Profile cover photo
Profile photo
Patentus S.A.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Do remontu przekładni zębatych używamy najnowocześniejszych technologii i maszyn. Frezarka obwiedniowa Gleason-Pfauter oraz dłutownica obwiedniowa Gleason-Pfauter to niezawodne maszyny, które pozwalają nam oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Szczegóły znajdziecie na http://www.patentus.eu/remonty-przekladni.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do czego służą przekładnie zębate? To właśnie dzięki nim układy napędowe maszyn mogą sprawnie funkcjonować, a w związku z tym przekładnie zębate muszą pracować bez zarzutu. Co jednak w przypadku, kiedy te części nie pracują jak należy? Odpowiedź znajdziecie na http://www.patentus.eu/remonty-przekladni.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Budowa i montaż konstrukcji stalowych nie są łatwym zadaniem. Do wykonania tych zadań potrzebne są odpowiednio wyszkolona kadra specjalistów, a także profesjonalny park maszynowy. Nasza firma Patentus posiada i jedno i drugie! Sprawdźcie na http://www.patentus.eu/konstrukcje-stalowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie ograniczamy się jedynie do produkcji maszyn górniczych. Naszym Klientom oferujemy także usługi z zakresu obróbki metalu. Wśród dostępnych usług znajdziecie m.in. usługę wypalania, zrobotyzowane spawanie, czy też obróbkę wiórową na maszynach CNC. Szczegóły poznacie wchodząc na http://www.patentus.eu/uslugi.
Serdecznie zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Platformy transportowe naszej produkcji cieszą się dużym uznaniem na rynku. W zależności od modelu platformy, mogą one transportować urządzenia o wadze do 18 ton oraz do 26 ton.
Z charakterystyką konkretnej platformy można zapoznać się wchodząc na http://www.patentus.eu/platformy-transportowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wejdźcie na http://www.patentus.eu/przenosniki-zgrzeblowe-ciezkie i koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą maszyn górniczych. Wśród nich znajdziecie kruszarki urobku oraz pomosty robocze. Na naszej stronie możecie dokładnie zapoznać się ze specyfikacją danego urządzenia, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania dla górnictwa podziemnego. Specjalizujemy się w wysoko wydajnych, kompletnych systemach transportowych. Zapewniają one wygodną i bezpieczną pracę, niezależnie od warunków w kopalniach podziemnych. Produkujemy maszyny górnicze takie jak kruszarki, pomosty robocze, przenośniki itp. Nasze produkty są solidnie wykonane, innowacyjne i trwałe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie http://www.patentus.eu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta Grupy Kapitałowej Patentus jest skierowana do wielu branż. Zajmujemy się m.in. wykonawstwem konstrukcji stalowych maszyn górniczych oraz budownictwa ogólnego. Wśród naszych usług znajdą Państwo także np. spawanie, frezowania CNC oraz wiele innych procesów w zakresie obróbki metali.
http://www.patentus.eu/oferta
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich serdecznie zapraszamy na stronę http://www.patentus.eu/projekty-dofinansowane-z-funduszy-ue. Możecie się na niej zapoznać się z informacjami o naszych projektach, które są dofinansowane z Funduszy UE. Wśród nich znajduje się nasz najnowszy projekt NANO4GEARS.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded