Profile cover photo
Profile photo
Z kamerą wśród Książek
409 followers -
Największy w Polsce kanał YouTube o literaturze i portal www!
Największy w Polsce kanał YouTube o literaturze i portal www!

409 followers
About
Z kamerą's posts

Post has attachment
Ile książek można kupić za 100 zł? 4? 5? A może 10?
Zapraszam Was do vloga, w którym odwiedzam Matras Księgarnie w Katowice, aby w ramach #MatrasChallenge oddać się nieskrępowanym zakupom... :)
Zobaczcie, jakie książki udało mi się zdobyć!
https://www.youtube.com/watch?v=SlZneqq-wV4
+Matras Księgarnie

Post has attachment

Post has attachment
Wraz z Mają, Gabrysią i Kruczkiem przedstawiamy Wam grę planszową opartą w realiach znanych nam z serialu "Pingwiny z Madagaskaru". Masa śmiechu gwarantowana.

Post has attachment
Potwory w Tokio to bezsprzecznie najlesza gra planszowa w jaką miałem okazję grać. Banalne zasady wprowadzają w emocjonującą rozgrywkę w pięknej oprawie graficznej. Ale, kiedy rozegrało się ponad sto rozgrywek, zaczyna się zauważać pewne schematy... Po prostu zna się już grę za dobrze. Wtedy na pomoc przychodzi dodatek, który rozbudowuje świetnie znaną grę, dodając jej zupełnie nowego wymiaru...
Film powstał przy współpracy z krainaplanszówek.pl

Post has attachment
Czym jest wiara? Jaki ma kolor? Czy jest ciężka? To jedne z tych pytań, które dzieciaki zadają cały czas. Gorzej, jeżeli sptają się o... miłosierdzie. Albo... Czym jest łaska? Na te pytania każdemu rodzicowi pomogą odpowiedzieć Pampiludki.

Post has attachment
Alicja przedstawia książeczkę... która się rusza!

Post has attachment
Przy okazji otrzymania paczki z książkami Powergraphu postanowiłem nieco przybliżyć jego historię , jego założenia jak i moje związki z książkami przez nich wydawanymi.

Post has attachment
Przyszła do mnie GIGANTYCZNA paczka zawierająca WSZYSTKIE książki wydane przez Wydawnictwo Powergraph. Poczułem się, jakby gwiazdka przyszła pół roku wcześniej. Tyle książek na raz? I to jeszcze tak dobrych? Marzenia się spełniają!

Post has attachment
Zapraszam na spotkanie autorskie z Rafałem Kosikiem, które będę prowadził w Sopocie!

Post has attachment
Co by było gdyby do wszystkim nam świetnie znanej gry Kółko i Krzyżyk dopisać nowe zasady? Co więcej, dodać świetną oprawę graficzną i sprawić żeby grę można było zabrać ze sobą wszędzie? Otóż, moi drodzy powstałaby nam wtedy gra Gobblety - o której Wam dziś opowiadam.
Wait while more posts are being loaded