Profile

Cover photo
Ahıska'lı Sedat Yıldırım
Worked at Elektronik Teknisyeni
2,565 followers|162,955 views
AboutPostsPhotosYouTube+1's

Stream

Ahıska'lı Sedat Yıldırım

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Kimisi yapılan hizmetleri görür,kimisi promter cihazında takılır kalır... :))
 ·  Translate
7
Everest's profile photo
Everest
 
Net bir cevap ))
 ·  Translate
Add a comment...
 
 
Millet tek yürek arkanda sayın Başbakanım. 
 ·  Translate
5
Hasan KALAYCI's profile photo
 
Hoş geldiniz. Çoktandır sizi göremiyorm.
 ·  Translate
Add a comment...
 
BENİM DE OLSUN

Yavrum demek bana nasip olmadı.
Doktorlar tabipler çare bulmadı.
Sana kavuşmaya zaman kalmadı.
Kuru gazel gibi döküleceğim.

Ninniler söyleyip uyutamadım.
Bir türlü gönlümü avutamadım.
Kimseye kalbimi anlatamadım.
Duygu Dünya'sında sürüneceğim.

Hayalle gerçeği eyledim harman.
Kalmadı dizimde bir gram derman.
Karşıdan eylerim vuslatı seyran.
Gelmesen de seni hep seveceğim.

Rüyalar vuslatın limanı oldu.
Hasretin rüyamda her gün son buldu.
Geceler gönlüme teselli oldu.
Her gece ninniler söyleyeceğim.

Yirmi yedi yıl oldu,hala sen yoksun.
Hasretli bu kalbim vuslatın bulsun.
Ne olur Allah'ım c.c. benim de olsun.
Umut kanadından inmeyeceğim.

SEDAT YILDIRIM
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
 
MÜSLÜMAN OLDUĞUNU İDDİA EDEN BU ĞABİS AŞAĞALIK LAR BAKIN KİME BEDDUA EDİYOR... BUNLARI SAVUNAN TÜRKİYEDEKİ MÜSLÜMANLAR    AKLINIZI BAŞINIZA ALINDA ....... NEVUZİBİİLAH
 ·  Translate
3
Add a comment...
Have him in circles
2,565 people
Yasin Pamuk's profile photo

Ahıska'lı Sedat Yıldırım

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Evet ya,zaten ülkenin bir başından bir başına duble yolları o promter cihazı ile yapmıştı.Marmaray'ı da promter cihazı ile yapmıştı.Mesela 3.Köprü olan Yavuz Sultan Selim köprüsünüde o promter cihazı ile yapıyor.Hatırlarsınız Marmaray'ın yapımı 3-4 sene geciktirilimişti.İşte aslında o da promter cihazının bozulması ile olmuştu.İnşaAllah Kanal İstanbul'da,3.Havalimanının inşaatlarıda promter cihazının bozulmasıyla gecikmez,sekteye uğramaz.Kahpe İsrail'e one minute derken,iyiki Promter cihazı arızalanmadı.:)))
 ·  Translate
2
1
ramazan akkaş's profile photoOzan Atak's profile photo
 
Tabi canım 2 liralık benzine 3 liralık vergi koymasının hiç bir önemi yok,yaşamsal ihtiyaçlardan %18 vergi alınırken pırlantadan hiç bir vergi alınmasında hiç bir sorun yok,2002'den sonra verilen şehitlerin hiç bir önemi yok canım! Adam o kadar duble yol yaptı! Pkklıların doğu illerinde paçavralar açıp yol kesip kimlik kontrolü yapması,askerin karşısana çıkıp burası artık tc toprağı değil kürdistan diyebilme özgürlüğüne sahip olmalarının hiç bir önemi yok! Nede olsa 3.köprümüz var artık doğu illerimize kürdistan kurulsun noolur ki canım! Şu bahsettiğin üçüncü köprüde ilk yapılmaya başlandığında yanlış yere yapıldığı anlaşılıpta(!) kesilen ağaçlık bölgenin imara açılmasıyla toki alanı yapılan bölgede mükemmel oldu zaten ne de olsa devlet çalışıyo insanlarımızın kalıcak yere ihtiyacı var canım! Gencecik insanlar sokak ortasında öldürülmüş ne olmuş ki canım! Ülkede gençten bol ne var ki ? İnşallah Kanal İstanbul'da yapılırda başbakanımızın ne kadar mükemmel bir insan olduğunu cehapelilere ve mehapelilere bir kez daha göstermiş oluruz !
 ·  Translate
Add a comment...
 
 
Millet tek yürek arkanda sayın Başbakanım. 
 ·  Translate
2
Add a comment...

Ahıska'lı Sedat Yıldırım

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Helal olsun halkıma.
Vardı cahillerin farkına.
Allah c.c. akıllar versin.
Şu Chp ırkına.

Sarıgüller morardı.
Boyuna ölçü aldı.
Akıllanmaz Chp.
Başına bela aldı.
(S.Y.)
 ·  Translate
5
Add a comment...

Ahıska'lı Sedat Yıldırım

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Klibi indir linkini tıklayınca aşşağılık ve çıplak kadınların olduğu bir sayfaya yöneliyor.Demek ki,bazıları hala insan olamamış.Unutumasın ki,herkesin anneside bir kadındır.O kadınları gören,kendi annesinide göz önüne getirsin.Bu sahtekarlıktır.Şerefsiliktir.
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
 
BİR BABANIN ŞEHİT KIZINA MEKTUBU!..
İhvan lideri El Biltaci’nin 17 yaşındaki kızı Esma’nın diktatörün kurşunundan çıkan kurşunlarla şehit olması üzerine babasının yazdığı mektup yürekleri sızlattı. Biltaci, kızını iki gün önce gelinlikler içinde görmüş.

İhvan liderlerinden Muhammed El Biltaci, ordunun darbe karşıtı göstericilere ateş açması sonucu hayatını kaybeden 17 yaşındaki kızı Esma için duygu dolu bir mektup kaleme aldı.

Mısır’da İhvan (Müslüman Kardeşler) liderlerinden Muhammed El Biltaci, ordunun darbe karşıtı göstericilere ateş açması sonucu hayatını kaybedenler arasında bulunan 17 yaşındaki kızı Esma’ya duygu dolu bir mektup yazdı.

İhvan lideri El Biltaci’nin sosyal medya üzerinden paylaştığı mektup “Sevgili kızım ve değerli öğretmenim” sözleriyle başlıyor.

Mektubunda kızı ile Rabiatul Adeviyye’de son kez bir araya geldikleri anı hatırlatan Biltaci, “Sen bizimle olduğunda bile bizden ayrısın” diyerek Esma’nın kendisine sitem ettiğini ve kendisine “Bu hayat birbirimize doyacak kadar geniş değil. Birbirimize doyalım diye Allah’tan cennetinde bize bu sohbeti vernesini temenni ediyorum” yanıtı verdiğini kaydetti.

Kızı Esma’yı şehit olamadan iki gün önce rüyasında gördüğünü aktaran El Biltaci, “Sen şehit olmadan iki gün önce seni rüyamda gelinlikler içinde gördüm. Bu dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellikteydin. Yanıma sessizce oturduğunda sana, ‘Bu gece senin düğün gecen mi” diye sordum. Sen de “Düğünüm akşam vakitlerinde değil öğlen olacak’ demiştin. Çarşamba günü öğlen vakti şehit olduğun haberi bana ulaştığında, senin rüyamda bana ne demek istediğini anlamış oldum” dedi.

İşte El Biltaci’nin Adeviyye Meydanı’nda keskin nişancının kurşununa hedef olan 17 yaşındaki kızı Esma için yazdığı o mektup:

“Sevgili kızım ve değerli öğretmenim…

Sana elveda demiyorum bilakis yarın görüşmek üzere. Başı dik tuğyana isyan ederek yaşadın. Tüm engelleri redderek hürriyete sınırsızca aşık oldun. Bu ümmet, uygarlıkta hak ettiği yeri alabilsin diye onu yeniden diriltmek ve inşa etmek için sessizce yeni ufuklar arıyordun. Akranlarının uğraştığı işlerle meşgul olmadın. Her zaman derslerinde birinci olmana rağmen öğrenmeye olan açlığın dinmedi.

Bu kısa hayatta sohbetine doyamadım. Vaktim mutlu olacak ve eğlenecek kadar geniş değildi. Rabiatul Adeviyye’de son kez bir araya geldiğimizde, “Sen bizimle olduğunda bile bizden ayrısın” diyerek bana olan sitemini dile getirmiştin. Ben de sana, “Bu hayat birbirimize doyacak kadar geniş değil. Birbirimize doyalım diye Allah’tan cennetinde bize bu sohbeti vernesini temenni ediyorum” demiştim.

Sen şehit olmadan iki gün önce seni rüyamda gelinlikler içinde gördüm. Bu dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellikteydin. Yanıma sessizce oturduğunda sana, “Bu gece senin düğün gecen mi” diye sordum. Sen de “Düğünüm akşam vakitlerinde değil öğlen olacak” demiştin. Çarşamba günü öğlen vakti şehit olduğun haberi bana ulaştığında, senin rüyamda bana ne demek istediğini anlamış oldum. Allah’tan seni şehit olarak kabul etmesini niyaz ettim. Ve şehadetin, bizim haklı olduğumuzu ve düşmnımızın batılın ta kendisi olduğu inancımızı pekiştirdi.

Son vedanda yanında olamamam, son bir kez seni görememem, alnına son bir öpücük konduramamam ve senin cemaze namazını kıldırma şerefine nail olamamam beni derinden üzdü. Beni bunları yapmaktan alıkoyan, ölümden veya karanlık hücerelerden korku değil, uğruna canını verdiğin davayı (devrimin hedeflerine ulaşması) sürdürebilmekti.

Zalimlere karşı başın dik (göğsünü gere gere) direnirken gaddar kurşunlar göğsüne saplandı ve ruhun yüceldi. Ne kadar güzel bir azimin ve terbiye edilmiş bir nefsin vardı. İnanıyorum ki, sen Allah’a verdiğin söze sadakat gösterdin, Allah da sana verdiği söze… Öyle ki, şehadet şerefini bize değil de sana bahşetti.

Son olarak, Sevgili kızım ve değerli öğretmenim…

Sana elveda demiyorum bilakis görüşmek üzere.. Buluşmamız, yakında peygamber ve ashabıyla birlikte Havz-ı Kevser’de olacak. Sonsuz kudret ve hükümranlık sahibi Allah’a yakın, O’nun nezdinde değerli ve şerefli bir konumda. Ayrılmamak üzere, birbirimize doyma temennilerimizin gerçekleşeceği bir buluşma…
 ·  Translate
5
2
Tacettin Turhan's profile photoGozde Ozbelen's profile photo
Add a comment...
People
Have him in circles
2,565 people
Yasin Pamuk's profile photo
Work
Occupation
Elektronik teknisyeni
Employment
  • Elektronik Teknisyeni
Story
Tagline
Bir beni Adem'im işte...
Bragging rights
Övünmek bana göre değil,zira ben müslümanım Elhamdulillah.
Basic Information
Gender
Male
Ahıska'lı Sedat Yıldırım's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
CHP Gençlik'ten Erdoğan'ın annesine ağır küfüler - - 07.07.2013
yenisafak.com.tr

CHP Gençlikten Erdoğanın annesine ağır küfüler,Gazete, gaste, newspaper, turkish, yenisafak, Yeni Şafak, yenişafak, ekonomi, detay, Kültür,

Panoramio - Photo of Sivas/Suşehri/Bostancık Köyü
www.panoramio.com

Photo-sharing community. Discover the world through photos.

admin
haberelestiri.com

Kılıçtar Oğlu Türkiye Düşmani Ve Yahudi Lobisinin Müttefakı Olduğunu bir kez daha ispatladı Bügünki Grup Toplantısında CHP Genel Başkanı

Ücretsiz Seri İlan Sitesi - Serisayfa
www.serisayfa.com

Seri İlan Sitesi, Kiralık ve Satılık Emlak, ikinci el, otomobil, iş arayanlar, eleman arayanlar, ikinci el eşya, ev arkadaşı, özel ders, kul

DÜNDEN BU GÜNE,SEDAT YILDIRIM
video.ekolay.net

İyisiyle kötüsüyle geçen, hayatımın Kırk yılı.

Prefabrik Evler
plus.google.com

Prefabrik evler, prefabrik ev fiyatları ve modelleri

Prefabrik Evler
plus.google.com

Prefabrike Evler ve Prefabrik Ev Fiyatları

Kendi Günahına Ağlamak - Forum Anadolu > Gönüller diyarı
www.forumanadolum.com

Tweetle Önce kendinden mesulsün. Rabbin, önce seni sana soracak. Kabir hayatıyla başlayacak sorular; Rabbin kim, Peygamberin kim? Dinin ne?

Kıyamlar Durmaz - Forum Anadolu > Gönüller diyarı
www.forumanadolum.com

Tweetle [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN... ] ERROR: If you can see this, then [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz

Matematik acı çektiriyormuş - Forum Anadolu > Gönüller diyarı
www.forumanadolum.com

Tweetle Amerikalıi bilim adamları ilginç bir araştırmaya imza attı. Buna göre, matematik kaygısı olanların beyinleri, hesap yapmayı düşündük

Ben Gel Dedim
www.edebiyatdefteri.com

Yazarı Sedat Yıldırım olan Ben Gel Dedim başlıklı şiiri okumak için tıklayın.

Haftada kaç kez yıkıyorsunuz? - Forum Anadolu > Gönüller diyarı
www.forumanadolum.com

Tweetle Mevsim yazdan sonbahara kayınca yurt genelinde havalar soğumaya başladı. Uzmanlardan annelere kış uyarısı! Antalya Manavgat Devlet H

Yılan kendi kendini yerken görüntülendi
www.haber7.com

İngiltere'de evcil hayvan satan Pet Shop'ta bir yılan kendi kuyruğunu yerken görüntülendi. Pet Shop sahibi gördüğü manzara karşısında şaşkın

Emzik ve biberonlara dikkat! - Forum Anadolu > Gönüller diyarı
www.forumanadolum.com

Tweetle Uzun süre biberonla beslenen ve yalancı emzik emen, parmağını emen çocukların diş ve çene yapılarında bozukluklar oluşuyor. Uzmanlar

29'un Sırrı-Fatih-Erdoğan - Forum Anadolu > Gönüller diyarı
www.forumanadolum.com

Tweetle Erdoğan ile Fatih Sultan Mehmet'in kaderi ortak mı? Araştırmacı Yazar Ferdi Yılmaz "Kutsal Şehir İstanbul ve 29 Mucizesi" isimli

Kimlik fotokopisinde büyük tehlike - Forum Anadolu > Gönüller diyarı
www.forumanadolum.com

Tweetle Kimlik fotokopisi çektirirken aman dikkat. KİMLİK FOTOKOPİSİNDEN ABONE YAPILDI Antalya'da oturan Veli Keser, bilgisi dışında, nüfus

Serra Abla! - Forum Anadolu > Gönüller diyarı
www.forumanadolum.com

Tweetle Açılınn kızlarr Serra Abla korktu! Dağılın! Yahu o kadar korkutmuşuz ki aklın çıkmış! İşte bu! Ödün vermeyiz, senin gibilerin ödünü

Pordit Şampuanın diğer şampuanlardan farkı ne?
www.haber7.com

Bütün kimyasal ya da bitkisel şampuanların genel formülü %70-80 su %15-20 kimyasal katkılar ve bir de %1-3-5 de her firmanın kendine özel di

Gençlik ve Seher Vakti - Forum Anadolu > Gönüller diyarı
www.forumanadolum.com

Tweetle Her mü'minin seher vakti kalkıp secde etmesi, ibadet etmesi icab eder. "Çünkü seher vakti ALLAH ü Teâlâ'nın kullarına bahşettiği en