Profile cover photo
Profile photo
Harddisk veri kurtarma Diskdoktoru
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
HDD PRO İNTERFACE sahip olduğu SAS yada SATA disk ile Raid "0" dan "60" a kadar raid konfigürasyonlarında dilediğiniz depolama çözümünü ile harddisk veri kurtarma uygulamanızı sağlar. 2x Genişleme Kartı performans arayanları ve profesyonel çözüm üretenleri hedeflemektedir. data kurtarma kontrolcü ve yazılımı kullanan HDD PRO İNTERFACE mükemmel veri güvenliği ya da maksimum performans için tasarlanmıştır. http://diskdoktoru.com/hizmetler/harddisk-veri-kurtarma.html Özellikle veri kurtarma ve güvenliğin önemli olduğu Web Server, Data Storage, Data center Server, Camera Server vb.. uygulamalarda kullanımı için MegaRAID Disk Yönetim Uygulaması ile harddisk kurtarma yapılır. Bu uygulama sayesinde güvenli veri kurtarma için gerklidir.
Photo

Post has attachment
harddisk veri kurtarma nasıl yapılır
http://diskdoktoru.com/hizmetler/harddisk-veri-kurtarma.html

Post has attachment

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Fidyeci şifreleme virüsüne dikkat ! nasıl çalışıyor bu virüs ?
Dikkatinizi çekecek e-mail göndererek sizi hedef alıyorlart. Mesela, yüksek tutarlı bir ttnet faturası veya Ptt’den adınıza gelen posta durumu ile alakalı gibi..
Mail hesabınıza gelen link'i tıkladığınızda güvenlik kodu girmeniz gereken farklı bir sayfaya yönlendirileceksiniz sonra, “EFATURA_291341.PDF.RAR” bir dosya size inmeye başlıyor .
zipli dosyayı açtığınızda. Sizin PDF sandığınız dosya aslında bir Uygulama "exejoiner" ile birleşik bir "EXE" dosyası.
ile tüm önemli doslarınız şifrelenmiş oluyor.
http://www.diskdoktoru.com/hizmetler/kripto-virusu.html

Post has attachment
harddisk veri kurtarma

Wait while more posts are being loaded