Profile cover photo
Profile photo
Kaunas Kalniečiai
39 followers -
LSDP Kauno miesto skyriaus Kalniečių grupė
LSDP Kauno miesto skyriaus Kalniečių grupė

39 followers
About
Kaunas's posts

Post has attachment
Ketvirtadienio vakarą projektas „Rask laiko sau“ lankėsi Kaune, Čečėnijos aikštėje. Renginio globėja Lietuvos Respublikos Seimo narė socialdemokratė Orinta Leiputė ir organizatoriai džiaugėsi, kad daugiau nei 200 moterų nepabūgo grasinančio lietaus ir susirinko pabendrauti, pasiklausyti projekto lektorių pranešimų ir pasportuoti. 
Gausus būrys moterų ir vyrų klausėsi aromaterapeutės Oksanos Apanavičienės paskaitos „Eterinių aliejų paslaptys“. Lektorė  papasakojo, kaip išgaunami eteriniai aliejai, pristatė  šio novatoriško gydymo metodo pagrindus ir eterinių aliejų veiksmingumą bei naudą. Paaiškėjo, kad labai mažais kiekiais eterinius aliejus galima netgi vartoti į vidų. 
Kaip gražiai atrodyti ir visada būti madingomis, kaip išmintingai sekti naujausias mados tendencijas, papasakojo stilistė Sandra Sabaliauskienė ir profesionali kirpėja Aušra Keturakienė. Moterys sužinojo, kas bus madinga kitąmet, kokį stilių, makiažą pasirinkti. Kirpėja A. Keturakienė parodė, kaip vos per penkias minutes galima pačioms pasidaryti elegantišką šukuoseną. 
Trenerė Giedrė Bernotaitė paragino moteris pasportuoti, pamokė atsipalaidavimo pratimų. Vaikučius visą vakarą linksmino ir su jais žaidė, sekė pasakas ir piešė linksmoji Pepė – Laurita Galinauskaitė.
Renginio globėja socialdemokratė O. Leiputė dėkojo visoms susirinkusioms moterims, ragino nepasiduoti rutinai ir net intensyviausioje dienotvarkėje surasti laiko sau. „Sakoma, kad laimė yra ne tikslas, o kelias, tad svarbu išmokti mėgautis mažais ir dideliais gyvenimo malonumais. Mielosios, visada raskite laiko šokiui, menui, kūrybai, nuotykiams ir sau, kad geriau save pažintumėte. Nepasiduokite rutinai, išbandykite naujas veiklas, atsiverkite naujiems žmonėms. Nepraraskite smalsumo ir teigiamų lūkesčių gyvenimui“ , – sakė O. Leiputė.

Post has attachment
Praėjusį šeštadienį vaizdingoje Romos ir Eimonto Zalensų sodyboje „Gegužinių slėnyje“  Kauno socialdemokratai susirinko į tradicinį sąskrydį „Būry mes jėga!“.  Iš visų skyriaus grupių suvažiavę partijos bičiuliai čia dalijosi savo įžvalgomis, dalyvavo sportinėse varžybose, linksminosi ir poilsiavo.  Tai jau trečias toks LSDP Kauno miesto skyriaus renginys šioje gražioje gamtos ir žmogaus sukurtoje vietoje.
Nuo pat ankstyvo ryto čia atvykę skyriaus grupių atstovai kūrėsi  sodybos pavėsinėse, nestokodami išmonės ir humoro, puošė jas savo atsigabenta atributika, dėliojo vaišes.  Netrukus į sodybą atriedėjo du didžiuliai autobusai su sąskrydžio dalyviais, nemažai lengvųjų automobilių. Po „Gegužinių slėnį“ galėjai  matyti vaikštinėjančius margaspalviais rūbais apsitaisiusius persirengėlius, kone visą čigonų taborą, elegantiškus  virėjus.  Sporinių varžybų organizatoriai registravo būsimas komandas ir atskirus varžybų dalyvius.
 Vidurdienį sąskrydį „Būry mes jėga!“ pradėjusi LSDP Kauno miesto skriaus pirmininkė, Seimo narė Orinta Leiputė pasveikino susirinkusius, pasidžiaugė  bičiulių aktyvumu ir kūrybiškumu, palinkėjo visiems sėkmės įvairiose varžytuvėse, gerų įspūdžių. Atidarymo iškilmėse skambėjo socialdemokratų himnas, kurį atliko  bičiulė, žinoma dainininkė Nijolė Tallat - Kelpšaitė.
Sąskrydžio dalyvius taip pat sveikino Seimo narė  Birutė Vėsaitė,  Kauno miesto savivaldybės socialdemokratų frakcijos seniūnas  Valys Venslovas,  pasigyręs , kad jis sąskrydžio organizatorių buvo įpareigotas pasirūpinti geru oru ir jam tai pavyko, vicemeras  Vasilijus Popovas, paraginęs nepamiršti artėjančių savivaldos rinkimų, Jungtinės frakcijos seniūnas Arvydas Garbaravičius linkėjo geros nuotaikos, o Židrūnas Garšva – pakvietė visus spalio 4 dieną jau ir į kitą socialdemokratinį sportinį renginį. Už įvairius nuopelnus partijai buvo apdovanotas visas būrys skyriaus bičiulių.  
Pro debesų šydą švystelėjus saulė dar nebuvo labai aukštai, o „Gegužinių slėnyje“ išmoningai pastatytose ir papuoštose palapinėse  jau buvo įsikūrusios visos  aštuonios LSDP Kauno miesto skyriaus grupės.
Kiekviena  stengėsi patraukti bičiulių dėmesį savo pasipuošimu,  rudens gėrybių ir įvairių valgių nukrautais stalais. Iš tolo akį traukė Dainavos, Kalniečių, Panemunės, Centro, Žaliakalnio, Aleksoto-Vilijampolės ir kitų  grupių stovyklavietės. Viena iš jų jau buvo papuošta į Lietuvą  jau atskubančiais eurais. Vyko grupių prisistatymai „Linksmųjų išradingųjų  šou“.
Kaip stovyklavietės buvo pasirengusios, kokiomis gėrybėmis ir su kokia išmone vaišino svečius, vertino ir Seimo narių ir jų talkininkų sudaryta komisija.  Gražiausias stalas „Per barzdą varvėjo, burnoj neturėjau“  buvo pripažintas  Centro grupės, tačiau be apdovanojimų ir pripažinimo neliko ir kitos.
Po oficialiosios dalies vyko kvadrato, svarsčio metimo, rankos lenkimo , kitos šmaikščios ir linksmos sporto varžybos, o pavakare – ir diskoteka „Šokim trypkim, kol gaidžiai užgiedos“.
Stasys Jokūbaitis

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded