Profile cover photo
Profile photo
sporteuropl
9 followers
9 followers
About
sporteuropl's posts

Post has attachment
Ciężko jest Wam odnaleźć się w trudnych realiach futbolu? Nie potraficie „sprzedać” własnych zdolności? Macie talent, ale dotychczas nie mieliście okazji nim zabłysnąć? Uważacie, że stać Was na grę o znacznie wyższe cele? Myślicie o czołowych szczeblach rozgrywek?
Nadarza się doskonała szansa, aby potwierdzić ambicje.

Spotkanie Jerzego Janowicza z Lleytonem Hewittem w ramach 2. rundy Wimbledonu zostało przerwane w drugim secie przy stanie 4:4 z powodu opadów deszczu. Pierwszą partię wygrał Polak 7:5. Mecz zostanie dokończony jutro, o ile oczywiście pozwolą na to warunki atmosferyczne, ponieważ prognozy nie są zbyt optymistyczne.

Czyja gwiazda będzie świeciła najjaśniej? Kto zasłuży na miano MVP turnieju? Ronaldo, Messi, Suarez, a może ktoś zupełnie inny. Typujemy postaci pierwszej wielkości i potencjalne odkrycia mistrzostw. Przyłączycie się do zabawy?

Post has attachment
Do Polski mundial zawita.... po mistrzostwach. Barazuca w przyszłym sezonie będzie oficjalną piłką T-Mobile Ekstraklasy.
Photo

Post has attachment
Przed dwunastoma laty niejeden rodzic z powodu ich występów zmuszany był do pisemnego świadczenia nieprawdy. W niedzielę powrócili na zieloną murawę, ponownie zjednoczyli siły. "Orły Engela" nadal w grze.

Post has attachment
W pierwszym meczu finałowym ligi NBA koszykarze San Antonio Spurs pokonali na własnym parkiecie broniących tytułu Miami Heat 110:95. Rywalizacja toczy się do czterech zwycięstw. Kolejne spotkanie - w niedzielę, również w Teksasie. W końcówce meczu LeBron miał problemy ze skurczami, w związku z czym nie mógł pomóc swoich kolegom z zespołu. 
Photo

Post has attachment
"Fucking Polak" vol. II !!! Pamiętacie jeszcze Arka Onyszko? Niedoszły piłkarz warszawskiej Polonii przy okazji wyjątkowo szczerej rozmowy opowiedział nam o: duńskiej hipokryzji, zachodnim podejściu Marco Paixao oraz... polskim podatkowym raju. Sprawnie rozwiązał również reprezentacyjny kazus - znalazł prostą przyczynę niepowodzeń Lewandowskiego i spółki. Jaką? Zapraszamy!

Post has attachment
Pokaz technicznych umiejętności "Lewego".

Post has attachment
Podobają się Wam stroje Realu na sezon 2014/15?
Photo

Specjalnie dla nas Grzegorz Piechna opowiedział m.in. o: podobieństwie z Josepem Minale, koronie król strzelców na strychu, występie na paraolimpiadzie oraz "czarnej małpie" z Polonii.
http://sporteuro.pl/sport/wywiady/266-pi%C5%82ka-no%C5%BCna/10729-piechna-kie%C5%82basa-nadal-si%C4%99-sprzedaje.html?limitstart=0
Wait while more posts are being loaded