Profile cover photo
Profile photo
Orbi Eco Sp. z o.o. Surowce wtórne
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Szukają Państwo zakładu skupu surowców wtórnych w Opolu? Zapraszamy do nas! Prowadzimy skup makulatury, szkła i plastiku a także innych opadów wykonanych z tworzyw sztucznych. Zapewniamy atrakcyjne ceny skupu, a także odbiór i transport makulatury i innych odpadów. Zachęcamy do kontaktu - http://www.orbieco.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Recykling ma na celu ograniczenie zużycia surowców naturalnych oraz zmniejszenie ilości odpadów. Polega na ponownym wykorzystaniu materiałów odpadowych, z uwzględnieniem minimalizacji nakładów na ich przetworzenie. Przedsiębiorstwo ORBI-ECO specjalizuje się w skupie surowców wtórnych - http://www.orbieco.pl/oferta/szklo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzimy również skup folii i tworzyw sztucznych. Pozyskane surowce wtórne wykorzystywane są przy produkcji elementów z tworzyw sztucznych. Można też je użyć przy produkcji folii mającej zastosowanie w gospodarstwach domowych i przemyśle. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać tutaj - http://www.orbieco.pl/oferta/tworzywa-sztuczne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy także skup i recykling szkła. Warto wiedzieć, że recykling szkła przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego i zwiększenia oszczędności. Szkło z recyklingu wykorzystywane jest z powodzeniem w hutach szkła. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług, zachęcamy do kontaktu - http://www.orbieco.pl/oferta/szklo/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Państwa przedsiębiorstwo posiada mnóstwo niepotrzebnych kartonów, książek, czasopism, katalogów, papierów biurowych, itp.? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy profesjonalny skup i recykling makulatury. Naszą działalność prowadzimy na terenie Opola i okolic, zapraszamy - http://www.orbieco.pl/oferta/makulatura/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz zakład skupu surowców zlokalizowany jest przy ulicy J. Cygana 2 w Opolu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie skupu makulatury i plastiku oraz ekologicznego recyklingu tych materiałów. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu - http://www.orbieco.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się także skupem folii, plastiku i innych tworzyw sztucznych. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstwa produkcyjne, firmy usługowe, a także klientów indywidualnych. Zapewniamy w pełni ekologiczny recykling zebranych surowców. Nasze usługi spełniają wszelkie standardy ochrony środowiska - http://www.orbieco.pl/oferta/.
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy różnorodne usługi w zakresie skupu i recyklingu surowców wtórnych. Zapewniamy nie tylko atrakcyjne ceny skupu, lecz także odbiór i transport makulatury i innych odpadów. Z naszych usług korzystają m.in. drukarnie, sklepy o różnej wielkości, firmy kolportażowe, zakłady przemysłowe oraz instytucje użyteczności publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.orbieco.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded