Profile cover photo
Profile photo
Dajana Składy Budowlane
About
Dajana Składy Budowlane's posts

Post has attachment
Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domu. Wybudujemy dla Państwa dom od fundamentów po sam dach! Nasi wykonawcy to sprawdzona, fachowa ekipa, która działa szybko, sprawnie i precyzyjnie. Jesteśmy terminowi. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie: http://dajana.net.pl/. 
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się montażem pokryć dachowych. Kładziemy dachówki, blachodachówki, gont, blachy na rąbek. Doradzimy, który materiał sprawdzi się najlepiej w danej konstrukcji. Przygotujemy dla Państwa kosztorys. Oferujemy swoją pomoc na każdym etapie budowy. Zachęcamy do współpracy: http://dajana.net.pl/uslugi/.
Photo

Post has attachment
Szanowni Państwo, wystartowaliśmy z wiosenną promocją blachodachówek! W specjalnie przygotowanej zakładce „PROMOCJE”, dostępnej na stronie: http://dajana.net.pl/promocje/, znajdą Państwo produkty marek Plannja oraz Ruukki w fantastycznych cenach. Promocja obowiązuje do 10.06.2017 roku. Nie warto zwlekać z zakupami. Zapraszamy! 
Photo

Post has attachment
Witamy serdecznie na oficjalnym profilu DAJANA na Google+! Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów budowlanych. Jesteśmy na rynku od ponad dwudziestu lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie rzutuje na ogromną liczbę zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszej oferty. Więcej o naszej działalności przeczytają Państwo na stronie: http://dajana.net.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded