Profile cover photo
Profile photo
Studentský klub Masařka
26 followers -
Studentský kolejní klub Masařka Studentské unie ČVUT
Studentský kolejní klub Masařka Studentské unie ČVUT

26 followers
About
Posts

Post has attachment
We had connected new central switch today. Working on that caused few not intended disconnection, we are really sorry. Internet should work now.

First part of dormitory should be connected to new switches in few days.
------------------------------------
Dnes se nám podařilo připojit nový centrální switch. Omlouváme se za odpojení, které byly tímto spůsobené. Teď by již mělo vše fungovat.

První část koleje by měla být připojena přes nové switche do pár dní.
Photo
Photo
22. 3. 2017
2 Photos - View album
Add a comment...

We would like to inform you that the preventive disinsection in whole building of dormitory will be on Wednesday morning on 29th of March.

Management of MK

----------------------------------------
Upozorňujeme studenty, že ve středu 29.3.2017 v dopoledních hodinách bude probíhat na koleji plošná preventivní dezinsekce.

Vedení MK
Add a comment...

Office hours (for finnishing registration) will be also in Friday 10th of February from 7pm to 8pm and in Monday 13th of February 2017 from 8pm to 9pm (room Y416)
Add a comment...

Post has attachment
Účinností nových Stanov SU ČVUT došlo ke změně povinně evidovaných údajů členů klubů. Proto je nutné, aby všichni členové klubu Masařka doplnili povinné údaje po přihlášení na adrese http://mk.cvut.cz/cs/profile (sekce Můj Profil).
Údaje je potřeba doplnit do 17.2.2017, po tomto datu budou všichni členové, kteří nemají vyplněn některý z povinných údajů, odpojeni od sítě.

Taktéž připomínáme placení členských příspěvků na 1. pololetí 2017, které je potřeba uhradit do 28.2.2017

__________________________________

According to new Code of Student union CTU new personal information about members has to be recorded. It is needed to fill new information after login to our webpage http://mk.cvut.cz/en/profile (section My Profile).
Information have to be filled before 17th of February 2017. After this date all members, who will not fill information, will be disconnected from network.

We also reminds you about payment for 1st semester of 2017, which has to be payed before 28th of February.
Add a comment...

Tento týden se nám společně s dodavatelem podařilo vyřešit problém vadného firmware na vetšině AP. Obyvatelé 4. a 5. patra hlavní budovy tak mohou začít testovat WiFi připojení na pokojích. Připojení bude prozatím fungovat lidem se zaregistrovaným WiFi adaptérem ve VLAN8 (dříve WiFi ve studovně), uživatelům se zařízením registrovaným pouze na vlastní WiFi to nepůjde.
SSID:MasarkaTest
Heslo:testovaciprovoz
------------
We have finally managed to solve firmware problem on most of our new APs this week, thanks to suppliers help. Residents of 4th and 5th floor on main building can now start testing new WiFi connection. This connection will for now work just for users which have registered their WiFi device in VLAN8 (a.k.a. for the "old" Study room WiFi), it will not work for users which have their WiFi devices registered to use only on their own WiFis.
SSID:MasarkaTest
Password:testovaciprovoz
Add a comment...

Post has attachment

Byla spuštěna volba v doplňovacích volbách do představenstva klubu Masařka. Hlasovat můžete na volby.mk.cvut.cz

------------

Voted in elections for Board of Directors for club Masařka has been started. You can vote on volby.mk.cvut.cz
Add a comment...

Post has attachment
Added photos to Grilovanie/Grillparty.
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Minule nám počasie na grilovačku nevyšlo, teraz to má byť fajn :).
Čapované pivo zdarma...

Grill party of club Masarka.
Beer for free...
Add a comment...

Post has attachment
MayDej je akce tvořená pod záštitou Studentské unie ČVUT, která tento nevšední sportovně společenský den plný zábavy pořádá již po jedenácté pro své členy, ale nejen pro ně. Jedná se o tradiční veselé zakončení semestru a protažení těla před náročným obdobím plným zkoušek a sezením nad skripty. 

MayDej probíhá tento rok opět jenom ve sportovních areálech v Dejvicích. Součástí celého dne jsou probíhající turnaje ve fotbale, florbale, volejbale, nohejbale. Ve všech čtyřech sportech se budou vyhlašovat nejlepší týmy. 

Kromě sportovních aktivit se budou také na Kotlářce roztáčet pípy a grilovat. Tento rok máme pro Vás opět připravených pár novinek, takže určitě přijeďte a uvidíte to sami. 

Akce se koná v sobotu, 31. 5. 2014 v prostorech areálů ČVUT Kotlářka a Juliska. K účasti ve sportovním klání je nutná registrace týmu a složení registračního poplatku na místě. Registrační formulář a informace o výši poplatků se nachází ve spodní části této stránky.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded