Profile cover photo
Profile photo
Dobry Serwis. Sprzątanie
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
W celu zapewnienia odpowiednich warunków pracy oraz przechowywania produktów należy szczególnie zadbać o czystość magazynów. Nasza firma posiada doświadczoną kadrę oraz profesjonalny sprzęt, które pozwalają nam na kompleksowe sprzątanie magazynów. Więcej na stronie http://dobryserwis.waw.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Oferujemy Państwu profesjonalny dzienny serwis sprzątający, w ramach którego zajmujemy się czyszczeniem doraźnych zabrudzeń. Jeśli są Państwo zainteresowani świadczonymi przez nas usługami, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy sprzątającej http://dobryserwis.waw.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Elewacja budynku jest jego wizytówką, dlatego warto zadbać o to, aby jak najlepiej się prezentowała. Myjąc elewację, musimy zadbać o to, aby nie zostały na niej nieestetyczne plamy lub zacieki. Jeśli chcesz, aby elewacja została umyta profesjonalnie, warto zlecić to osobom z doświadczeniem w tym zakresie http://dobryserwis.waw.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Pranie i czyszczenie dywanów to prawdziwa zmora wielu gospodyń. Jeśli nie masz siły, aby samodzielnie wyprać dywan, skorzystaj z pomocy specjalistów z firmy sprzątającej Dobry Serwis z siedzibą w Warszawie. Gwarantujemy wysoki standard świadczonych przez nas usług. Szczegóły na http://dobryserwis.waw.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Doskonale wiemy, że dzieciaki potrafią nabrudzić, szczególnie w takich miejscach jak szkoła. Jeśli nie masz możliwości posprzątania obiektu, warto skontaktować się z profesjonalistami, którzy to zrobią profesjonalnie oraz sprawnie. Dobry Serwis oferuje usługi z zakresu sprzątania szkół http://dobryserwis.waw.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Salony sprzedaży samochodów nie mogą sobie pozwolić na najmniejszą wpadkę, która może zniechęcić klientów do zakupu wymarzonego auta. Dlatego bardzo dużą uwagę przykładają nie tylko do jakości obsługi, ale także do wyglądu swojego salonu. Nasza firma sprzątająca zajmuje się sprzątaniem salonów samochodowych http://dobryserwis.waw.pl/oferta/.
Photo

Sprzątanie w obiektach użyteczności publicznej jest nie lada wyzwaniem. Powodem tego jest fakt, że w takich miejscach z reguły przebywa dużo ludzi, którzy przenoszą różne zanieczyszczenia na swojej odzieży oraz butach. Nasi specjaliści zajmują się kompleksowym sprzątaniem obiektów użyteczności publicznej http://dobryserwis.waw.pl/oferta/.

Post has attachment
Jesteś w ciągłych rozjazdach i nie masz czasu na sprzątanie swojego mieszkania służbowego? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą warszawskiej firmy Dobry Serwis, który oferuje usługę sprzątania apartamentowców oraz mieszkań służbowych. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie http://dobryserwis.waw.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Jesteśmy najlepsi w sprzątaniu! Skąd to wiemy? Z Waszych opinii! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://dobryserwis.waw.pl/referencje/, gdzie prezentujemy referencje, które otrzymaliśmy właśnie od Państwa. Jest nam bardzo miło, że doceniają Państwo naszą pracę i obiecujemy, że dołożymy starań, aby jakość naszych usług wciąż była tak wysoka.
Photo

Przedsiębiorstwo Dobry Serwis oferuje kompleksowe usługi w zakresie sprzątania oraz pielęgnacji terenów zielonych. Przygotowana przez nas oferta skierowana jest do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych z Warszawy oraz jej okolic. Więcej informacji o współpracy dostępnych jest na stronie http://dobryserwis.waw.pl/.
Wait while more posts are being loaded