Profile cover photo
Profile photo
Biuro rachunkowe, księgowa, Pisarek Anna
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące świadczonego przez nas doradztwa finansowego, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl/kontakt/, gdzie znajdą Państwo formularz kontaktowy. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z naszymi usługami. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.
Photo

Post has attachment
Nasze biuro rachunkowe działa od 1999 roku. Naszym klientom oferujemy usługi księgowe oraz kardowo-płacowe. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszym biurem, które mieści się w Stąporkowie, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl/kontakt/ , gdzie znajdą Państwo wszystkie dane kontaktowe.

Post has attachment
Biuro rachunkowe prowadzone przez Annę Pisarek specjalizuje się profesjonalnej obsłudze księgowo-rachunkowej. Podejmujemy się takich czynności, jak m.in. prowadzenia ksiąg podatkowych oraz akt osobowych pracowników oraz reprezentowanie klienta przed organami podatkowymi i skarbowymi. Pełen zakres oferowanej przez nas obsługi publikujemy na stronie naszego biura http://www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl/.
Photo

Post has attachment
Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą przygotowaną przez nasze biuro rachunkowe, prosimy o skontaktowanie się z naszym biurem, które mieści się w miejscowości Stąporków. Na stronie http://www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl/kontakt/ znajdą Państwo wszystkie dane kontaktowe do naszego biura. Zachęcamy również do korzystania z przygotowanego przez nas formularza kontaktowego. Nasi specjaliści udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji.
Photo

Post has attachment
Potrzebujesz osoby, która zajmie się obsługą kadrowo-płacową w Twojej firmie? W zakresie usług świadczonych przez biuro rachunkowe prowadzone przez Annę Pisarek znajdują się także usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej przedsiębiorstw. Dokładne informacje dotyczące naszej oferty dostępne są na stronie http://www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl/kadry-i-place/.
Photo

Post has attachment
Jeśli chcesz zlikwidować firmę, warto skorzystać z pomocy specjalisty, który pomoże przebrnąć Ci przez wszystkie zawiłe procedury. Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksową pomoc przy likwidacji firmy. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl/ksiegowosc-i-podatki/, gdzie prezentujemy pełen zakres świadczonych przez nas usług. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.
Photo

Post has attachment
Prowadzisz firmę i potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu akt pracowników? Biuro rachunkowe Anny Pisarek oferuje kompleksową obsługę kadrowo-płacową. W zakres naszych obowiązków wchodzi sporządzanie listy płac, naliczanie odszkodowań i odpraw oraz sporządzanie deklaracji podatkowych dla pracowników. Pełen zakres naszych usług znajdą Państwo na stronie http://www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl/kadry-i-place/.
Photo

Post has attachment
Przypominamy o konieczności składania deklaracji podatkowych. Osoby, które muszą złożyć PIT-y 36, 36L, 37, 38, oraz 39, mają na to czas do 2 maja. W razie problemu przy wypełnianiu deklaracji podatkowych, powinniście skorzystać z pomocy specjalisty. Biuro rachunkowe prowadzone przez Annę Pisarek oferuje pomoc przy wypełnianiu PIT-ów. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl/
Photo

Post has attachment
Jeśli poszukują Państwo biura rachunkowego w województwie świętokrzyskim, zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl/kontakt/, gdzie znajdą Państwo dane kontaktowe biura rachunkowego prowadzonego przez Annę Pisarek. Oferta biura obejmuje usługi z zakresu rachunkowości i podatków, a także obsługi kadrowo-płacowej. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Państwu życzenia zdrowia, szczęścia oraz samych radosnych chwil spędzonych przy wielkanocnym stole. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa optymizmem oraz pogodą ducha. http://www.biurorachunkoweswietokrzyskie.pl/
Photo
Wait while more posts are being loaded