
Add a comment...

Post has shared content
dla tej piątki z was których nie ma na fejsie ani na twitterze ;) 
Nadszedł czas kolejnego pakietu! Tym razem proponujemy Wam pakiet dzieł pisarzy młodych, utalentowanych i coraz szerzej rozpoznawanych w literackiej Polsce.
Znani i lubiani z poprzednich pakietów Orbitowski i Szczerek z nowymi powieściami (tak, "Siódemka" Szczerka to nie gonzo, to powieść) łączą siły z Dzikowskim i Grzelą, a do tej wybuchowej mieszanki dodaliśmy po raz pierwszy w historii BookRage komiks, kompletne archiwum daily.art.pl ze wszystkimi grafikami narysowanymi przez autora od nowa i w wysokiej rozdzielczości (tzw. ekskluziw didżital remaster ejcz-di).

Wszystko świeże i gorące, jedynym sucharem w tym pakiecie jest jego nazwa.

http://bookrage.org/
Photo
Add a comment...

Post has shared content
prawicowi znajomi zdissują bo lewactwo, lewicowi znajomi zdissują bo andrzej gwiazda (ten z pierwszej "solidarności"). niezależnie od tego, książki abramowskiego i mielczarskiego o spółdzielczości polecam wszystkim!
Pakiet z książkami Adama Wiśniewskiego-Snerga już w poniedziałek się kończy, tymczasem ruszamy z nowym QuickRage!

Po QuickRage muzycznym przyszedł czas na tematykę społeczno-polityczną. Dostępny tylko tydzień pakiet zawiera książki wydane przez Stowarzyszenie Obywatele Obywatelom (znane głównie z kwartalnika "Nowy Obywatel") i poświęcone m.in. tematyce spółdzielczości i solidarności.

Za przebicie podwójnej średniej -- roczna prenumerata kwartalnika "Nowy Obywatel".

http://bookrage.org/quickrage

Nie warto się ociągać!
Photo
Add a comment...

Post has shared content
nowy rok z pierdolnięciem!
Oto pierwszy w tym roku pakiet BookRage - tym razem prezentujemy kolejny po Zajdlu pakiet poświęcony klasykowi polskiej fantastyki naukowej, Adamowi Wiśniewskiemu- Snergowi. Można go tradycyjnie zakupić za dowolną kwotę na stronie http://bookrage.org/

Snerg to jeden z najwybitniejszych, a jednocześnie niedocenianych autorów polskiej sf, który w swoich książkach zawarł swoją oryginalną wizję rzeczywistości. W książkach swoich poruszał kwestie istoty człowieczeństwa, wolnej woli oraz natury otaczającej nas rzeczywistości. Pseudonim „Snerg” pochodził od skrótu Całkowitej Sumy Energii i przybrany został ze względu na popularność zarówno nazwiska „Wiśniewski”, jak i imienia „Adam”.

Wszystkie grafiki zdobiące okładki tego pakietu, autorstwa jedynego w swoim rodzaju Jarek "Khaal" Kubicki.

Oprócz tego na stronie http://bookrage.org/giveaway pobrać można darmowego e-booka „Czasoprzestrzenie Snerga”
z tytułowym opowiadaniem „Anioł przemocy” oraz z fragmentami wszystkich czterech powieści i „Teorią nadistot”, na której opierała się konstrukcja świata jego książek.
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Tym którzy jeszcze nie wiedzą przypominamy, że trwa fantastyczny pakiet BookRage! Do nabycia, jeszcze przez 5 dni!

http://bookrage.org/

W pakiecie znajdziecie zarówno klasykę z początku ubiegłego wieku - polską ("W czwartym wymiarze" Antoniego Lange) i zagraniczną ("Conan Barbarzyńca" Roberta E. Howarda), jak i współczesną urban fantasy (jak "Dom Wschodzącego Słońca" Aleksandry Janusz). Są tu książki zarówno poważne i mroczne (jak "Głos Boga" Jacka Soboty), jak i humorystyczne ("Odnaleźć swą drogę" Aleksandry Rudej). Zestaw zawiera także ostatni z dotychczasowych tomów "Księgi Całości" Feliksa W. Kresa - "Tarczę Szerni".
Photo
Add a comment...

Post has shared content
ten, teges!
Z okazji Halloween, Zaduszek i Dziadów mamy dla was mrożący krew w żyłach pakiet do kupienia na http://bookrage.org/

Od klasycznej gotyckiej opowieści ("Carmilla" Sheridana LeFanu) i przedwojennych nawiedzonych pociągów (nowele Stefana Grabińskiego) poprzez grozę okopów Pierwszej Wojny Światowej ("Na ziemi niczyjej" Anny Brzezińskiej i Grzegorza Wiśniewskiego), aż po współczesny horror w różnych odmianach (Łukasz Orbitowski, Dawid Kain i Kyrcz).

Oprócz tego tym razem mamy dla naszych czytelników jeszcze jeden bonus - każdy, kto kupi pakiet BookRage, znajdzie na swojej stronie z plikami do ściągnięcia także link pozwalający zakupić prenumeratę cyfrową Gazety Wyborczej i powiązanych czasopism za jedną trzecią ceny (kwartał w cenie miesiąca).
Photo
Add a comment...

Post has shared content
ponieważ nie wszyscy są na fejsie (i dobrze!): kompletna dyskografia Zajdla!
Wczoraj późnym wieczorem ruszył nasz najnowszy pakiet e-booków: "Wszechświat Zajdla", który jest uzupełnieniem naszego zeszłorocznego, rekordowego pakietu "Światy Zajdla" - razem pakiety te tworzą zbiór wszystkich dzieł klasyka polskiej fantastyki naukowej. Do kupienia za wybraną przez was kwotę na
http://bookrage.org/

W związku z licznymi prośbami od osób, które przegapiły poprzedni pakiet książek Janusza A. Zajdla, udało nam się namówić jego spadkobierców na dorzucenie jego zawartości (czyli dodatkowych sześciu książek) wszystkim tym, którzy zapłacą więcej niż dwukrotność średniej wpłaconej kwoty.
Photo
Add a comment...

Post has shared content
76 lat temu, 15 sierpnia 1938 roku urodził się Janusz A. Zajdel, obecnie już klasyk polskiej science fiction. W związku z tym, choć na samą premierę pakietu poczekać trzeba będzie jeszcze kolejne 10 dni, ogłaszamy dziś zawartość zestawu, który wystartuje 25 sierpnia na stronie http://bookrage.org/ "Wszechświat Zajdla", który będzie uzupełnieniem naszego zeszłorocznego, rekordowego pakietu "Światy Zajdla". Składać się będzie z dwóch powieści ("Lalande 21185" i "Prawo do powrotu", trzytomowego zbioru wszystkich opowiadań Zajdla, uszeregowanych chronologicznie według daty powstania przez jego żonę, Jadwigę Zajdel ("Dziwny, nieznany świat", "Ten piękny dzień" i "Felicitas") oraz zbioru "Residuum", zawierającego m.in. fragmenty niedokończonej powieści "Drugie spojrzenie na planetę Ksi", wczesne wersje zmienionych później opowiadań, konspekty napisanych i nienapisanych powieści i wiersze.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
BookRage 12 - "Wszechświat Zajdla"
6 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded