Profile cover photo
Profile photo
Garmond. Drukarnia offsetowa i cyfrowa
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Wszystkim osobom, prowadzącym średnie i małe przedsiębiorstwa polecamy usługi drukarni cyfrowej. Metoda ta daje możliwość wydrukowania wszelkich potrzebnych druków do wizualnej prezentacji firmy w żądanych ilościach. Dowiedz się więcej, wchodząc na http://www.garmond.pl/druk-cyfrowy.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Druk cyfrowy pozwala na otrzymanie materiałów w zaledwie kilka minut. Dzięki powtarzalności możliwe jest uzyskanie jednakowego koloru na wszystkich odbitkach – jest to wynikiem automatycznej kalibracji. O druku cyfrowym przeczytasz, wchodząc na naszą witrynę http://www.garmond.pl/druk-cyfrowy.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Laserowy druk cyfrowy polega na tym, że wszelkie prace drukowane są prosto z pliku. Oznacza to, że nie trzeba już naświetlać filmów i wykonywać matryc-blach, a co za tym idzie umożliwia tani druk w wysokim nakładzie. Istnieje także możliwość drukowania w pełnym kolorze bardzo wysoką jakością. Sprawdź na http://www.garmond.pl/druk-cyfrowy.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy druku offsetowym dobrą jakość wydruku zapewnia nam wartość 300 dpi. Jeśli zapiszemy nasz projekt w niższych wartościach wydrukowany obraz może być nieostry, jeśli nasz projekt będziemy drukować na dużych formatach. Nie ma potrzeby też przekraczania tej wartości, ponieważ będzie obciążała niepotrzebnie wagę pliku. Sprawdź na http://www.garmond.pl/druk-offsetowy.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Projektując plakat należy pamiętać o spadach! Jest to taka część projektu, dla której należy zaplanować zadruk, ale która zostanie obcięta w celu uzyskania właściwego formatu arkusza. Najczęściej należy zaplanować 3-4mm, aczkolwiek należy zapoznać się z wymaganiami poszczególnych drukarni. Dowiedz się więcej na www.garmond.pl/druk-cyfrowy.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby wydruk plakatu był satysfakcjonujący należy pamiętać o odpowiedniej kolorystyce. Plakat powinien być przygotowywany do druku w CMYK – w każdym programie do projektowania graficznego istnieją funkcje, w których możliwa jest konwersja koloru do palety CMYK. Dowiedz się więcej na www.garmond.pl/druk-cyfrowy.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy wyborze drukarni istotne są trzy czynniki: jakość, cena i czas realizacji. W Garmond – znanej drukarni reklamowej, działającej na rynku od kilkudziesięciu lat -będziesz usatysfakcjonowany każdym z nich! Zapewniamy wysokiej jakości druk offsetowy i druk cyfrowy. Poznaj naszą ofertę, wchodząc na http://www.garmond.pl/o-firmie.
Photo
Photo
30.07.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wyślesz e-mail, a my przedstawimy precyzyjną wycenę usług poligraficznych świadczonych przez naszą drukarnię cyfrową i offsetową. W Garmond możesz także liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Sprawdź nas, wchodząc na http://www.garmond.pl/nasi-klienci.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zamawiając nadruki na koszulkach lub innych gadżetach reklamowych, czy wydruk ulotek i plakatów bardzo istotne jest by skorzystać z usług odpowiedniej firmy, która nie tylko będzie w stanie przyjąć zamówienie, ale także w pełni je zrozumie i wyprzedzi Twoje pytania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na http://www.garmond.pl/nasi-klienci.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Druk cyfrowy to naprawdę nieograniczone możliwości, które pozwalają na drukowanie na różnego typu materiałach. Są one bardzo wytrzymałe, odporne na niskie temperatury oraz promieniowanie UV. Więcej informacji na temat druku cyfrowego można znaleźć na http://www.garmond.pl/druk-cyfrowy.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded