Profile cover photo
Profile photo
Lutador Klaipėda
MMA ir BJJ kovos klubas „LUTADOR KLAIPĖDA" yra Roger Gracie Lithuania šeimos narys. Visi norintys prisijungti prie mūsų klubo gali skambinti tel. 86 10 05301 arba tiesiog užeiti į salę, adresu Statybininkų pr. 2a, Klaipėda
MMA ir BJJ kovos klubas „LUTADOR KLAIPĖDA" yra Roger Gracie Lithuania šeimos narys. Visi norintys prisijungti prie mūsų klubo gali skambinti tel. 86 10 05301 arba tiesiog užeiti į salę, adresu Statybininkų pr. 2a, Klaipėda
About
Posts

Post has attachment
Šiauliuose gruodžio 3 d. įvyko atviras Lietuvos MMA mėgėjų čempionatas, kurio organizatoriai buvo Lietuvos MMA ir Džiudžitsu federacija ir Šiaulių „Fighting and Fitness center“. Varžybose dalyvavo 100 dalyvių iš 20 skirtingų Lietuvos sporto klubų. Renginį atidarė Lietuvos MMA federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas ir sporto klubo „Fighting and fitnes center“ MMA treneris Simas Garbenis. Jauniausi sportininkai iki 16 m. varžėsi ant tatamio, o vyresni kovojo MMA narve. Čempionate buvo galima išvysti ir merginų MMA kovas, kurios sukėlė tikrai daug emocijų sportininkų ir žiūrovų tarpe. Taip pat ir sunkiasvorių kovoms neliko abejingų. Toks turnyras Šiauliuose vyko pirmą kartą, vietiniai galėjo pasidžiaugti gražiomis MMA kovomis. MMA sportas tampa vis populiaresnis, ką rodo didelis dalyvių skaičius.
http://www.mma-klaipeda.lt/news/atviras_lietuvos_mma_megeju_cempionatas/2017-12-23-61
Add a comment...

Post has attachment
Šeštadienį „Žalgirio“ arenoje įvyko kovinio sporto turnyras, kokio Kaunas dar niekada nebuvo priėmęs. Pripažinti Lietuvos kovotojai „MMA Bushido & KOK World Series 2017“ turnyre bandė įveikti varžovus iš Lenkijos, Ukrainos, Ispanijos, Olandijos, Brazilijos, Maroko ir Didžiosios Britanijos.
http://www.mma-klaipeda.lt/news/pergalingas_mma_bushido_kok_world_series_2017_turnyras_kaune/2017-09-25-59
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Savaitgalį Raseinių kultūros centre vyko tarptautinis "MMA Jiu - Jitsu Fight 12" turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos sporto klubų ir Latvijos. Pagrindinės kovos vyko dėl "GP BALTIC MMA Semi pro Champion" diržo iki 66 kg svorio kategorijoje, kovos laikas (2x4).

MMA ir BJJ kovos klubo "LUTADOR KLAIPĖDA" garbę gynė kovotojas Irmantas Zubrickis. Jis šiame turnyre kovojo dėl "GP BALTIC MMA Semi pro Champion" diržo iki 66 kg. Kovos vyko pagal semi pro taisykles, kur leidžiami rankų smūgiai parteryje ant žemės į galvą.

Atrankinėje kovoje Irmantas susitiko su stipriu varžovu Mažvydu Balčiumi iš Kauno sporto klubo "Fighter House". Pirmą raundą kova vyko stovėsenoje, kur vyravo rankų ir kojų smūgiai. Čia nei vienas iš kovotojų neturėjo ryškios iniciatyvos ir persvaros. Antras raundas jau vyko ir stovėsenoje, ir parteryje, bet taip pat niekas nenorėjo nusileisti. Pasibaigus pagrindiniam kovos laikui, teisėjai pasitarė ir kad išaiškinti nugalėtoją, skyrė papildomą extra raundą, kur jau pranašumą ir iniciatyvą turėjo "LUTADOR KLAIPĖDA" kovotojas. Todėl pasibaigus trečiam raundui, į virsų buvo pakelta Irmanto Zubrickio ranka ir išplėšta pergalė, tuo pačiu patekimas į finalą kovoti dėl diržo.

Kitoje atrankinėje kovoje susitiko kovotojas Igor Gerasimov iš Vilniaus sporto klubo "Valetudo MMA Akademija" ir Andrei Rackov iš Latvijos, Rygos sporto klubo "Sanjda". Šioje atkaklioje kovoje, taip pat po pratęsimo, pergalę iškovojo kovotojas iš Lietuvos Igor Gerasimov.

Finale susitiko Vilniaus sporto klubo atstovas Igor Gerasimov ir mūsų klubo kovotojas Irmantas Zubrickis. Bet nespėjus kovai įpusėti ir perėjus į parterį, Irmantas laimėjo skausmingu giljotinos smaugimo veiksmu ir iškovojo "GP BALTIC MMA Semi pro Champion" dirzą.

Irmantas abi kovas kovojo labai techniškai, taktiškai ir šaltakraujiškai. Viską padarė, kaip buvome suplanavę. Tik nesitikėjome tokios greitos kovos finale, bet tokiose kovose taip jau būna. Norėčiau pabrėžti, kad Irmantas tokiose kovose, pagal semi pro taisykles, kur galimi rankų smūgiai į galvą parteryje, neturi daug patirties, bet kovojo tikrai gerai ir techniškai.

Norėčiau padėkoti visiems kovotojams: boksininkui Arūnui Ančeriui, K-1 Akademijos atstovui Ignui Jociui, profesionaliam boksininkui Edvinui Puplauskui, imtynininkui Edgarui Voitechovskiui, kurie padėjo ruoštis šioms svarbioms varžyboms ir visai "LUTADOR KLAIPĖDA" komandai. Taip pat norėčiau padėkoti UAB "ANISTA" generaliniam direktoriui Zigmui Širvinskui už materialinę pagalbą, vykstant į šias varžybas. Be jūsų nebūtų ir mūsų!!!

Daugiau nuotraukų iš varžybų http://www.mma-klaipeda.lt/photo/2017_metai/tarptautinis_quot_mma_jiu_jitsu_fight_12_quot_turnyras/48
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded