Profile cover photo
Profile photo
Kidzone Jumbo
19 followers
19 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
1 Qershori me #JUMBO!
Jumbo Albania
Jumbo Albania
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
#KidZone #PartOfBalfinGROUP Jumbo nën emrin e Kid Zone, realitet tashmë edhe në Sarajevë-Bosnje! Me datë 4 Maj 2017, në praninë e kryebashkiakut të Sarajevës, z. Abdulah Skaka, u organizua ceremonia e inagurimit të dyqanit të parë JUMBO në Bosnje. #Success
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
08/05/2017
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Pregatitjet për një kamping dhe piknik ideal fillojnë nga #JUMBO 🌤 🍢
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Organizo & Sistemo gjithçka me #JUMBO! 👖👔 👘 👢
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Si gjithmonë, në #Jumbo do gjeni gjithçka & me çmimet më të mira 🤗 #aromatic #smellssogood
Photo
Add a comment...

Post has attachment
📣 Shumë dhurata për ju... 🖼 Dërgo një foto/pikturë/punim me temë Pranverore në Inbox tonë. Fto miqtë të të votojnë. Fito një Shportë me dhurata 🛒 🎁
Photo
Photo
13/03/2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
🎍 Për në shtëpi, zyrë apo lokal e vendosni ju, ne ju ofrojmë shumëllojshmëri dhe çmimet më të mira! #Jumbo #spring2017 🌻
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ngjyra të shumta, artikujt më të veçantë... I gjeni vetëm në #JUMBO! 🎍 #spring2017 #flowers #garden
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded