Profile cover photo
Profile photo
Autobazar.EU
186 followers -
najväčší internetový autobazár
najväčší internetový autobazár

186 followers
About
Posts

Post has attachment
Pozvánka na CarFans Party 2016 - 10. september poobede, Lehnice pri BA
Add a comment...

Post has attachment
Toto nenápadné 300 koňové Lupo je na predaj! - VW Lupo. Auto, ktoré na našich cestách nie je veľmi vidieť. A keď ho už aj stretnete, kvôli minimalistickým rozmerom ho aj tak nie je veľmi vidieť. Preslávilo sa hlavne kvôli na svoju dobu ultra úspornej verzií, ktorá si v priemere vypýtala len 3 litre na 100 km. Auto obľúbené najmä u žien na presun po mestách, predovšetkým v západných krajinách. Prečo po západných? Lebo bolo drahé a u nás ak ste chceli malú krabičku od mlieka, tak ste si kúpil...
Add a comment...

Post has attachment
Kia Rio 2017. Ďalší Kórejec, čo podkúri Fabií - Segment malých áut je nabitý k prasknutiu. V danej triede môžete mať v podstate auto akejkoľvek značky. Americkej, Talianskej, Českej, Nemeckej, Kórejskej, Japonskej. Niet sa čomu čudovať. Tieto autá sú dlhodobo jedny z najpredávanejších vôbec. A Kia inovovala svoje malé Rio. V porovnaní hlavne so svojou prvou generáciou je až neuveriteľné, aký kvalitatívny, ale aj dizajnový skok sa im podaril.
Add a comment...

Post has attachment
Fiat, aký by ste nechceli ani zadarmo! - Na tachometri 610 000 km, hrdza, oškretá karoséria, 17 rokov prevádzky za sebou. Toto nie sú práve parametre auta snov. No každý má iný vkus. V tomto prípade ale ťažko odhadnúť, či sa nájde masochista, ktorý by dal tomuto vozidlu ďalšiu šancu na život. Aký model sa pod strašným opisom skrýva?
Add a comment...

Post has attachment
Ako si skrášliť auto ozdobou na kapote (ľudová tvorivosť) - Skrášliť auto sa dá všeliako. Krásnym lakom, fóliami, výrazným krídlom či spojlermi. Niektoré autá majú štandardne aj ozdoby na kapote, napríklad Rolls Royce alebo staršie Jaguáre. Pozrime sa však ako si ozdobili kapoty ľudový tuneri.
Add a comment...

Post has attachment
Takto chránia v Číne autá pred potkanmi! - Svojho štvorkolesového miláčika každý z nás chráni pred kadečím. Pred koróziou, zlodejmi, niektorí pred manželkami. V niektorých oblastiach Číny si domáci musia poradiť s oveľa zákernejším súperom. Potkanmi. Tie sa dostávajú do motorového priestoru, kde vedia nerobiť peknú šarapatu. Prehryznú káble a poriadne znepríjemnia život motoristom. Číňania sa častým návštevám servisov a opravám elektroinštalácie chceli vyvarovať. Ako?
Add a comment...

Post has attachment
12 rokov používania zvládne Audi v teste za 5 mesiacov! - Autá sa v bežnej prevádzke pravidelne opotrebúvajú. Dážď, mráz, bahno, vietor, agresívne posypové zmesi. Všetko preverí vášho štvorkolesového miláčika skutočne viac než dosť. Odkiaľ však berú automobilky tú istotu, že auto vydrží v plnej záťaži celé roky? Za úlohu zistiť to majú špeciálne testovacie procedúry. Ako prebiehajú napríklad pri populárnej automobilke Audi?
Add a comment...

Post has attachment
VIDEO: MPV pre rýchleho tatka má viac ako 1 000 koní! - MPV. Skratka pre typ áut, ktoré väčšinou vyzerajú ako škatuľa od mlieka na kolesách. Kupujú si ich hlavne ľudia, ktorí majú veľké rodiny, alebo potrebujú veľký priestor. Rozhodne to nie je typ auta, ktorý stojí v zbierkach milovníkov pekných a rýchlych áut. No občas aj motyka vystrelí a takéto auto môže fakt brutálne prekvapiť.
Add a comment...

Post has attachment
Vnútorný okruh vzduchu vs. nebezpečný benzén: Používaš klimatizáciu správne?
Add a comment...

Post has attachment
Vision Mercedes-Maybach: 6 metrov luxusu s výkonom 738-koní!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded