Profile cover photo
Profile photo
P.P.U.H. Dariusz Prochera
About
P.P.U.H. Dariusz Prochera's posts

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty asortyment narzędzi służących do szlifowania, polerowania oraz lakierowania elementów drewnianych. Oferujemy bębny szlifierskie, specjalistyczne głowice szczotkowe oraz ręczne szlifierki pneumatyczne. Więcej na ten temat znajdą Państwo na http://prochera.com.pl/narzedzia-szlifierskie/.


Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości bębny szlifierskie! Nadają się do szlifowania elementów drewnianych oraz drewnopochodnych, poradzą sobie także z przedmiotami wstępnie polakierowanymi. O zaletach naszych urządzeń przeczytasz na http://prochera.com.pl/beben-szlifierski/.


Photo

Post has attachment
Prowadzisz własny zakład stolarski? Zadbaj o jego odpowiednie wyposażenie. Nasza firma proponuje Państwu szeroki wybór szlifierek, w tym szlifierki bębnowe i przelotowe, a także szczotkarko-odmuchiwarki. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony http://prochera.com.pl/ i zapoznania się z naszą ofertą.
Photo

Post has attachment
Wszystkie osoby zainteresowane przygotowaną przez nas ofertą narzędzi szlifierskich zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii http://prochera.com.pl/targi/, w której prezentujemy nasze narzędzia podczas targów branżowych. Zapraszamy Państwa również do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą produktów. 
Photo

Post has attachment
Jeśli zainteresowała Państwa przygotowana przez nas oferta narzędzi szlifierskich, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Na stronie http://prochera.com.pl/kontakt-z-firma/ znajdą Państwo formularz kontaktowy, poprzez który mogą wysyłać swoje zapytania. Gorąco zapraszamy do współpracy!

Post has attachment
Głównym filarem działalności naszego przedsiębiorstwa jest produkcja wysokiej klasy maszyn szlifierskich. Podczas pracy kierujemy się tym, aby nasze produkty były proste w obsłudze oraz funkcjonalne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://prochera.com.pl/, gdzie publikujemy więcej informacji o przygotowanej przez nas ofercie. 
Photo

Post has attachment
Nasze maszyny i urządzenia z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w przemyśle meblarskim, przy pracach związanych ze szlifowaniem drewna i elementów prostych, profilowych, krzywoliniowych oraz łukowych. Na tle konkurencji wyróżniamy się wysoką jakością produktów, transparentnymi warunkami współpracy oraz atrakcyjnymi cenami. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową www.prochera.com.pl.
Photo

Post has attachment
Witamy na oficjalnym profilu Google+ firmy P.P.U.H. Dariusz Prochera. Specjalizujemy się w produkcji maszyn i narzędzi używanych w przemyśle meblarskim. W aktywnej sprzedaży posiadamy m.in.: profesjonalne szlifierki do drewna, bębny szlifierskie szczotkowe i pneumatyczne, głowice szlifierskie oraz ścierniki listwowe. Pełną ofertę naszej firmy możecie znaleźć na stronie internetowej www.prochera.com.pl. Zapraszamy!
Wait while more posts are being loaded