Profile cover photo
Profile photo
Marek Mencner
33 followers
33 followers
About
Marek's posts

Post has attachment
Virtuální operátor Mikrotech Voip zveřejnil ceník GSM volání.
Photo

Post has attachment
Mikrotech nově vstupuje na trh mobilní komunikace

Společnost nabídne výhodné volání s virtuální telefonní ústřednou i affiliate program


Společnost Mikrotech, provozovatel sítě internetového volání, vstupuje na trh mobilní komunikace. Od podzimu letošního roku začne provozovat mobilní virtuální síť a rozšíří tak stávající nabídku svých služeb o volání v GSM síti. Služba bude zajímavá tím, že nabídne propojení VoIP a GSM sítě včetně služeb virtuální telefonní ústředny. Zákazníci tak získají možnosti nastavení, podmíněného přesměrovaní a další specifické funkce, na které byli doposud zvyklí pouze na svých pevných linkách nebo VoIP. Další zákaznickou výhodou bude bezesporu affiliate program, kdy zákazníci získají provizi za doporučení služby.
http://mobil.mikrotech.cz/

Společnost Mikrotech, provozovatel sítě internetového volání, vstupuje na trh GSM, na podzim 2013 začne provozovat mobilní virtuální síť.

Post has attachment
Spustili jsme provizní systém, získejte 5% provizi po dobu jednoho roku jen za doporučení svým známým, kteří navíc voláním přes internet výrazně ušetří.

Vytvořte si nový zdroj příjmů prostřednictvím provizí z plateb přivedených zákazníků.

Pošlete svým známým email s odkazem na registraci pod svým partnerským ID, zašlete zprávu na ICQ, Facebook a podobně, získáte zajímavé provize.

Nnebo nabídněte návštěvníkům vašich webových stránek zajímavé informace o levném volání přes internet.

Více informací na našich stránkách
http://voip.mikrotech.cz/provize
Wait while more posts are being loaded