Profile cover photo
Profile photo
KasComp Serwis
About
Posts

Post has attachment
Firma KasComp to nowoczesne oraz wszechstronne rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów. Wśród proponowanych przez nas urządzeń znajdują się między innymi terminale ze skanerem kodów paskowych czy automatyczne kasy z kontrolerem monet oraz czytnikiem banknotów. Przypominamy, że oprócz montażu zajmujemy się również serwisem zainstalowanych systemów. Jesteście zainteresowani naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu: http://www.kascomp.eu/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferowane przez nas systemy basenowe sprawdzą się nie tylko w parkach wodnych czy basenach, ale też w różnego rodzaju obiektach sportowych. System Pool Master wyposażony jest w wiele niezwykle przydatnych funkcji użytkowych, takich jak na przykład Terminal Szafkowy, który pozwala na przydzielenie szafek w przebieralni czy Kontroler Zamków, dzięki któremu możliwa jest kontrola zamka w każdej szafce w przebieralni. Z wszystkimi funkcjami naszych systemów mogą Państwo zapoznać się na stronie: http://www.kascomp.eu/informacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Inteligentne instalacje to nasza specjalność! Wszechstronność oferowanych rozwiązań pozwala nam spełniać indywidualne oczekiwania Klientów. Oferujemy elektroniczne systemy kontroli dostępu, aplikacje klienckie, automatykę bram, jak i automatykę domową. Na naszej stronie internetowej: http://www.kascomp.eu/informacje/ zamieściliśmy więcej informacji dotyczących naszej oferty oraz dane kontaktowe. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia firma Kascomp życzy Państwu dużo zdrowia, radości oraz odpoczynku. Niech ten wyjątkowy czas będzie przepełniony rodzinną atmosferą pełną ciepła i wzajemnej bliskości. Szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz dużo pomyślności w Nowym Roku! http://www.kascomp.eu/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W trakcie wielu lat swojej działalności zrealizowaliśmy już szereg zleceń w zakresie systemów parkingowych z opłatą bezpośrednią i oddaloną, zintegrowanych systemów basenowych czy systemów opłat giełdowych. Zachęcamy do zapoznania się z listą naszych dotychczasowych realizacji, którą prezentujemy na stronie: http://www.kascomp.eu/referencje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Kascomp dostarcza wszechstronne rozwiązania parkingowe: http://www.kascomp.eu/informacje/systemy-parkingowe/kascomp/. Oferujemy różnorodne elementy parkingowe w postaci szlabanów wjazdu, wyjazdu oraz czytników kart, dystrybutorów biletów czy automatów do płatności na parkingu. W zależności od potrzeb naszych Klientów z powyższych elementów możemy tworzyć dowolne konfiguracje parkingowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mając na uwadze różnorodność wymagań w zakresie systemów kontroli dostępu do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Projektując systemy parkingowe czy basenowe zawsze kierujemy się specyfiką danego obiektu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy: http://www.kascomp.eu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w instalacji nowoczesnych systemów parkingowych, basenowych oraz systemów kontroli dostępu. Do tej pory uruchomiliśmy kilkadziesiąt tego rodzaju rozwiązań. W trosce o komfort naszych Klientów posiadamy sieć firm współpracujących na terenie całego kraju, dzięki czemu łatwiej mogą Państwo do nas dotrzeć. Zachęcamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego: http://www.kascomp.eu/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy Państwu niezawodne szlabany parkingowe. Przystosowane do intensywnej pracy doskonale sprawdzą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu lub obiektach użyteczności publicznej jak parking kinowy lub hotelowy. O szczegółach oferowanych przez nas urządzeń parkingowych oraz elektronicznych systemach kontroli dostępu przeczytają Państwo na stronie: http://www.kascomp.eu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Parkingi z samoobsługowym wjazdem i wyjazdem posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest brak konieczności zatrudniania oraz budowania dodatkowego pomieszczenia dla osoby nadzorującej parking. Projektowanie i instalację w pełni zautomatyzowanych systemów parkingowych oferuje firma KasComp: http://www.kascomp.eu/informacje/systemy-parkingowe/kascomp/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded