Profile cover photo
Profile photo
S.K.A.T. Rusztowania
1 follower
1 follower
About
S.K.A.T. Rusztowania's posts

Post has attachment
Branża budowlana z reguły mierzy wysoko, lecz absurdem byłoby korzystanie z drabin. Nie gwarantują one bowiem personelowi ani pełnej zdolności ruchowej, ani też bezpieczeństwa – zwłaszcza ze wzrostem wysokości. W takich przypadkach o wiele lepiej spisują się rusztowania. Zapraszamy na https://www.skatrusztowania.com.pl/oferta.


Photo

Post has attachment
Prace budowlane bywają najróżniejsze – od wykończeniowych wewnątrz mieszkań i domów po termoizolację wieżowców. Warto użyć do nich adekwatnego rusztowania, które znacznie ułatwi pracę. Sprawdź naszą ofertę na https://www.skatrusztowania.com.pl/oferta.


Photo

Post has attachment
Rusztowania budowlane składają się z drewnianych lub metalowych kładek umieszczonych na specjalnym stelażu. Po połączeniu elementów zabezpiecza się je za pomocą śrub lub zacisków, przed niepożądanym, przypadkowym rozłączeniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na https://www.skatrusztowania.com.pl/oferta.


Photo

Post has attachment
Wykonując jakiekolwiek prace budowlane, w tym przede wszystkim prace wykończeniowe prowadzone na elewacji zewnętrznej, jak np. tynkowanie, malowanie, prace termo modernizacyjne polegające na docieplaniu lub ocieplaniu budynków, konieczne staje się posiadanie odpowiedniego rusztowania budowlanego. Więcej informacji na https://www.skatrusztowania.com.pl/.Post has attachment
W S.K.A.T Rusztowania stawiamy przede wszystkim na świetnie wykwalifikowaną kadrę, dlatego zatrudniamy tylko najlepszych fachowców, którzy cechują się profesjonalizmem oraz terminowością. Pozwala nam to cieszyć się ogromnym zaufaniem ze strony naszych Klientów. Więcej informacji na https://www.skatrusztowania.com.pl/o-nas. 
Photo

Post has attachment
Jak zapewne już Państwo wiedzą, nasza firma zajmuje się wynajmem, sprzedażą oraz montażem i demontażem rusztowań BOSTA 70 oraz BOSS. Nasza działalność jest niezbędna podczas każdej budowy na wysokościach. Można nas znaleźć na https://www.skatrusztowania.com.pl/o-nas.


Photo

Post has attachment
Mianem rusztowań jezdnych określamy rusztowania mobilne, które dzięki niedużej wadze mogą być bez problemu przemieszczane, co ułatwiają także zamontowane przy nich kółka. Jeśli szukają Państwo profesjonalnych systemów rusztowań, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony https://www.skatrusztowania.com.pl/oferta i zapoznania się z naszą ofertą.
Photo

Post has attachment
Oferowane przez nas rusztowania modułowe doskonale sprawdzają się nie tylko do prac prowadzonych na zewnątrz, ale także wewnątrz obiektów. Jest to doskonały sposób na uzupełnienie wykorzystywanych rusztowań typu ramowego. Nasza firma oferuje wynajem wysokiej klasy systemu rusztowań BOSS oraz BOSTA 70 https://www.skatrusztowania.com.pl/oferta, z których można zbudować także rusztowania modułowe. 
Photo

Post has attachment
Proponujemy Państwu wynajem profesjonalnych rusztowań BOSTA 70 oraz BOSS, które pozwalają na stworzenie wielu form oraz konfiguracji, co sprawia, że mogą być wykorzystywane w świadczeniu usług z zakresu wielu profesji. Dokładne informacje o obu systemach rusztowań dostępne są na stronie https://www.skatrusztowania.com.pl/oferta. 
Photo

Post has attachment
Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu dostarczania rusztowań BOSTA 70 oraz BOSS. Zapewniamy dostarczenie, a także montaż i demontaż zamówionych rusztowań. Więcej o naszej pracy mogą Państwo przeczytać na stronie https://www.skatrusztowania.com.pl/o-nas. 
Wait while more posts are being loaded