Profile cover photo
Profile photo
Vilniaus Jachtklubas
3 followers -
Vilniaus jachtklubas
Vilniaus jachtklubas

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Šį savaitgalį Vilniaus jachtklubo nariai Trakuose organizuoja J. Stabinio taurės regatą.
Jurgis Stabinis Lietuvos buriavimo istorijoje žinomas kaip vienas pirmųjų Vilniaus jachtklubo komandorų ir aukščiausios kategorijos buriavimo sporto teisėjas, parengęs buriavimo vadovėlį. 1952 m. jo iniciatyva Vilniaus jachtklube pradėti rengti buriavimo kursai.
Vertindami didžiulį J. Stabinio indėlį į Lietuvos buriavimo tradicijų puoselėjimą, Vilniaus jachtklubo buriuotojai kasmet jo garbei organizuoja J. Stabinio taurės regatą, vykstančią Trakuose nuo 1963 m. iki šių dienų. Teisėjai šioje regatoje vadovaujasi jo parengta jolių išlyginamąja formule, kuri yra dabartinių matavimų, perskaičiuojant distancijoje sugaištą jachtų laiką, pirmtakė.
Startuojam rugsėjo 16 d. vidurdienį.
Dalyvių registracija - https://regatos.lt/stabinis#registracija
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
VIENUTININKŲ TAURĖ 2017

Į Galvę kasdien viena po kitos leidžiasi po pasibaigusios Kuršių marių regatos iš pajūrio namo grįžtančios jachtos. Jų kapitonai vis dar dalijasi didžiausio buriavimo renginio įspūdžiais, taiso nedidelius laivų pažeidimus ir ima ruoštis kasmet rugpjūtį Vilniaus jachtklubo narių organizuojamai Vienutininkų regatai. Jos pagrindinė taisyklė – laive tik vienas žmogus.

Regata vyksta dviem etapais. Pirmajame plaukia jachtos kapitonai. Nėra jokios įgulos, tik patirtis ir žinojimas, kad jie yra vieninteliai atsakingi už visus laivui valdyti reikalingus procesus. Antrojo etapo metu tą pačią distanciją plaukia ir su konkurentų laivais varžosi kapitono pasirinktas porininkas – paprastai, patikimiausias ir labiausiai patyręs įgulos narys, kuriam nebaisu patikėti laivą ir pasikliauti kartais sekundėmis matuojamoje finišo tiesiosios kovoje.

Vienutininkų regata Trakuose jau šį šeštadienį, rugpjūčio 26 d. Pirmosios jachtos jau užsiregistravo. Laukiame dalyvių ir kranto palaikymo komandų.
Dalyvių registracija – https://regatos.lt/vienutininkai#registracija
Add a comment...

Post has attachment
Kuršių marių regata baigėsi. Ačiū visiems buriuotojams, visą savaitę atkakliai kovojusiems jūroje ir mariose.
Šiemet mūsų jachtklubo buriuotojai ir vėl surinko daugiausiai taškų šios regatos komandinėje įskaitoje.
Į Vilnių iš Nidos vežamės komodoro A.M.Brazausko komandinių varžybų nugalėtojų taurę ir įspūdingo dydžio regatos rėmėjų prizą.
#KMR50 #Nida #Regatta #Mumm #Champagne @vilniausjachtklubas
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jau daugelį metų remiame ir palaikome vaikų buriavimo sportą.
Vaikai nuo 7-erių metų mūsų buriavimo mokykloje mokosi ne tik teorinių plaukimo jachta pradmenų, bet ir išbando jėgas buriuodami „Optimist“ klasės laiveliais.
Antradieniais, ketvirtadieniais ir savaitgaliais Trakuose vaikus treniruoja Eugenijus Čabys, tel. 8 693 18 174, el. p. e.cabys@gmail.com
Daugiau informacijos apie Vaikų buriavimo mokyklą rasite čia:https://goo.gl/3yZhZu #vaiku #buriavimo #mokykla @vilniausjachtklubas
Photo
Add a comment...

Post has attachment
24 valanų regatos distancija:
Startas prie jachtklubo
1 ženklas - plūduras prie irkluotojų tako pradžios (Dinamo)
2 ženklas - sala Skaisčio gale
3 ženklas - Bandos sala
4 ženklas - plūduras prie “Paryžiaus"
5 ženklas - Bandos sala
6 ženklas - plūduras prie jachtklubo
Visi ženklai “imami" kairiu bortu
#regatta24h #Trakai #Galve #Skaistis @vilniausjachtklubas
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pirmąjį kartą Lietuvoje buriuotojai ištvermę tikrins 24 valandas truksiančioje regatoje.

Komandos sutelktumo išbandymas, gebėjimas įveikti nuovargį ir maksimali koncentracija – visų šių savybių artėjantį savaitgalį prireiks Vilniaus krašto buriuotojams, susikausiantiems pirmąjį kartą Lietuvos buriavimo istorijoje vyksiančioje 24 valandų trukmės regatoje.

Liepos 22 d. vidurdienį startuosianti regata Galvės ir Skaisčio ežeruose truks lygiai parą iki liepos 23-osios vidurdienio. Visos regatoje dalyvaujančios jachtos startuos kartu. O nugalėtojais taps jachtų įgulos, per 24 valandas nuplaukusios maksimalų ratų skaičių pagal tikrą ir pagal jachtų techninius parametrus perskaičiuotą laiką.

Pirmąjį kartą 24 valandų regatą organizuojančio Vilniaus jachtklubo valdybos narys Liutauras Kižys pripažįsta, kad šis buriavimo sporto renginys taps iššūkiu net ir patyrusiems buriuotojams ir neabejotinai įeis į Lietuvos buriavimo istoriją kaip vienas iš daugiausiai fizinės ištvermės ir komandinio sutelktumo pareikalausiančių buriavimo sporto renginių. „Tikimės, kad šis išbandymas laivų įguloms suteiks naujų įgūdžių ir taps puikia treniruote prieš rugpjūtį laukiančią didžiausią Lietuvoje Kuršių marių regatą“, - kalbėjo L. Kižys.

Vilniaus jachtklubo buriuotojų kovos ant vandens dėl nepastovių ir itin dažnai besikeičiančių vėjų tarp Galvės ir Skaisčio ežerų salų dažnai būna sunkiai prognozuojamos, todėl Trakuose vykstančios jachtų lenktynės garsėja kaip itin atkaklios ir azartiškos, o Vilniaus krašto buriuotojai – kaip vieni stipriausių Lietuvoje.

24 valandų regata Trakuose startuoja šeštadienio vidurdienį ir bus puikiai matoma miesto svečiams iš Trakų pilies bei Užutrakio dvaro prieigų.

Daugiau informacijos – www.vilniausjachtklubas.lt
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Trečiadienio vakaro treniruotė.
PhotoPhotoPhotoPhoto
29/06/2017
4 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded