Profile cover photo
Profile photo
Miracle Hair Design Studio
2 followers
2 followers
About
Miracle Hair Design Studio's posts

Post has attachment
New REDKEN #Citybeats, in this case we tried pastel color with light grey shades. New REDKEN City Beats colors bring great new possibilities what to wear in 2017 ;) #studiomiracle #kareldrazan #redkencolor #redkenkadernici #ceskebudejovice
Photo

Post has attachment
REDKEN Chromatics Ultra Rich, for your perfect color. We can mix unique colors in our own REDKEN laboratory. Enjoy the feeling when everyone turns their heads at you! We really know how to color and we are proud of it!

#redken #redkenchromatics #redkencolor #redkenkadernici

Photo

Post has attachment
Color change - natural shades with new REDKEN City Beats colors
Hairdresser: Kristyna Korandova / Studio Miracle
#studiomiracle #redken #redkenkadernici #redkencolor #ceskebudejovice #kristynakorandova
Photo

Post has attachment
St. Valentine's day and beautiful rose for everyone. Thank you all so much, we really enjoy every moment with our customers, every single day... ;)

#studiomiracle #stvalentinesday #redken #ceskebudejovice #roseasapresent

Photo

Post has attachment
Major Hair Change by Adela Skurkova / Studio Miracle #studiomiracle #adelaskurkova #redkenkadernici  #redken #ceskebudejovice
Photo

Post has attachment
Informační embargo bylo prolomeno a horká novinka pH BONDER ze stáje REDKEN je po dlouhém čekání konečně tady. A že se vyplatilo počkat! pH BONDER nejenže chrání vazby ve vlasech, ale zároveň ZAJIŠŤUJE ROVNOVÁHU pH a CHRÁNÍ integritu vlasového vlákna. A protože jsme produkt intenzivně testovali, můžeme s čistým svědomím říci, že jen těžko si dokážeme představit JEŠTĚ NĚCO LEPŠÍHO! ;)
#studiomiracle #redken #phbonder #nejzdravejsivlasynasvete
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
New logo, improving the brand... ;)
#studiomiracle
Photo

Post has attachment
Rok 2016 byl plný událostí a zážitků. Za to samozřejmě PATŘÍ DÍK především VÁM VŠEM, kteří jste s námi. DĚKUJEME za Vaši přízeň, ze srdce Vám přejeme KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ a do nového roku 2017 MAXIMUM radosti, zdraví a štěstí. A ať je takový KAŽDÝ Váš den roku 2017... :)
#studiomiracle #dekujeme #thankyou #veselevanoce
Photo

Post has attachment
Plesová sezona je tady! Pokud chcete být na plese NEJKRÁSNĚJŠÍ, tak zavolejte, vymyslíme Vám něco jedinečného! Stejně jako to vymyslel Jakub a připravil NÁDHERNÝ ÚČES na maturitní ples. Jak se Vám líbí? ;)
Kadeřník: Jakub Bouda / Studio Miracle
#studiomiracle #jakubbouda #redkenkadernici
Photo
Wait while more posts are being loaded