Profile cover photo
Profile photo
Kryza-Plast. Zakład wielobranżowy. Kamiński H.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wykonujemy różnego rodzaju kompensatory. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, abyśmy przygotowali dla Was również kołnierze stalowe płaskie. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, zapraszamy! http://www.kryzaplast.com.pl/sprzedaz-systemow-wod-kan/armatura-stalowa.html
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą spawalnictwa dostępną na stronie: http://www.kryzaplast.com.pl/produkcja-konstrukcji-stalowych.html. Na specjalne życzenie Klienta przygotujemy najwyższej jakości bramy czy też poręcze. Specjalizujemy się również w konstrukcjach dachowych. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Budowa oczyszczalni ścieków to nie łatwe zadanie… Drobny błąd może w przyszłości doprowadzić do poważnych problemów. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z usług profesjonalnej firmy (http://www.kryzaplast.com.pl/), która odpowiednio wykona każde zlecenie.
Add a comment...

Post has attachment
Czy chcecie, aby profesjonalna firma podjęła się wyczyszczenia kanalizacji w Waszym domu czy firmie? W takim razie skontaktujcie się z nami! Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a także posiadamy niezbędną wiedzę, dzięki której szybko i dokładnie wykonamy powierzone nam zadanie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://www.kryzaplast.com.pl/ oraz skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi realizacjami robót drogowych dostępnymi na stronie: http://www.kryzaplast.com.pl/budownictwo-wodne-i-inzynieria-sanitarna.html. Podjęliśmy się między innymi budowy drogi leśnej oraz ułożenia kostki brukowej. Dla nas nie ma zadań niemożliwych!
Photo
Add a comment...

Specjalizujemy się w inspekcji TV w zakresie średnic od 150 do 1700mm. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń! Decydując się na nasze usługi możecie być pewni terminowości oraz profesjonalizmu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://www.kryzaplast.com.pl/czyszczenie-inspekcja-i-naprawa-kanalizacji.html.
Add a comment...

Post has attachment
Do Waszej dyspozycji oddajemy najwyższej jakości rury i kształtki PCV. Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów oferujemy również studnie systemowe. Zaufało nam już wiele osób, które są w pełni usatysfakcjonowane z jakości naszych produktów. Przekonajcie się sami! http://www.kryzaplast.com.pl/sprzedaz-systemow-wod-kan/systemy-pvc-pp.html
Add a comment...

Post has attachment
Służymy profesjonalną pomocą w zakresie czyszczenia kanalizacji. Możecie na nas liczyć również w zakresie inspekcji i naprawy. Na stronie: http://www.kryzaplast.com.pl/czyszczenie-inspekcja-i-naprawa-kanalizacji.html dostępne są dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Add a comment...

Kryza-Plast to firma specjalizująca się w różnego rodzaju usługach wykonawstwa systemów wodno – kanalizacyjnych. Na specjalne życzenie Klienta zajmujemy się również czyszczeniem kanalizacji. Na stronie: http://www.kryzaplast.com.pl/ dostępna jest nasza pełna oferta. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Add a comment...

Post has attachment
Tylko u nas znajdziecie tak szeroki wybór uszczelnień i zatyczek! Nasze produkty są nie tylko trwałe, ale i niezawodne. Przekonajcie się sami! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://www.kryzaplast.com.pl/ oraz skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded