Profile cover photo
Profile photo
Gabinet Kosmetyczny Elżbieta
About
Gabinet Kosmetyczny Elżbieta's posts

Post has attachment
Nadmierne owłosienie? Dla nas to nie problem! Proponujemy zabiegi elektrolizy, dzięki którym możesz skutecznie pozbyć się niepożądanych włosków. Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu? Odwiedź stronę naszego gabinetu kosmetycznego http://www.gabinetelzbieta.pl/portfolio/elektoroliza/, gdzie objaśniamy jak wygląda zabieg.
Photo

Post has attachment
Masz problem z cerą naczynkową? Pamiętaj, że nieodpowiednia pielęgnacja albo jej całkowity brak może doprowadzić do poważnej choroby, jaką jest trądzik różowaty. W ofercie naszego gabinetu kosmetycznego posiadamy zabieg wykonywany przy pomocy ultradźwięków, który wzmacnia naczynia. Po dodatkowe informacje zapraszamy na stronę http://www.gabinetelzbieta.pl/. 
Photo

Post has attachment
Piękne, pełne brwi dodadzą odpowiedniego wyrazu Twojej twarzy. Jeśli nie masz czasu ani ochoty na codzienne wypełnianie brwi przy pomocy kosmetyków, Twojej uwadze polecamy zabiegi makijażu permanentnego http://www.gabinetelzbieta.pl/portfolio/makijaz-permanentny/, dzięki którym będziesz mogła cieszyć się pełnymi brwiami bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu na wykonanie makijażu.
Photo

Post has attachment
W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na kolczyk w nosie. Na ten rodzaj przekłucia decydują się nie tylko nastolatki, ale także trochę starsze osoby. Wszystkim osobom, które chcą przebić nos, przypominamy, żeby wykonały zabieg w zaufanym studiu piercingu lub salonie kosmetycznym http://www.gabinetelzbieta.pl/portfolio/kolczykowanie/, co wyeliminuje ryzyko pojawienia się infekcji.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy Państwa także do odwiedzenia naszej galerii http://www.gabinetelzbieta.pl/galeria/, w której prezentujemy nie tylko wnętrza naszego salonu, ale także efekty, jakie mogą przynieść oferowane przez nas zabiegi. Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą zabiegów przygotowanych przez nasz salon kosmetyczny.
Photo

Post has attachment
Proponujemy Państwu usuwanie owłosienia przy wykorzystaniu metody elektrolizy. Oferowany przez nas zabieg wyróżnia się bardzo dużą skutecznością, ponieważ prąd wysyłany poprzez igłę niszczy korzeń włoska. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o stosowanej przez nas metodzie, zapraszamy na stronę http://www.gabinetelzbieta.pl/portfolio/elektoroliza/. 
Photo

Post has attachment
Gabinet kosmetyczny Elżbieta posiada w swojej ofercie zabiegi depilacji. Oferujemy depilację woskiem takich partii ciała, jak nogi, ręce, pachwiny oraz twarz, a dla Panów – depilację klatki piersiowej oraz pleców. Jeśli chcą Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych zabiegów, prosimy o kontakt http://www.gabinetelzbieta.pl/kontakt/. 
Photo

W naszym gabinecie kosmetycznym, obok korzystania z szerokiej gamy zabiegów na twarz, mogą Państwo również zakupić dermokosmetyki uznanych marek kosmetycznych polskich oraz zagranicznych, które nie są dostępne w ogólnej sprzedaży http://www.gabinetelzbieta.pl/sprzedaz/. W asortymencie posiadamy m.in. produkty takich firm, jak Clarena, Kryolan, a także RevitaLash oraz Thalgo. 

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z wykonywanymi w naszym salonie kosmetycznym zabiegami z zakresu medycyny estetycznej http://www.gabinetelzbieta.pl/portfolio/medycyna-estetyczna/. W ofercie posiadamy m.in. zabiegi z wykorzystanie botoxu oraz kwasu hialuronowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów, jakie wykonywane są w naszym salonie. 
Photo

Post has attachment
Jeśli chcą Państwo zapisać się na zabiegi oferowane przez Gabinet Kosmetyczny Elżbieta z Olsztyna, zapraszamy do kontaktu! W razie pytań dotyczących naszych zabiegów udzielimy Państwu wyczerpujących informacji. Zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.gabinetelzbieta.pl/kontakt/, gdzie znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo
Wait while more posts are being loaded