Profile cover photo
Profile photo
Дмитрий Зибницкий
21 followers
21 followers
About
Posts

Post has attachment
Засоби та способи переміщення товарів

Засобами авіаційного, водного, автомобільного, залізничного, трубопровідного транспорту та лініями електропередачі, а також змішаними перевезеннями.
Add a comment...

Post has attachment
Граничний строк перебування товарів, транспортних засобів комерційного призначення у пунктах пропуску через державний кордон України не може перевищувати 30 днів, а для автомобільного транспорту - п'ять днів з моменту прибуття у пункт пропуску через державний кордон України для здійснення митних процедур.
Add a comment...

Post has attachment
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ЩОДО МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ 
Add a comment...

Post has attachment
Хто такий митний брокер?

1. Митний брокер - це підприємство, що надає послуги з декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України.

2. Митний брокер провадить митну брокерську діяльність у будь-якому митному органі України.

3. За вчинення правопорушень, пов'язаних з провадженням митної брокерської діяльності, митний брокер несе відповідальність, встановлену цим Кодексом та іншими законами України.
Add a comment...

Post has attachment
Що таке УКТ ЗЕД? Рішення чи Висновок УКТ ЗЕД? Що передбачає ведення УКТ ЗЕД?

 
Митнi органи здiйснюють контроль правильностi класифiкацiї товарiв, поданих до митного оформлення, згiдно з УКТ ЗЕД. Висновки iнших органiв, установ та органiзацiй щодо визначення кодiв товарiв згiдно з УКТ ЗЕД при митному оформленнi мають iнформацiйний або довiдковий характер.
Add a comment...

Post has attachment
Аккредитація (облік) на митниці суб'єктів зовнішньоекномічної діяльності

Аккредитація проводиться митним брокером (уповноваженою особою) відповідно до статті 455 Митного кодексу України "Про облік осіб які здійснють операції з товарами". 
 
Акредитація (облік) на митниці необхідна для присвоєня суб'єктам ЗЕД облікового номера. Обліковий номер суб'єкта ЗЕД є дійсним на всій митній території України. Такий самий обліковий номер не може бути присвоєно іншому суб'єкту ЗЕД.
 
Подвійний облік (акредитація) на митниці суб'єкта ЗЕД у різних митних органах забороняється.
Add a comment...

Post has attachment
МИТНИЦЯ БІЛЬШЕ НЕ ВИМАГАТИМЕ ЛИСТИ-РОЗ'ЯСНЕННЯ МІНПРИРОДИ!!!
Add a comment...

Post has attachment
Засоби та способи переміщення товарів

1. Переміщення товарів через митний кордон України здійснюється засобами авіаційного, водного, автомобільного, залізничного, трубопровідного транспорту та лініями електропередачі, а також змішаними перевезеннями. Під змішаним (комбінованим) перевезенням розуміється міжнародне перевезення вантажів щонайменш двома різними видами транспорту відповідно до договору змішаного (комбінованого) перевезення з місця в одній країні, де вантажі переходять у відання оператора такого перевезення, до визначеного місця доставки в іншій країні.

2. Залежно від наявності перевізника, відправника, одержувача, а також договору на перевезення товари переміщуються у:

1) вантажних відправленнях;

2) супроводжуваному багажі;

3) несупроводжуваному багажі;

4) ручній поклажі;

5) міжнародних поштових відправленнях;

6) міжнародних експрес-відправленнях.
Add a comment...

Post has attachment
Митний кодекс України онлайн

Новий Митний кодекс України опубліковано на нашому сайті, для того щоб кожен суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності, кожен митний брокер і декларант отримав можливість скачати митний кодекс України у форматі doc, pdf або скористатися унікальною можливістю швидкого і зручного перегляду митного кодексу України прямо на нашому сайті. (Із змінамі і доповненнями, внесеними законами України от 4 липня 2013 року N 405-VII)
Add a comment...

Post has attachment
Ціни на послуги митного брокера: Аккредитація (облік) на митниці всього за 459 грн
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded