Profile

Cover photo
‫محمد سليماني‬‎
Worked at راهيان نور
Attended جبهه، خاکریز، دانشگاه
Lives in طهران
428,453 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
دلم برات تنگ شده آقا...
 ·  Translate
6
Add a comment...
 
نگاه طرفداری از حق
 ·  Translate
 
دستخط رهبر انقلاب: فرازی از مناجات شعبانیه

سه نقطه کلیدی در یک فقره کوتاه مناجات شریف شعبانیه:
إِلَهی هَب لی قَلباً یُدنیهِ مِنکَ شَوقُهُ و لِساناً یُرفَعُ إِلَیکَ صِدقُهُ و نَظَراً یُقَرِّبُهُ مِنکَ حَقُّهُ
[خدای من] به من عطـا کن دلی که شـوق، او را به تـو نزدیک کند. آلودگی ما به مادیات وگناه این شـوق را در دل می‌میراند، اُنس ما با قـرآن، دعـا، نوافـل و درست به‌جا آوردن فرائـض این شـوق را در دل برمی‌انگیزد.
زبانِ صادق، سخن باصداقت حرفی که در آن شائبه‌ای از مادّیت و خودخواهی و هواپرستی نباشد، این سخنی است که به سمت خدا بالا می‌رود.
نگاهِ حقیقت‌آمیز؛ نگاهِ حقانی به مسائل، نه نگاهِ جانبدارانه، هوسگرانه و کاسبکارانه. مسائل را با نگاه طرفداری از حق، دنباله‌ی حق بودن، با این نظر نگاه کنیم. آن‌وقت این نگاه به خدا نزدیک میشود.
رهبر انقلاب ۱۳۹۴/۰۳/۰۶
http://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=29849
 ·  Translate
1 comment on original post
6
Add a comment...
 
 
فرودگاه مهرآباد، ۱۲ بهمن ۱۳۵۷؛ امام خمینی:
باید همه این رمز را بفهمیم که #وحدت_کلمه ،  #رمز_پیروزی  است؛ و این رمز پیروزی را از دست ندهیم و شیاطین بین صفوف شما تفرقه نیندازند.

قرائت وصیت‌نامه امام خمینی؛ ۱۵ خرداد ۱۳۶۸:
بی تردید #رمز_بقا ی انقلاب اسلامی همان #رمز_پیروزی  است؛ و رمز پیروزی را ملت می‌داند و نسلهای آینده در تاریخ خواهند خواند که دو رکن اصلی آن: انگیزه الهی و مقصد عالی حکومت اسلامی؛ و اجتماع ملت در سراسر کشور با #وحدت_کلمه  برای همان انگیزه و مقصد.
 ·  Translate
3 comments on original post
6
Add a comment...
 
هر کدام ما در هرجای این انقلاب هستیم مخاطب این بخش از بیاناتیم:
کمبود منابع نباید بهانه ای شود که نمیشود کار کرد
 ·  Translate
 
‫رهبرانقلاب دردیدار نمایندگان مجلس:
در اقتصاد مقاومتی همزبانی وجود دارد، اما مشکل همدلی است/ باید همه باور کنند اگر از ظرفیت داخل استفاده شود، حل مسئله هسته ای آسان میشود/ هسته ای الان بصورت گره درآمده است/ غیر از هسته ای هم مسائل دیگری هست که اگر داخل را تقویت کنیم حل خواهد شد.‬‌

‫رهبر انقلاب: در مسائل هسته‌ای مواضع همان است که علنا اظهار کردیم/ دقیقا همان موارد زبانا و کتبا به مسئولان گفته شده/ مواضع اساسی نظام اینهاست/ برادران ما مشغول کار و تلاشند، واقعا در این زمینه‌ها کار می‌کنند/ باید بر همین مواضع پافشاری کنند و بتوانند مصلحت کشور را تأمین کنند.

‫رهبرانقلاب: این را میدانم دچار کمبود منابع هستیم و تحریم هم در کمبود منابع تاثیر داشته/ راه علاج را پیدا کنید. راه حل صرفه جویی است. اولویتها را باید رعایت کرد/ بن بستی وجود ندارد. کمبود منابع گره باز نشدنی نیست/ کمبود منابع نباید بهانه ای شود که نمیشود کار کرد.‬‌
 ·  Translate
27 comments on original post
6
Add a comment...
 
شیار 175 خوب بود
خداقوت به +مجید رفیعی و همکاران
 ·  Translate
7
‫مجید رفیعی‬‎'s profile photo
 
ارادت
 ·  Translate
Add a comment...
34
3
Rezvan Asami's profile photo‫ستاره بی نشان‬‎'s profile photoMohannad Hamed's profile photo‫امین بابازاده‬‎'s profile photo
Add a comment...
 
این کار فقط یک دزدی از حساب من میتونه باشه
چیزی که اصلا بدون اطلاع ما بوده، دخل و تصرف بیجا در اموال این همه آدم توسط بانک دزدی!
 ·  Translate
 
آبونمان #ساپتا ؟!!!؟!
50000ریال کسر هزینه بابت چیییییی😲!!!!!!!


پ. ن: از کلّ جمعیت ایران (۱۸٬۹۵۴٬۷۰۴ نفر) حدود ۳۲ درصد (۶٬۰۰۲٬۶۲۱ نفر) در شهرها ساکن هستند. در این سرشماری اخير، تهران با ۱٬۵۶۰٬۹۳۴ نفر پرجمعیت‌ترین شهر ایران بوده است.
اگر فقط به تعداد جمعیت کل تهران، مردم داراي كارت بانک ملي بوده باشند، بنظرم بانک ملی طی شب گذشته تا امروز صبح حدود #78,046,700,000 ریال کاسب شده!!!😲😲😲

1,560,934×50,000
=78,046,700,000

حالا حتی اگه نصف جمعیت تهران دارای کارت بان ملی بوده باشند، مبلغی حدود 39,023,350,000# ریال!!!!😲😵

1,560,934÷2×50,000
=39,023,350,000

 ·  Translate
7 comments on original post
7
Karbalaee Mohammad Hosein Chahardoli's profile photoAli Hojjati's profile photo‫محمد سليماني‬‎'s profile photo
6 comments
 
+Karbalaee Mohammad Hosein Chahardoli من به عمرم به سایت بانک ملی رجوع نکردم
بنا نیست هر آدمی هم هر روز چک کنه سایت بانک رو
اگر بنا بوده اینکار صورت بگیره باید اطلاع گسترده می دادند یا ابتدای فعال کردن این خدمات کارمزدش رو اعلام می کردند که نکردند
به هر حال این سرقت از مشتریه 
 ·  Translate
Add a comment...
 
 
دکتر سعید زیبا کلام در نقد بیانیه لوزان؛
کلیپ|چرا نمی گویید آمریکاییها دروغگو هستند؟!

دکتر سعید زیبا کلام استاد دانشگاه تهران در این کلیپ ،صریحا به توضیح پیرامون بیانیه لوزان می پردازد.
 ·  Translate
دکتر سعید زیبا کلام در نقد بیانیه لوزان؛. کلیپ|چرا نمی گویید آمریکاییها دروغگو هستند؟! دکتر سعید زیبا کلام استاد دانشگاه تهران در این کلیپ ،صریحا به توضیح پیرامون بیانیه لوزان می پردازد. دکتر سعید زیبا کلام استاد دانشگاه تهران در این کلیپ ،صریحا به توضیح پیرامون بیانیه لوزان و نواقص آن می پردازد ...
View original post
7
Add a comment...
 
کار خوب دیگری از سدید
 ·  Translate
 
لوح فشرده « درسگفتارهای اقتصاد مقاومتی » منتشر شد

لوح فشردۀ پیش رو شامل هجده جلسه صوت کامل به همراه ۳۸ گزیده صوت، مربوط به سلسله نشست‌های‌ «دکتر عادل پیغامی» در باب تبیین نظریۀ اقتصاد مقاومتی مبتنی بر اندیشه‌های اقتصادی مقام معظم رهبری است ؛ این درس‌گفتار حاصل سلسله جلساتی ا‌ست که در سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ برگزار شده است و به همت مؤسسۀ علمی-فرهنگی سدید پس از ویرایش در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.
این لوح فشرده پیش از این به صورت مجازی و با عنوان بستۀ صوتی « درس‌گفتارهای اقتصاد مقاومتی » منتشر شده بود که با توجه به عرضۀ آن در قالب جدید، هم‌اکنون با تخفیف ۵۵% و به قیمت ۸۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.
گفتنی است قیمت این محصول به همراه کتاب « درس‌گفتارهای اقتصاد مقاومتی » ۲۰,۰۰۰ تومان می‌باشد.
برای تهیۀ آن می‌توانید به سایت مؤسسۀ علمی-فرهنگی سدید (لینک زیر) مراجعه و یا با شماره‌های ۰۲۱۶۶۴۸۵۸۵۰ و ۰۲۱۶۶۴۸۶۱۲۰ تماس حاصل فرمائید.

http://bit.ly/1FXiau9

#سدید #درسگفتارهای_اقتصاد_مقاومتی #عادل_پیغامی #لوح_فشرده #MP3
 ·  Translate
View original post
8
Add a comment...
 
 
دولت کاریکاتور تقدیم به عاشقان مبارزه با صهیونیست ها

تولید این اثر پس از بیانات رهبر انقلاب در دیدار با شرکت کنندگان در کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام که ایشان در این دیدار فرمودند: «ملت ما عاشق مبارزه با صهیونیست هاست»، آغاز شده است .
 
نماهنگ «دولت کاریکاتور» با شعری از میلاد عرفان پور،  با صدا و موسیقی  نیما علامه و توسط  نصر تی وی تولید و عرضه شده است.

لینک دانلود: 

http://music.rahmag.ir/music/other/Dolat_Karicatoor_18Mb_Rahnava.ir.mp4

#راه_نوا
  #موسیقی_انقلاب_اسلامی
#fightingthezionists
#باشگاه_ترانه_و_موسیقی_راه  
#عاشق_مبارزه_با_اسرائيل
#عشاق_مواجهة_إسرائيل  
 ·  Translate
5 comments on original post
5
Add a comment...
 
 
اینفوگرافیک | جهاد اقتصادی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عرصه اقتصادی کشور را به‌خاطر سیاست‌های دشمنان یک عرصه «جنگ» می‌دانند. رهبر انقلاب با بررسی راهکارهای مختلف حل مشکلات اقتصادی، راه نگاه به ظرفیت‌های درون کشور را راه حل قطعی رونق اقتصادی بیان کردند.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR نظرات رهبر انقلاب درباره جهاد اقتصادی را برمبنای بیانات ۹۴/۱/۱ در این اینفوگرافیک مرور کرده است.
http://khl.ink/e0zhm
 ·  Translate
4 comments on original post
11
1
MM Nasrabadi's profile photo
Add a comment...
 
نماینده ای که فرق جلسه علنی و غیر علنی رو نمیفهمه اعتبارنامه اش باید باطل بشه
#کریمی_قدوسی  
 ·  Translate
1
‫محمد سليماني‬‎'s profile photomilad ramezanpour's profile photo
3 comments
 
+محمد سليماني منم همه حرفاتون رو قبول دارم ولی آخه امیدی به استیضاح نیست وقتی اکثریت مجلس مشخصاً رایشون با تیم مذاکره کننده هست، شما نگه کنید با همین حرفای دیروز عراقچی رگ غیرت چند تا نماینده زد بالا که بله! اینا اجازه بازرسی نظامی دادن؟ بقیه خیلی عادی از کنار قضیه عبور کردن اصلاً شعورشون در حدی نبود که بشه انتظار مواجهه با این حرکت رو ازشون داشت! اونا تهش به فکر مجلس آینده ان که بیفته دستشون و از حوزه نمایندگیشون دوباره رای بیارن. الان وضع به جایی رسیده که دیگه آقا حتی به فرماندهان نظامی هم نمیگه مأذون نیستین، میگه خودم اجازه نمیدم. وضع خیلی بی ریخت تر از این حرفاست که مجلس بخواد استیضاح کنه! اون موقع که میگفتن الحمدلله مجلس دست فتنه و انحراف نیفتاد و جریان ناب اصولگرایی مجلس رو دست گرفت باس فکر اینجاش رو هم میکردن که سر همچین مساله ای که نه فقط عزت کشور، بلکه امنیت ملی رو هم حالا داره  زیر سوال میبره، اینجوری ساکت بشینن و بدتر اینکه همراهی کنن. فارس تیتر زده بود دیروز که لاریجانی گفته پروتکل الحاقی باید به تصویب مجلس برسه خب اینو چرا به عنوان یه تذکر به دولت مکتوب نمیکنند که نره از طرف ملت هر غلطی دلش خواست بکنه و به صورت داوطلبانه بپذیره!
آقای ظریف امروز افاضه فرمودند که مصاحبه با دانشمندا تو دولت قبل هم صورت گرفته. این یعنی اینکه میخوان این قضیه رو هم قبول کنند و شاید هم تا حالا قبول کرده باشند!
بحث سر اینه که تا کمتر از یک ماه دیگه قراره این توافق ننگین امضا بشه و جز همین یه سری آدم مثل کوچک زاده و کریمی قدوسی که رفتارشون پر اشکاله و از رفتارشون مشخصه که دیگه اصلاً توانایی برخورد منطقی با این قضیه رو ندارن، هیشکی صداش در نمی یاد.
حاجی! بقیه آدمهای انقلابی دارن میرن تو مهر همایش میذارن که ما هم نمی گذاریم! یعنی اگه آقا اون حرف رو نمی زد اینا میذاشتن. هر چند که من امیدی هم ندارم که اینا نذارن بلکه بازرسی نظامی هم انجام خواهد شد و کشور هم به فنا خواهد رفت. درست زمان قطعنامه 598 که ظاهراً فقط امام نمی خواست که امضا بشه و بقیه میخواستن و امام مجبور شد کاری رو که خیانت به رسول الله میدونست رو انجامش بده
 ·  Translate
Add a comment...
People
Work
Occupation
خادم الشهداء
Skills
حقوقدانم، یک حقوقدان بسیجی... نه! یک بسیجیِ حقوقدان...
Employment
  • راهيان نور
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
طهران
Previously
کربلا - بیروت - مدینه - اصفهان - مشهد - هویزه - بوينس آيرس
Story
Tagline
*اَلسَّـلامُ عَلَیـــکَ یَا قَتیــلَ العَبَـــــراتِ*
Introduction
در صحنه‌ي عظيم‌ترين وقايع تاريخ، حزب الله مرحله‌اي را به پايان برده و مرحله‌اي ديگر را آغاز كرده است. او خسته نمي‌شود و ملالت را بر قلب استوارش راهي نيست. اينان همان قومي هستند كه درباره‌شان امام كاظم (ع) فرموده‌اند: «مردي از قم قيام مي‌كند و مردم را به سوي حق فرا مي‌خواند. بر گرد او قومي همچون پاره‌هاي آهن اجتماع مي‌كنند. تندباد حوادث آنان را متزلزل نمي‌سازد، از جنگ خسته نمي‌شوند و نمي‌ترسند، بر خداست كه توكل مي‌كنند، و عاقبت از آن متقين است.» آري آن مرد قيام كرده است و آن قوم دلاور نيز بر گرد او اجتماع كرده‌اند و قيام هنوز ادامه دارد، و عاقبت نيز از آن متقين است...
Education
  • جبهه، خاکریز، دانشگاه
    مقاومت، خون، عشق
Basic Information
Gender
Male
Birthday
October 7, 1988
Relationship
Married