Profile cover photo
Profile photo
Termex Fiber Sp z o.o. Wełna celulozowa Termex, producent dociepleń
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Warto wiedzieć, że montaż wełny celulozowej jest naprawdę prosty. Dodatkowo unikniemy swędzenia i alergenów, co jest problemem w przypadku wełny szklanej. Wełna celulozowa jest produktem bezpiecznym i wielokrotnie przebadanym. Montaż odbywa się poprzez wdmuchiwanie wełny przy użyciu specjalistycznych maszyn. http://termex-fiber.pl/montaz-welny-celulozowej-metoda-wdmuchiwania/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Porowata struktura wełny Termex sprawia, że stanowi ona również świetną izolację akustyczną. Żadne hałasy dochodzące z zewnątrz nie będą problemem dla osób przebywających w środku. Dodatkowo nasza wełna ma znakomite właściwości oddychające oraz grzybobójcze. Zapraszamy do kontaktu - http://termex-fiber.pl/dlaczego-termex/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesień powitała nas chłodną aurą, warto więc już teraz pomyśleć o skutecznym ociepleniu dachu i poddasza. Do tego celu polecamy wełnę celulozową Termex. Ten naturalny i ekologiczny produkt sprawi, że zimowe temperatury nie będą żadnym problemem. Komfort i ciepło gwarantowane! http://termex-fiber.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wełna celulozowa fińskiej marki Termex stosowana jest już od 30 lat w Finlandii i od 15 lat w naszym kraju. Stale powiększa się grono zadowolonych użytkowników wełny mineralnej, która stanowi doskonałej klasy materiał izolacyjny. Posiadamy sieć autoryzowanych instalatorów na terenie całej Polski, zachęcamy do współpracy - http://termex-fiber.pl/oferta/budujesz-nowy-dom/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wełna celulozowa Termex sprawdzi się nie tylko zimą, kiedy to doskonale uchroni przed zimnem. Nasza wełna to także świetne rozwiązanie latem – podczas upałów w domu będzie panować przyjemny chłód. Nasza wełna gwarantuje idealny mikroklimat w pomieszczeniu, zachęcamy do współpracy - http://termex-fiber.pl/oferta/budujesz-nowy-dom/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Termex-Fiber to producent wysokiej klasy ekologicznych materiałów dociepleniowych. Specjalizujemy się w sprzedaży wełny celulozowej. Wełna celulozowa Termex posiada bardzo niski współczynnik przepuszczalności powietrza, dzięki czemu w razie pożaru lepiej chroni konstrukcję drewnianą przed gorącym powietrzem, a co za tym idzie – zapłonem. Polecamy - http://termex-fiber.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje także wysokiej jakości maszyny do wdmuchiwania izolacji. Maszyny produkcji fińskiej mamy na sprzedaż w naprawdę atrakcyjnych cenach. Wdmuchiwanie wełny to wygoda, a także oszczędność czasu. Koniec z wnoszeniem wełny na poddasze! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://termex-fiber.pl/jestes-wykonawca/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wełnę celulozową najczęściej wykorzystuje się do ocieplania stropów płaskich. Wpływ na to ma na pewno szybkość i łatwość montażu oraz atrakcyjna cena. Ta ostatnia wynika z niskiego zagęszczenia produktu na tego typu powierzchniach. Wełna celulozowa szczelnie wypełnia ciasne przestrzenie. Zachęcamy do skorzystania z oferty - http://termex-fiber.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zadbaj o skuteczne docieplanie dachu w swoim domu. Z pomocą wełny celulozowej Termex przez całą zimę będziesz cieszył się dobrze ogrzanym mieszkaniem. Dodatkowo zaoszczędzisz na kosztach ogrzewania i klimatyzacji. Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszą firmą - http://termex-fiber.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia. Życzymy mnóstwa radości ze wspólnego przeżywania tych magicznych dni i niech stół ugina się od pysznych świątecznych potraw. Życzymy odpoczynku w gronie najbliższych i nabrania sił na nadchodzący rok. Wesołych Świąt życzy Termex! http://termex-fiber.pl
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded