Profile cover photo
Profile photo
"DĄBROWA" - żwir, piasek, transport
3 followers
3 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
ŻWIR, piasek, kamień łamany z dostawą w Poznaniu i okolicach.
Towar prosto od producenta, w najlepszych cenach.
Gwarancja jakości, ilości i terminowej dostawy.

ZADZWOŃ PO SZYBKĄ WYCENĘ : TEL. 531 086 121.

Odwiedź naszą stronę : dabrowawd.pl
PhotoPhotoPhotoPhoto
Scrapbook Photos
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Budując dom lub nieruchomość o innym przeznaczeniu, warto poszukać solidnych i trwałych materiałów budowlanych. Warto postawić na sprawdzonego dostawcę, bowiem czas pokaże jak przełoży się to na koszty budowy i eksploatacji obiektu. Firma „Dąbrowa” to synonim rzetelności i profesjonalizmu. Jeśli chcą Państwo poznać naszą ofertę bliżej, zapraszamy pod adres: http://dabrowawd.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego samochodu? Gdzie znaleźć najbardziej odpowiedni pojazd? Nasze przedsiębiorstwo oferuje Państwu w bardzo dobrym stanie 4-osiowe wywrotki Mercedes-Benz Actros 4141, ciągnik Siodłowy MAN TGX EURO 5 i EURO 6, naczepy SCHMITZ i KRONE. O szczegółach opowie Państwo nasz pracownik: http://dabrowawd.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do współpracy z firmą „Dąbrowa” W. Danielewski! Działamy w zakresie wydobycia, sortowania oraz transportu naturalnych kruszyw. Zaufała nam ogromna rzesza Klientów! Dziękujemy za powierzone nam zlecenia i zachęcamy do dalszej współpracy. http://dabrowawd.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Piasek lub żwir z pewnością przydadzą się do zapraw lub przy inwestycji budowy dróg. Nasze przedsiębiorstwo profesjonalnie i na czas dostarczy zamówione kruszywo, a o cenie i miejscu odbioru materiału mogą Państwo porozmawiać z naszym pracownikiem. Wszystkie dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://dabrowawd.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Piasek i żwir to najpopularniejsze materiały sypkie, które transportuje się wszędzie tam, gdzie rozpoczyna bądź toczy się jakaś inwestycja. Firma „Dąbrowa” zajmuje się przewozem materiałów sypkich o różnych frakcjach. Jakie są szczegóły naszej oferty? Zapraszamy pod adres: http://dabrowawd.pl/kruszywa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Terminowe dostawy, profesjonalne podejście do Klienta oraz solidna realizacja zleceń to atuty, które wyróżniają firmę „Dąbrowa”. Posiadamy klika zakładów produkcyjnych i kopalń kruszyw i piasku. Ponadto zajmujemy się handlem materiałami budowlanymi i mechaniką pojazdową. Więcej o nas na stronie: http://dabrowawd.pl/kruszywa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W sprzedaży posiadamy piasek i żwir o następujących frakcjach: 0-2mm, 0-4mm, 2-8mm, 8-16mm, 16-32mm. Którymi są Państwo zainteresowani? A może mają Państwo jeszcze jakieś pytania. Zapraszamy na stronę: http://dabrowawd.pl/kontakt/, gdzie znajdą Państwo wszystkie dane kontaktowe i będą mogli porozumieć się z pracownikiem firmy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma „Dąbrowa” poszczycić się może wieloma osiągnięciami i rozwojem firmy, który każde dnia przynosi nowe wyzwania i zlecenia. Determinacja pracowników firmy sprawiła, że postrzegani jesteśmy wśród Klientów, jako rzetelny i sprawdzony dostawca kruszyw naturalnych oraz piasku. Jeśli i Państwo chcą skorzystać z oferty naszej firmy, zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty i kontaktu. Więcej pod adresem: http://dabrowawd.pl/kruszywa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesuje Państwa cena gruzu sortowanego ceglano-betonowego? Nasza firma posiada w sprzedaży różne frakcje gruzu, a o cennik mogą Państwo zapytać naszego pracownika. Odpowie na każde Państwa pytanie. Wszystkie dane kontaktowe dostępne są pod adresem: http://dabrowawd.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded