Profile cover photo
Profile photo
Green Projects
2 followers
2 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Ile energii w Polsce wytwarzanej jest z OZE? Jest pytanie, jest odpowiedź! :)

Post has attachment
Wiele miast chce być bardziej ekologiczne i przyjaźniejsze dla mieszkańców. To jest bardzo dobra wiadomość!

Post has attachment
Autobusy napędzane powietrzem? Ciężarówki jeżdżące na ładne oczy kierowcy? Dostawczaki tankowane energią kosmosu? Cóż, tak dobrze nie jest, ale i tak coraz więcej autobusów i ciężarówek jest coraz bardziej eko-scytujących. Dlaczego?

Post has attachment
„Nie da się żyć bez samochodu! Ja bym chciał, ale jestem na to zbyt wygodny, leniwy i wrażliwy na deszcz, zarazki na uchwytach w komunikacji miejskiej i niechętny masom ludzi! A rower? Oczami wyobraźni widzę, jak się przewracam i rozbijam głowę, co mnie skutecznie powstrzymuje!” – tak mówi Filip. A jak jest naprawdę?

Post has attachment
Zgadzamy się z WWF Polska, że energia z wiatru ma eko-scytujący potencjał i dlatego wspieramy kampanię promującą film "Punkt Krytyczny. Energia odNowa".

I mamy nadzieję, że wiatr zmian zacznie wiać w naszym kraju!

Post has attachment
Trwa tydzień zrównoważonego transportu. To dobry czas, by dzielić się mobilnością!

Post has attachment
Program Elektromobilności w Polsce jest pozbawiony ekologicznego sensu, podobnie zresztą jak auta elektryczne w ogóle. Dlaczego?

Post has attachment
Jeśli ostatnio głowę zaprzątały Wam ekologiczne wakacje, albo byliście bardziej zainteresowani organizowaniem dla swych nieekologicznych dzieci zeszytów i ołówków, to mogło Wam umknąć, że od 1 września nie można już kupić odkurzaczy o mocy większej niż 900 watów (chyba że zostały jeszcze na magazynie) 😱
Kto znowu wymyślił takie ograniczenia i jakie ma to znaczenie?

Post has attachment
Jeśli wybieracie się na wakacje samolotem, to, no cóż, przygotujcie sobie plan awaryjny, bo im cieplej, tym więcej odwołanych lotów.

Post has attachment
Chcecie żyć ekologicznie? Świetnie, bo możecie latać samolotami, prać ubrania w pralce i zapalać światło po zmroku, ale NIE możecie mieć zwierząt domowych i dzieci. Szczególnie te ostatnie są obezwładniająco wręcz nieekologiczne, auć!
Wait while more posts are being loaded