Profile cover photo
Profile photo
Dydona Sp. z o.o.
4 followers
4 followers
About
Dydona Sp. z o.o.'s posts

Wszystkie ubrania dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy. Potwierdzają to stosowne certyfikaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą dostępną na naszej stronie http://www.dydona.pl/pl/. Zapraszamy! 

Jednym z zadań odzieży roboczej jest ochrona pracownika przed zagrożeniami z jakimi ma do czynienia w codziennej pracy. Jest ona wtedy stosowana w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia pracownika. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na naszej stronie http://www.dydona.pl/pl/. 

W naszej ofercie znajdą Państwo także bluzy, kamizelki, fartuchy, kombinezony. Są to produkty najwyższej jakości spełniające wszelkie standardy. Zapraszamy na naszą stronę http://www.dydona.pl/pl/, na której dostępne są szczegóły. 

Odzież robocza to pojedyncze części garderoby takie jak obuwie czy fartuchy, często jednak konieczne jest cały strój. Zarówno pojedyncze elementy, jak i całe kostiumy dostępne są na naszej stronie http://www.dydona.pl/pl/. Zapraszamy! 

Szczególnie ważna jest odzież robocza w miejscach gdzie wymagana jest bezwzględna czystość produktów. Wiąże się to szczególnie z miejscami przetwórstwa produktów spożywczych. Więcej informacji na ten temat, znajdziecie na naszej stronie http://www.dydona.pl/pl/. Zapraszamy! 

Odzież robocza zastępuje ubranie pracownika. Warto zadbać aby była wykonana z najwyższej jakości materiałów. Tak aby łączyła wygodę i estetykę wykonania. Szczegółowe informacje na temat naszych produktów dostępne są na naszej stronie: http://www.dydona.pl/pl/

Rodzaj odzieży ochronne uwarunkowany jest przez środowisko pracy. Inna potrzebna jest do zakładu mięsnego, a zupełnie inna do pracy na wysokościach. Szczegóły dotyczące specyfikacji odzieży roboczej znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.dydona.pl/pl/. Zapraszamy! 

Czy wiecie, że odzież ochronną można podzielić na dwa rodzaje roboczą i ochronną? Każdy z tych typów musi spełniać odpowiednie standardy. Zapraszamy na naszą stronę: http://www.dydona.pl/pl/, na której znajdują się szczegóły. 

Najlepszym tworzywem z jakiego można wyprodukować odzież ochronną jest kauczuk nitrylowy. Jest to materiał o bardzo dużej wytrzymałości, dodatkowo jest wzmocniony przez siatkę poliestrową. W tego rodzaju produkcie nie istnieje ryzyko pęknięcia, czy łuszczenia się. Zachęcamy do zaglądania na naszą stronę: http://www.dydona.pl/pl/, znajdą Państwo na niej szczegółowe informacje. 

Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę kupując odzież jest jej odporność na wysokie i niskie temperatury. Z całą pewnością osoby pracujące w branży gastronomicznej mają do czynienia ze zmiennymi temperaturami, dlatego odzież musi za nimi nadążyć. Na naszej stronie: http://www.dydona.pl/pl/, znajdą Państwo więcej informacji na ten temat. Zapraszamy! 
Wait while more posts are being loaded