Profile cover photo
Profile photo
Giedre Balciute
1,526 followers -
Žurnalistė, blogerė, stebėtoja, komentatorė
Žurnalistė, blogerė, stebėtoja, komentatorė

1,526 followers
About
Giedre's interests
View all
Giedre's posts

Post has attachment
Nusprendžiau savo bloge skirti vietos ir grožiui, jo puoselėjimui bei pasidalinti savo mažais-dideliais atradimais. Šįkart pasakojimas apie tai, kokia yra grožio studija "Angelos", kurioje visai neseniai svečiavausi. Aš ne tik išbandžiau jos meistrų paslaugas (pateikiau ir rezultatą), bet taip pat pasidomėjau grožio pasaulio tendencijomis bei tuo, kodėl ši studija pavadinta būtent "Angelos". Beje, ši grožio studija skiriasi nuo kitų. Kuo? Sužinosite paskaitę. :)

Post has attachment
Mes šiandien švenčiame Gandro dieną, o švedai - Vaflių. Ir dvelkia visos Švedijos virtuvėse vafliais - saldžiais, gardinamais uogiene, ar pikantiškais, kuriuos kepa net su burokėliais. Vaflių dienos kilmės istorija yra kiek kurioziška. Apie tai papasakojau šiame straipsnyje.vafliai vafliai asocijuojasi su sekmadienio pusryčiais pas mamą. Jais taip gardžiai pakvimpa namai, kad net saldžiausias miegas išsisklaido. :)

Man "Facebook" reklamuoja: "Kapų Tvarkymas, Paminklai, kapų plokštės, granitinės plokštės uždengimas". Net nejauku kažkaip pasidarė.

Post has attachment
O tai čia suprasti galima, kad paukščiai ir yra tie šventieji kankiniai?
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Nu bet tikrai. Ką daryti? :D

Post has attachment
Instagramo karta - jei negavai gėlių, bet nori pasipuikuoti prieš kitus, gali 101 rožės puokštę tiesiog išsinuomoti. Siūlau verslo idėją paplėtoti labiau. Pvz., juvelyrinės parduotuvės galėtų siūlyti fotosesijai žiedą su deimantu, automobilių salonai, prabangius automobilius (čia jau tiktų ne tik panelėms, bet ir vaikinams), o jeigu dar taip pavyktų ir antrą pusę išsinuomoti, tai išvis visi išgriūtų iš pavydo. P.S. Kai apie galimybę išsinuomoti gėlių pasakė draugė, maniau, kad juokauja ji čia taip. Sako: "Nu ne. Tu lryte paskaityk!"

Post has attachment

Post has attachment
"Facebookas" šiandien priminė, kad ši diena man, kaip blogerei, yra ypatinga. :)

Post has attachment
O pasirodo, kad mano vardui - net 110 metų! "1907 m. poros dvarų savininkas, ūkio reformatorius ir nenuilstantis lietuvybės puoselėtojas, Lietuvos šaulių sąjungos įkūrėjas Vladas Putvinskis-Pūtvis parašė bene gražiausią savo grožinį kūrinėlį – legendą „Giedrė“. Mano ir kitų Giedrių vardadienio proga siūlau susipažinti su gražia legenda. ;) P.S. Nu taip, iš kuklumo nenumirsiu. :)

Wait while more posts are being loaded