Profile cover photo
Profile photo
JLewandowski
About
Posts

Post has attachment
Nasze kamienne blaty kuchenne chętnie wybierają klienci. Elementy z marmuru czy granitu sprawiają, że kuchnia zaczyna wyglądać bardziej stylowo. Nasz zakład kamieniarski (Łomża) oferuje montaż i transport produktu, które są już wliczone w cenę zamówienia. Zapraszamy na stronę internetową - http://www.kamieniarstwo-lewandowski.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz zakład kamieniarski w Łomży wyposażony jest w nowoczesne maszyny. Umożliwiają nam one tworzenie nagrobków i pomników w najróżniejszych kształtach i rozmiarach. Oprócz nagrobków z granitu wykonujemy także specjalne nagrobki na zamówienie klienta. O naszej ofercie więcej dowiecie się na stronie internetowej - http://www.kamieniarstwo-lewandowski.pl/nagrobki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Schody z marmuru czy granitu pięknie wyglądają w salonie. Idealnie będą pasować np. do domu urządzonego w stylu klasycznym. Nasz zakład kamieniarski w Łomży często i chętnie realizuje takie prace. Zajrzyjcie na naszą stronę internetową - http://www.kamieniarstwo-lewandowski.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonujemy różnego rodzaju produkty z kamienia. Tworzymy m.in. tablice pamiątkowe. Nasze tablice są bardzo odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy na naszą stronę internetową - http://www.kamieniarstwo-lewandowski.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do kuchni idealnie nadają się kamienne blaty. Są niezwykle trwałe, charakteryzują się również wyjątkową estetyką. W naszej ofercie znajdziecie blaty kuchenne marmurowe i granitowe. Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową - http://www.kamieniarstwo-lewandowski.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z pierwszych rzeczy jakie kupujemy do nowo wybudowanego domu jest parapet. Nasza firma (Łomża) oferuje solidne parapety z kamienia. Zamówić u nas można parapety: marmurowe oraz granitowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową - http://www.kamieniarstwo-lewandowski.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy szeroki wybór nagrobków granitowych. Wykonujemy nagrobki w różnych stylach, zarówno rodzinne, jak i dziecięce. Pracami zajmują się doświadczeni kamieniarze. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej - http://www.kamieniarstwo-lewandowski.pl/nagrobki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W przypadku blatów granitowych warto również uważać na wszelkiego rodzaju wybielacze, które są równie niebezpieczne jak środki zawierające kwasy. Ze względu na zawarte w nich chlorki sodu, wybielacze powodują niekorzystne zmiany kolorystyczne. Ten fakt dotyczy również blatów z marmuru. Więcej na stronie www.kamieniarstwo-lewandowski.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Blat granitowy czyszczony środkami zawierającymi kwas szybko straci swoje walory estetyczne, których nie odzyska się w 100%. Kwasy te zawarte są na ogół w płynach przeznaczonych do czyszczenia powierzchni, na których pojawia się osad wapienny. Po zetknięciu płyty granitowej czy marmurowej z takim kwasem powierzchnia matowieje, przestaje błyszczeć. Zapraszamy na www.kamieniarstwo-lewandowski.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czyszczenie wyrobów granitowych jest bardzo proste, wystarczy posłuchać rad kamieniarza. Pierwszą i niezwykle ważną rzeczą jest unikanie stosowania środków, które w swoim składzie zawierają wszelkiego rodzaju kwasy: cytrynowy, mrówkowy, octowy a także kwas solny. Stosowanie tego rodzaju środków może mieć fatalne skutki. Jakie? Po odpowiedź zapraszamy na stronę www.kamieniarstwo-lewandowski.pl
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded