Profile

Cover photo
Trec Nutrition
149 followers|116,646 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Trec Nutrition

Shared publicly  - 
 
Dlatego poprzeczkę należy sobie stawiać wysoko.
 ·  Translate
2
Add a comment...

Trec Nutrition

Shared publicly  - 
 
Zgodzicie się z nami?
 ·  Translate
3
Add a comment...

Trec Nutrition

Shared publicly  - 
 
Więc nie ma co czekać i myśleć, czas lecieć na trening!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Trec Nutrition

Shared publicly  - 
 
Z mistrzem nie ma żartów.
1
Add a comment...

Trec Nutrition

Shared publicly  - 
 
FIBOPOWER 2012 – LOKOMOTYWA BRANŻY!
Byliśmy zachwyceni FIBO 2011, rozmachem tamtej imprezy. Jednak to, co się działo w tym roku, przeszło wszelkie nasze oczekiwania.Co prawda, większość wystawców po cichu na to liczyła, ale pozytywne zaskoczenie było dodatkową premią za ciężką pracę i wielomiesięczne przygotowania. Według danych organizatorów liczba zwiedzających wzrosła od zeszłego roku o 13,2%, do blisko66 tys. osób. Imponująca była także liczba wystawców – 612 firm z 35 krajów (wzrost o 5,3 %). FIBO to istna LOKOMOTYWA BRANŻY – niekwestionowany lider targów suplementów, odżywek i sprzętu. Rokrocznie przyciąga jak magnes tysiące fanów sportów sylwetkowych. Większość firm traktuje tę imprezę bardzo prestiżowo,przygotowując się do niej przez cały rok. Potwierdzeniem rozmachu targów, i doskonałej perspektywy rozwoju dla całej branży, jest decyzja organizatorów o zmianie ich lokalizacji. Tak, to prawda – po 21 latach FIBO żegna Essen i przenosi się do Kolonii. Dlaczego? W obecnym miejscu zaczęło się robić po prostu za ciasno. Każdy, kto kiedyś odwiedził tę imprezę, na pewno choć raz zgubił się w ogromie hal i informacja ta może go zdziwić. Rzeczywistość jednak pokazuje, że zainteresowanie wystawców i odwiedzających przerosło możliwości obiektu w Essen. W przyszłym roku FIBO będzie miało o 15 000 m2 większą powierzchnię wystawową. Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków TREC na FIBO POWER 2013, które odbędzie się w dniach 11–14 kwietnia w Kolonii.

GLOBALNY ZASIĘG I DOBRA ZABAWA
W zeszłym roku pisaliśmy w naszym Magazynie o globalnym zasięgu tego wydarzenia. Tak samo było i tym razem – międzynarodowość dało się odczuć na każdym kroku. To już nie sami wystawcy z całego świata, ale właśnie zwiedzający tworzyli barwną,specyficzną dla tej imprezy atmosferę. FIBO to nie tylko ogromne i zbudowane z rozmachem stoiska oraz odwiedzający je ludzie. Teraz o wyjątkowości imprezy świadczą wydarzenia odbywające się na trzech ogromnych scenach. Większość firm chce się tam jak najlepiej zaprezentować i zachęcić do odwiedzenia własnego stoiska.Często występy wymykają się organizatorom spod kontroli i przenoszą na licznie zgromadzoną widownię. Zbiorowe ćwiczenia fitness, zumba, karate, walki… to tylko niektóre formy aktywności dobrze bawiącej się publiczności.

W tym roku należy jeszcze zwrócić uwagę na dwie ciekawe rzeczy: wzrost zainteresowania targami przez rynek medyczny – ponad 100 z 612 firm to branża produktów i usług związanych ze zdrowiem, medycyną i fizjoterapią. Drugą rzeczą wartą podkreślenia jest bardzo wysoka skuteczność biznesowa FIBO w branży sprzętu fitness– prawie co druga firma odwiedzająca stoiska przybyła z konkretnymi projektami inwestycyjnymi bądź podpisała kontrakty.

TREC PRZECIWKO GRAWITACJI
Po zeszłorocznym ogromnym sukcesie TRECA, będącego debiutantem, mieliśmy ogromne„ciśnienie” i wzrost oczekiwań. Łatwo nie było – przygotowania rozpoczęliśmy już w grudniu 2011 roku i trwały one nieprzerwanie do ostatniej chwili. W tym roku poszliśmy o krok, a właściwie lot dalej. Zbudowana z ogromnym rozmachem scena na naszym stoisku zapierała dech w piersiach publiczności. Mogli oni podziwiać wspaniałe pokazy zawodników elitarnego TREC TEAM: utytułowanych kulturystów – Dawida Gelera, Tomasza Lecha i Michała Karmowskiego, czy też seksownej mistrzyni fitness – Natali Kytseniuk. Wszystkie były oprawione świetną muzyką i oświetleniem. Największe jednak wrażenie wywierał motyw przewodni naszego show: „TREC vs. GRAWITACJA”. To była prawdziwa uczta dla oczu i uszu –niejeden z gości stał dosłownie z otwartą buzią, podziwiając grację, perfekcję i profesjonalizm akrobatów. Powietrzne ewolucje na wysokości dochodzącej do 8 m przygotowała wrocławska grupa „FlyCube” pod wodzą Mariusza Jońca. Ich występy na szarfach, linach i kołach przyciągały do nas istne tłumy, przyczyniając się do odniesionego sukcesu! Musimy także wspomnieć o naszych młodych debiutantach:Michał „KACZOREX” Kaczorowski zaprezentował taniec w stylu „electro dance”, a Sebastian Kuduk emocjonujący pokaz „freestyle football”.

NASZE GWIAZDY
Wszyscy wystawcy mogli się poszczycić hostessami, ale to nasze dziewczyny robiły największą furorę! Finalistki konkursu „Zostań gwiazdą TRECA” prezentowały się w strojach seksownych footballistek. Takich tłumów rozpalonych facetów dawno nie widzieliśmy na żadnej imprezie. Chętnych do zrobienia sobie zdjęcia z naszymi „piłkarkami” było tak dużo, że musieliśmy pod koniec targów usunąć wszystkie stoliki ze stoiska, umożliwiając dostęp spragnionym kobiecego wdzięku fanom. Kolejka miała kilkadziesiąt metrów długości! Każdorazowe wyjście naszych hostess na teren targów kończyło się mnóstwem zdjęć i propozycji matrymonialnych, i to dosłownie – jeden z klientów z bliskiego wschodu złożył nawet konkretną propozycję handlową na wszystkie sześć dziewczyn. Nie sądziliśmy, że przeprowadzenie castingu i wybór najpierw 12 półfinalistek, apotem ścisłej czołówki przyniesie taki sukces wizerunkowy naszej marce. Jednak słowiańska uroda nie ma sobie równych w świecie. Właśnie podczas takich międzynarodowych spotkań doskonale to widać.

DZIĘKUJEMY ZA FIBO 2012!
Na koniec dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tak udanej imprezy!Za wsparcie i zaangażowanie pracowników naszej ekipy, za wspaniałe pokazy zawodnikom TREC TEAM oraz oczywiście wszystkim, którzy w tym roku odwiedzili nasze stoisko! Mamy nadzieję, że w 2013 roku w Kolonii będzie jeszcze lepiej i konkurencja, podobnie jak tym razem, będzie kopiować nasze nowatorskie rozwiązania.
 ·  Translate
3
Add a comment...

Trec Nutrition

Shared publicly  - 
 
Trec zaprasza na Wojak Boxing Night 18 lutego 2012r.

Trec Nutrition ma przyjemność zaprosić na galę bokserską z cyklu Wojak Boxing Night, która odbędzie się 18 lutego 2012 roku w Raciborzu. Widzowie w Rafako Arena będą świadkami świetnych walk.

Bohaterem wieczoru może zostać Andrzej Wawrzyk (Trec Team), który zmierzy się z Duńczykiem Clausem Bertino. Stawką są Mistrzowskie Pasy WBC Baltic i WBA Intercontinental.

Na gali nie zabraknie także innych przedstawicieli Trec Teamu. W Raciborzu wystąpią Rafał ,,Wojownik" Jackiewicz, Krzysztof Bienias oraz Paweł Kołodziej. Trzymamy kciuki za występy całek ekipy Trec Team.

Kolejna z serii Wojak Boxing Night gala ponownie będzie wspaniałym widowiskiem dla każdego fana boksu na najwyższym poziomie.

Trec Nutrition zaprasza na galę Wojak Boxing Night, która odbędzie się 18 lutego 2012 roku, w Raciborzu w Arenie Rafako. Start o godzinie 20.30.

Zapraszamy
Trec Nutrition
 ·  Translate
1
Tomasz Kozak's profile photo
 
Szkoda ze na plakacie nie ma ich przeciwników razem z bilansem przegranych/wygranych walk :)
 ·  Translate
Add a comment...

Communities

Trec Nutrition

Shared publicly  - 
 
Progres to moje drugie imię.
 ·  Translate
1
1
Add a comment...

Trec Nutrition

Shared publicly  - 
 
Z okazji dnia kobiet, składamy życzenia wszystkim Paniom.


Udostępnij to i życz Swojej Pani wytrwałości w dążeniu do pięknej, letniej sylwetki.
 ·  Translate
1
1
Add a comment...

Trec Nutrition

Shared publicly  - 
 
I tyle w temacie.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Trec Nutrition

Shared publicly  - 
 
Ciężki trening = brak wyrzutów sumienia
 ·  Translate
1
Add a comment...

Trec Nutrition

Shared publicly  - 
 
Citius-Altius-Fortius 

Szybciej-wyżej-silniej
1
Add a comment...

Trec Nutrition

Shared publicly  - 
 
Trec zaprasza na Wojak Boxing Night 17 marca 2012r.

Trec Nutrition ma przyjemność zaprosić na galę bokserską z cyklu Wojak Boxing Night, która odbędzie się 17 marca 2012 roku w Krynicy. Widzowie w Hali MOSiR będą świadkami świetnych walk.

Bohaterem wieczoru może zostać Paweł Kołodziej z Trec Teamu (29-0, 17 KO), który zmierzy się w w alce wieczoru Rumunem Giulianem Ilie (18-4-2, 5 KO) w pojedynku eliminacyjnym do należącego w przeszłości do Tomasza Adamka i Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka (Trec Team) tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji IBF. Polak, członek Trec Teamu, tak komentuje i ocenia swojego przyszłego rywala – „Giulian sparuje z Aleksiejewem? Co z tego, może trenować nawet z Kliczką, i tak z nim wygram. Moim celem jest tytuł mistrza świata, a Ilie jest przedostatnią przeszkodą na drodze do tego celu. Usunę ją 17 marca”. Liczymy, że Paweł Kołodziej spełni tę obietnicę i powalczy o tytuł mistrza świata federacji IBF!

Pozostała obsada Gali w Krynicy nie została jeszcze oficjalnie ujawniona. Organizatorzy przewidzieli również trzy walki w formule K-1. Prestiż Gali podkreśli obecność Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka (Trec Team), który będzie gościem specjalnym krynickiej gali boksu.

Kolejna z serii Wojak Boxing Night gala ponownie będzie wspaniałym widowiskiem dla każdego fana boksu na najwyższym poziomie.

Trec Nutrition zaprasza na galę Wojak Boxing Night, która odbędzie się 17 marca 2012 roku, w Krynicy Zdrój w Hali MOSiR. Start o godzinie 20.30.

Zapraszamy
Trec Nutrition
 ·  Translate
2
Tomasz Kozak's profile photo
 
Powodzenia Paweł ! Fajnie ze będą również walki w formule K-1. Coraz więcej gal MMA, Boksu a teraz i Muay Thai/Kickboxingu w Polsce. Za kilka lat będziemy w czołówce, tak trzymać !
 ·  Translate
Add a comment...
Story
Tagline
Witaminy, Suplementy, Odżywki, Sport, Dieta, Kulturystyka
Introduction
Historia TREC NUTRITION jest nierozerwalnie związana ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki Północnej, gdzie mieszcząca się w Nowym Yorku centrala firmy od ponad 15 lat zajmuje się handlem komponentami do produkcji odżywek i suplementów. Pierwotne założenia jej strategii wskazywały Polskę, jako idealne miejsce do ulokowania przedstawicielstwa na Europę środkową i wschodnią. Jednakże popyt i zainteresowanie preparatami najwyższej jakości w Polsce, spowodowały szybkie przekształcenie działalności firmy. Początkowo na konfekcjonowanie sprowadzanych z USA preparatów, następnie – na ich produkcję pod własną marką.