Profile cover photo
Profile photo
Galeria Szkolnych Talentów SP 15 Katowice
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Photo
21.10.2018
2 Photos - View album

Post has attachment
Anna Chrapek uczennica kl. IVc – dziewczyna guma. Gimnastykuje się od trzech lat, a efektem tego jest zajęcie piątego miejsca w Mistrzostwach Polski w Akrobatyce Powietrznej. Od trzech lat przewodnicząca klasy. Świetnie pływa i biega. Zajęła trzecie miejsce w sztafecie na 50 m stylem dowolnym. Brała udział w Biegu Świetlików, Parkowych Hercklekotach i w Biegu Wielkich Serc.
PhotoPhotoPhotoPhoto
21.10.2018
4 Photos - View album

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

Bartosz Adamoszek jest uczniem klasy 4 i laureatem rozlicznych konkursów głównie sportowych, a szczególnie w judo. Bartek jest posiadaczem pomarańczowego pasa. Judo towarzyszy mu od 5 i pól roku. Dodatkowo jest wiernym kibice piłki nożnej, szczególnie mocno wspiera naszą reprezentację. Czasami udaje mu się pograć z kolegami na boisku. Nie pogardzi tez grami komputerowymi , świetnie tańczy , jest super kolegą, piastuje urząd przewodniczącego klasy.

Umysł matematyczny, do którego trudno jej się przyznać ale nie przeszkadza jej to w reprezentowaniu szkoły w licznych konkursach matematycznych. Do swoich pasji zalicza i głośno o tym mówi naukę języka angielskiego oraz język polski. Ma smykałkę do detektywistycznych zagadek (pewnie ma to coś wspólnego z matematycznymi zdolnościami;))
Może pochwalić się także z talentów w kierunku tańca (Szkolny Zespół Taneczny Wenus), oraz teatru (Szkolny Zespół Teatralny „Nieobliczalni”).
W każdym z tych działań osiąga sukcesy i zdobywa nagrody.
Dominika nie lubi mówić o sobie na szczęście ma dobre koleżanki, które mówić lubią i to one opowiadają o tym, jaką cudowną przyjaciółką jest Dominika.

Post has attachment
Ruch to moja pasja, od dziecka fikałam na różne sposoby. Im byłam starsza tym przyjmowało to bardziej formalny obraz jako gimnastyka sportowa, którą trenowałam przez 6 lat a zaczęłam mając lat niecałe 4. Potem nastąpiła era akrobatyki sportowej a dokładnie skoki na trampolinie oraz ścieżce. Teraz w ramach akrobatyki sportowej trenuje w zespole trzy osobowym - piramidy. Od około 7 lat biorę udział w zawodach. Trenowałam w MKS Pałacu Młodzieży w Katowicach, KS AZS AWF Katowice. Moje osiągnięcia to 24 medale http://mi.in złoto w trzech dyscyplinach na Mistrzostwach Śląska, najbardziej cenię zdobyte przeze mnie 6 miejsce na Mistrzostwach Polski. Moje koleżanki znają mnie jako wesołą, szaloną i trochę zwariowaną.
Photo

Post has attachment
Dominik Lechowski – lubię pływać i na tym polu mam parę osiągnięć – jestem w klasie pływackiej. Przez osiem lat trenowałem łyżwiarstwo figurowe (miałem tytuł Mistrza Polski – w klasie srebrnej). Od dwóch lat trenuję wspinanie się na ściance wspinaczkowej (załączone zdjęcie zrobiono na najwyższej ściance wspinaczkowej znajdującej na Węgrzech). Jak widać trudno jest mi żyć bez sportu. W wolnym czasie gram w gry komputerowe. Interesuję się sportowymi samochodami a moim marzeniem jest posiadaniem samochodu sportowego BMW lub FORD.
Photo

Czy można mieć talent matematyczny??
Można, dowodem na to jest Magda :)
Magdalena Michalak – uczennica klasy 7, nie dość że lubi matematykę to jest jeszcze wyjątkowo utalentowana w tej dziedzinie, ciekawa świata, lubi rysować – "fantastyczne rzeczy w stylu realistycznym", jeździ konno. Laureatka konkursów matematycznych i plastycznych.

Zdjęcia niebawem :)

Post has attachment
Borys Mańka kl. VII b

Chłopak o wielu pasjach. Lotnictwo pod każdym względem. Modele, książki…
O nawigacji wie prawie wszystko. Zwiedzał kabinę pilota i już wie, że chciałby, aby to było miejsce przyszłej jego pracy. Zanim zostanie pilotem znajdzie czas na pozostałe pasje.
Pływa wyczynowo, najlepiej stylem klasycznym i może pochwalić się kilkoma medalami.
PhotoPhotoPhotoPhoto
27.11.2017
5 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded