Profile cover photo
Profile photo
Kami. Przychodnia weterynaryjna
About
Posts

Post has attachment
Wykonujemy badania USG narządów wewnętrznych zwierząt. Takie działanie pozwala na natychmiastowe wykrycie różnych chorób u naszych czworonożnych przyjaciół. Po przeprowadzonym badaniu, w przypadku wykrycia nieprawidłowości, zajmiemy się odpowiednim leczeniem Państwa pupila. Zapraszamy: http://kami-weterynarz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, składamy wizyty domowe u naszych czworonożnych pacjentów. Chcą Państwo oszczędzić pupilowi stresu związanego z wizytą w przychodni? A może jego stan zdrowia nie pozwala na opuszczenie domu? W takim razie gorąco zapraszamy do kontaktu z nami! Przyjedziemy do Państwa zwierzaka. http://kami-weterynarz.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W KAMI świadczymy usługi groomerskie. Zadbamy o piękny wygląd Państwa pupila! Profesjonalnie strzyżemy i modelujemy sierść. Korzystamy z bezpiecznych, nie zawierających szkodliwych substancji kosmetyków dla zwierząt. Zachęcamy do wizyty! http://kami-weterynarz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Koty i psy, to z natury ciekawskie stworzenia. Nic więc dziwnego w tym, że wszystko muszą zobaczyć, powąchać i nierzadko… posmakować. Przez lata pracy w zawodzie, spotkaliśmy się z najróżniejszymi ciałami obcymi, które musiały zostać chirurgicznie usunięte z przewodu pokarmowego zwierzaka. Państwa zwierzak połknął zabawkę, folię czy inny przedmiot? W takim razie koniecznym będzie jej wyjęcie z jelita! Zapraszamy: http://kami-weterynarz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zespół schorzeń układu moczowego, to cały zestaw chorób, na które mogą cierpieć koty. Do tych najczęściej występujących należą: zapalenie pęcherza moczowego, kamienie w pęcherzu moczowymi i krwiomocz. W naszej Przychodni Weterynaryjnej kompleksowo zajmiemy się Państwa pupilem i zwalczymy te nieprzyjemne, doskwierające kotom zaburzenia. Zapraszamy! http://kami-weterynarz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
U zwierząt, szczególnie u psów, często dochodzi do zmian chorobowych jelit, co powoduje niedrożność układu pokarmowego czworonoga. Nasi wykwalifikowani lekarze przeprowadzają resekcję jelit. Operujemy pewnie i sprawnie. Zapewniamy, że mogą się Państwo zdać na nasze praktyczne umiejętności i liczyć na powrót do zdrowia swojego pupila. Zapraszamy: http://kami-weterynarz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się usuwaniem torbieli ślinianek u psów i kotów. Ten rodzaj obrzmienia podjęzykowego lub podżuchwowego u zwierząt, znacząco utrudnia im przełykanie pokarmu i może prowadzić do problemów z oddychaniem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty: http://kami-weterynarz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przeprowadzamy badania bakteriologiczne, histopatologiczne, parazytologiczne, kału, moczu, zeskrobin naskórka u zwierząt, a także testy alergiczne. Posiadamy własny sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu wszystkie wyniki otrzymują Państwo w krótkim czasie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: http://kami-weterynarz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej lecznicy dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem medycznym, który umożliwia wykonanie badania EKG serca u zwierząt. Na podstawie uzyskanych wyników, stawiamy odpowiednią diagnozę i wdrażamy najskuteczniejszą metodę leczenia. Zapraszamy: http://kami-weterynarz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonujemy zabiegi chirurgii miękkiej. Przy pomocy sprawdzonych, precyzyjnie działających narzędzi, usuwamy nowotwory skóry u czworonogów. Zabiegi przeprowadzamy w narkozie. Zwierzak zawsze dostaje środki przeciwbólowe, a po operacji otrzymuje kubraczek lub kołnierz, który uniemożliwia mu naruszenie świeżej rany. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty: http://kami-weterynarz.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded