Profile cover photo
Profile photo
Ortodent
About
Posts

Post has attachment
Public
Czy wiedzą Państwo, czym jest implant stomatologiczny? To tytanowa śruba zastępująca korzeń zęba. Implant umożliwia całkowitą odbudowę korony zęba. Warto wiedzieć, że tytan jest neutralnym pierwiastkiem dla organizmu człowieka, dzięki czemu nie powoduje alergii ani innych niepożądanych skutków. Na leczenie implantologiczne zapraszamy do naszego gabinetu - http://www.ortodent-banino.pl/oferta/implantologia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Clear Aligner to nowoczesny system przezroczystych nakładek do prostowania zębów. Nakładki te odznaczają się dużą wygodą użytkowania – są bezbolesne i łatwe w czyszczeniu. Co istotne, są praktycznie niewidoczne, co niewątpliwie sprawia, że są bardzo estetyczne. Na leczenie z wykorzystaniem nakładek Clear Aligner zapraszamy do naszego gabinetu w Baninie koło Gdańska - http://www.ortodent-banino.pl/oferta/clear-aligner.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Czy wiedzą Państwo, na czym polega lecenie kanałowe? Z kanałów zębowych usuwane są bakterie i chore nerwy, po czym następuje wypełnienie zęba substancją pochodzenia naturalnego. Zapewniamy znieczulenie miejscowe, poza tym korzystamy z nowoczesnych narzędzi. Dzięki temu dyskomfort Pacjenta zostaje ograniczony do minimum. Zapraszamy - http://www.ortodent-banino.pl/oferta/endodoncja.
Add a comment...

Post has attachment
Public
W naszym gabinecie oferujemy różnego typu wypełnienia protetyczne. Polecamy m.in. wkłady koronowe, które zastępują tradycyjne plomby. Pełnią one funkcję uzupełnienia koron zębów bocznych ze względu na ich dużą wytrzymałość. Korony są odporne na ścieranie i precyzyjnie odbudowują kształt anatomiczny zęba. Zapraszamy - http://www.ortodent-banino.pl/oferta/protetyka.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Czy słyszeli Państwo o DSD? Digital Smile Design to technologia, która umożliwia kompleksowe projektowanie uśmiechu. Co istotne, Pacjent zawsze uczestniczy w procesie projektowania, informując, jak wyobraża sobie nowe zęby. Stwórz razem z nami swój nowy, piękny uśmiech, zapraszamy - http://www.ortodent-banino.pl/oferta/dsd.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Chcesz skorzystać z naszych usług stomatologicznych? Masz dodatkowe pytania? Zachęcamy do kontaktu! Nasz gabinet mieści się w Baninie koło Gdańska. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00. Dane kontaktowe, takie jak numer telefonu i adres mailowy, znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.ortodent-banino.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lakowanie bruzd jest zabiegiem profilaktycznym, który przeprowadza się przede wszystkim u ludzi młodych, których zęby nie zostały jeszcze dotknięte próchnicą. Zabieg ten, znany również jako uszczelnianie, polega na pokryciu bruzd i zagłębień zdrowego zęba światłoczułą substancją. Dzięki temu żadne resztki pokarmu nie będą miały szansy nigdzie się zagnieździć. Zachęcamy do skorzystania z tego zabiegu w naszym gabinecie - http://www.ortodent-banino.pl/oferta/profilaktyka.
Add a comment...

Post has attachment
Clear Aligner to nowoczesny ortodontyczny system przezroczystych nakładek do prostowania zębów. Jest to świetna alternatywa dla stałych i ruchomych aparatów ortodontycznych. Nakładki dają duży komfort użytkowania, poza tym są bezbolesne i bardzo estetyczne. Są także łatwe w higienie, polecamy - http://www.ortodent-banino.pl/oferta/clear-aligner.
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do naszego gabinetu na wybielanie zębów akceleratorem Beyond Plus. Wybielanie zębów metodą BEYOND to jednorazowy zabieg, podczas którego na powierzchnię zębów nakładamy specjalny żel wybielający, który następnie jest aktywowany poprzez światło akceleratora. Zabieg trwa zazwyczaj około 45 minut. Polecamy - http://www.ortodent-banino.pl/oferta/wybielanie-zebow.
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się m.in. leczeniem ortodontycznym. Korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu leczenie przebiega skutecznie i przyjemnie. Wykorzystujemy różnego typu aparaty, zarówno ruchome, jak i stałe, specjalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.ortodent-banino.pl/oferta/ortodoncja.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded