Profile cover photo
Profile photo
BSC AV Sp. z o.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji. Działamy szybko i świetnie sobie radzimy z pracą pod presją czasu. Spełniamy wszelkie niezbędne standardy Unii Europejskiej. Dysponujemy profesjonalną i riderową aparaturą najlepszych firm. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://bscav.eu/oferta.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcemy, by impreza zrobiła odpowiednie wrażenie, niezbędne będzie profesjonalne oświetlenie. Oświetlenie podkreśli zalety wnętrza i sprawi, że wydarzenie zyska wyjątkowy charakter. Zajmujemy się profesjonalnym oświetleniem imprez, koncertów i konferencji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://bscav.eu/systemy-oswietleniowe.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Grono Klientów zadowolonych z naszych usług realizacji oświetlenia, dźwięku i wizji wciąż się powiększa. W ubiegłym miesiącu, 21 kwietnia, zajęliśmy się kompleksową obsługą techniczną wydarzenia Santander Consumer Bank, które odbywało się w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi. Pod poniższym linkiem mogą Państwo obejrzeć zdjęcia dokumentujące efekty naszej pracy - http://bscav.eu/news-czytaj/144/21-kwietnia-wydarzenie-santander-consumer-bank-w-hotelu-vienna-house-andels-lodz.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded