Profile cover photo
Profile photo
Wojciech Halicki-Piszko
246 followers -
curious, open,
curious, open,

246 followers
About
Wojciech's posts

Post has attachment
Dzisiaj znalazłem w Windows Store pierwszą użyteczną aplikację. Pin Steam pozwala na tworzenie własnych kafelków dla gier ze Steam - czegoś czego "normalnie" zrobić nie można.
Photo

Post has attachment

Wniemanie, wniemanie! Nie resetujcie fona po resecie hasła Google. No chyba, że macie zapasowy telefon, bo ten który zresetowaliście, a miał Andka 5.1+ i miał włączony Device Lock - czy jak się to cóś nazywa - będzie sobie przez 3 doby leżał i czekał.

Post has attachment

Post has attachment
Gdyby ktoś z was chciał pomóc i trochę pobawić się ratowanie oldskulowego świata przed retroobcymi.

Xenonauts doświadczyłem tylko przez oglądanie na Youtubie. To co widziałem podobało mi się. Stylowa grafika i nastrój gry. Mechanika walki podobna do Falloutowej z 1, 2 i Tactics oraz z Jagged Alliance 2.

http://www.goldhawkinteractive.com/forums/index.php?/topic/13499-xenonauts-2-free-public-builds/

Post has attachment
Taka miła wiadomość dzisiaj do mnie dotarła! #playgwent #makegwenthuge #gwentclosedbeta #ccg
Photo

Post has attachment
W Allo zapytałem Google Assistant o ostatnie maile. Wyświetlił ładne karty. Po dotknięciu skierował mnie do przeglądarki? Rozczarowujące.
https://assistant.google.com/

Post has attachment
Wojciech Halicki-Piszko commented on a post on Blogger.
To nie do końca o prywatność chodziło w sprawie FBI contra Apple. Chodziło o to, że Apple stałby się dostawcą oprogramowania do zbierania danych z iPhonów – ta jedna sprawa mogłaby pociągnąć następne i Apple musiałoby wspierać FBI we włamywaniu się do swoich urządzeń. Apple nigdy nie odmawia na żądanie o wydanie danych na iCloud. W tej słynnej sprawie FBI pokpiło sprawę i zablokowało telefon przed synchronizacją do iCloud. Gdyby tego nie zrobili, dostaliby dane i byłoby po kłopocie.

Post has attachment
Dodaję kilka znaków do układu klawiatury z pomocą Microsoft Keyboard Layout Creator. Macie może jeszcze jakieś propozycje? Na razie moje dodatki to znaki polskiego cudzysłowu „”, znak mnożenia × (nie godzi się używać „x”), znak stopni ° i a z kreseczką do zwrotów „à la” i „à propos” oraz ¹ ² ³. Podczas pisania przypomniał mi się jeszcze długi łącznik lub pauza – tak nazywa się w tablicy znaków Windowsa. Myślę też o znaku średnicy – tutaj, jako że nie ma tego znaku w fontach Arial i Segoe UI, litera ø w zastępstwie.
Photo

Ostatnia gra skończyła się w 2. rundzie wynikiem 58-59. Foltest i te jego złote karty. Pff! Nie wiem nawet, czy w talii Scoia'tael udostępnionej dzisiaj jest coś przeciwko złotym kartom.
Wait while more posts are being loaded