Profile cover photo
Profile photo
eFormular
8 followers -
Küsitluskeskkond eFormular
Küsitluskeskkond eFormular

8 followers
About
Posts

eFormulari küsitluskeskkond soovib kõigile kasutajatele head uut aastat!
Uut aastat alustame toreda uudisega lisandunud võimalusest:  http://blogi.eformular.com/2015/01/tulemuste-vordlus-aastate-loikes/
Add a comment...

Kohe-kohe on käes jõulupidude aeg. eFormulari küsitluskeskkond on abiks ka jõuluürituste organiseerimisel - küsige kinnitust osalemise kohta registreerimisvormi näol või hiljem tagasisidet järgmiste pidude tarbeks

Soovime kõigile kaunist jõulukuud!
Add a comment...

Post has attachment
Nüüd on võimalik eFormularis kogutud e-posti aadressid koondada MailChimp’i abiga ühte listi. See võimalus on kasulik peamiselt registreerimisvormide puhul, kui on hiljem tarvis kõikidele vastanutele lisainfot edastada. Loe lähemalt: http://blogi.eformular.com/2013/09/mailchimp-e-postide-listid/
Add a comment...

eFormulari küsitluskeskkonnas saab nüüd piirata vastajate arvu. Uus võimalus on kasulik ning vajalik nt registreerumiste kogumisel, kus kohtade arv on piiratud.

Täites “Lisavõimaluste” lehel lahtri [maksimaalne vastuste arv], lubatakse formulari postitada vaid määratud arv kordi. Soovi korral saab küsitleja limiidi täitumisel e-kirja, selleks peab olema “Üldandmete” lehel täidetud lahter [e-posti aadress]. Vastuste kustutamisel andmetabelist avanevad vabad kohad. Vastajatele, kes proovivad formulari täita pärast limiidi täitumist, kuvatakse vormi avamisel ja postitamisel hoiatustekst, mis vaikimisi on: “Lubatud vastuste arv on ületatud. Vastuseid ei salvestata.”. 
Add a comment...

Post has attachment
eFormulari küsitluskeskkonnas saab nüüd statistikat alla laadida ka modifitseeritava tekstidokumendina. Loe lähemalt: 
Add a comment...

eFormulari küsitluskeskkonna võimalused on taaskord täienenud – seekord on muudatused seotud statistika filtreerimise ning salvestamisega.

Andmetabeli filtreerimine ning valitud andmete kohta statistika nägemine oli ka varem võimalik, kuid seni sai valida igast filtrist vaid ühe vastusevariandi. Nüüd on aga võimalik filtrisse valida igast küsimusest mitu vastusevarianti hoides all Ctrl või Shift klahvi.

Teine uuendus võimaldab valida, milliste küsimuste statistikat salvestatavas pdf-failis näidatakse ning milliste mitte. Selleks on statistika lehel iga küsimuse ette lisandunud märkeruut, mis on vaikimisi linnutatud ehk vaikimisi näidatakse pdf-failis kõiki graafikuid ning sagedustabeleid. Linnukese eemaldamisel vastava küsimuse statistikat failis ei kuvata.

Kaunist jõuluaega soovides,
eFormulari meeskond
Add a comment...

Post has attachment
Küsitluskeskkonnas eFormular on nüüd ka ID-kaardiga ning Facebookiga autentimise võimalus.
Add a comment...

Seoses serveri probleemidega oli eFormulari toimimine häiritud 18.09.12 hommikul ning kahjuks on ka täna 19.09.12! Loodame eFormulari tavapärase toimimise taastada hiljemalt homseks 20.09.12. Kinnitame, et seni kogutud andmed kadunud ei ole. Vabandame!
Add a comment...

Alates 22.07.2011, seega juba ligi aasta, on eFormular Euroopa Liidus registreeritud kaubamärk klassis 41: haridus; väljaõpe; meelelahutus; spordi- ja kultuurialane tegevus. eFormulari kaubamärgi registreerimistunnistus on välja antud Siseturu Ühtlustamisameti (OHIM – The Office of Harmonization for the Internal Market) poolt.
Add a comment...

eFormulari küsitluskeskkonda on taaskord lisandunud uus võimalus. Kui varem nägi statistikat ainult sektordiagrammidena, siis nüüd saab kasutaja ise valida, kas statistikat näidatakse sektor- või tulpdiagrammidena. Diagrammitüüpi saab iga küsimuse puhul eraldi määrata, selleks on statistika lehel iga küsimuse teksti järel valikud [sektor] ning [tulp], millel klõpsates kuvatakse vastav diagramm.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded