Profile cover photo
Profile photo
Bellazone Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Sonoforeza powoduje odmłodzenie skóry, rozjaśnia przebarwienia i plamy, a także pobudza komórki do regeneracji. Zabieg ten polecamy osobom, których kondycja skóry jest niezadowalająca, i wszystkim, którzy borykają się z problemami cery suchej i wrażliwej, z rozszerzonymi naczynkami i przebarwieniami. Zapraszamy - http://www.bellazone.pl/sonoforeza.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sonoforeza to zabieg polegający na wprowadzeniu do organizmu substancji aktywnych przy użyciu ultradźwięków (fal akustycznych). Dzięki ultradźwiękom wytwarza się ciepło, które przenika do tkanek, a to z kolei pobudza przepływ krwi i limfy oraz przyspiesza metabolizm komórek. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, polecamy - http://www.bellazone.pl/sonoforeza.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żylaki często nie powodują żadnych powikłań, jednakże czasem mogą stać się przyczyną stanów zapalnych. Może wtedy dojść do zapalenia żył lub zamknięcia żyły przez skrzep krwi. Z tego też powodu ważne jest, by żylaki możliwie wcześnie zbadać i leczyć. Na usuwanie żylaków zapraszamy do naszego centrum - http://www.bellazone.pl/zylaki.html.
Add a comment...

Post has attachment
Dołącz do naszego zespołu! Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: kosmetolog / kosmetyczka. Oczekujemy wykształcenia kierunkowego, wysokiej kultury osobistej, łatwości nawiązywania relacji oraz gotowości do pracy w pełnym wymiarze godzin. Osoby zainteresowane prosimy są o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą mailową. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - http://www.bellazone.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zabieg miniflebektomii wykonywany jest ambulatoryjnie w znieczuleniu miejscowym i sedacji anestezjologicznej. Skóra nacinana jest końcem skalpela lub nakłuwana igłą. Uchwycony haczykiem żylak jest przeciągany od jednego nacięcia w kierunku drugiego. Pacjent od razu po zabiegu może powrócić do codziennych zajęć. Polecamy - http://www.bellazone.pl/usuwanie-zylakow.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Miniflebektomia to nowoczesny i małoinwazyjny zabieg chirurgiczny, który polega na usunięciu chorobowo zmienionych żył przy użyciu specjalnych haczyków chirurgicznych. Do tego celu stosuje się 1-2 milimetrowe nacięcia skóry, które nie wymagają szycia skóry. Powoduje to, że można uzyskać doskonały efekt kosmetyczny w krótkim czasie. Osoby cierpiące na żylaki zachęcamy do kontaktu - http://www.bellazone.pl/usuwanie-zylakow.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na podaniu zastrzyków substancji, która powoduje trwał rozpad komórek tłuszczowych. Lek przenika przez błony komórkowe do ich wnętrza, powodując rozerwanie struktury błon i rozpad trójglicerydów. Następnie w wątrobie następuje rozpad tłuszczów i wydalenie ich z organizmu. Dzięki temu tkanka tłuszczowa zostaje w trały sposób zlikwidowana. Zachęcamy do skorzystania z zabiegu - http://www.bellazone.pl/lipoliza_iniekcyjna_-_rozpuszczanie_t%C5%82uszczu.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czasem zdarzają się sytuacje, gdy ani długotrwałe ćwiczenia, ani surowa dieta nie dają pożądanych efektów. Mimo usilnych starań nadal występuje nadmiar tkanki tłuszczowej. W takiej sytuacji rozwiązaniem może być profesjonalny zabieg medyczny. Polecamy Państwu lipolizę iniekcyjną czyli nieinwazyjne odtłuszczanie sylwetki. Zabieg ten pozwala na eliminację depozytów tłuszczowych bez ingerencji chirurgicznej za pomocą zastrzyków. Zapraszamy - http://www.bellazone.pl/lipoliza_iniekcyjna_-_rozpuszczanie_t%C5%82uszczu.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Złuszczanie w czasie zabiegu mikrodermabrazji następuje stopniowo, co oznacza, że jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Zabieg polecamy osobom w każdym wieku i o różnym typie skóry. Mikordermabrazja to skuteczny środek m.in. na: rozstępy, rozszerzone pory, przebarwienia i blizny potrądzikowe. Polecamy - http://www.bellazone.pl/mikrodermabrazja-diamentowa.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mikrodermabrazja polega na kontrolowanym ścieraniu naskórka przy użyciu głowicy pokrytej kryształkami diamentu. Zabieg ten oczyszcza skórę z martwych, zrogowaciałych komórek, a także z różnego rodzaju zanieczyszczeń. Poza tym stymuluje komórki do produkcji kolagenu i elastyny oraz pobudza skórę do regeneracji i odbudowy. Zachęcamy do skorzystania z zabiegu - http://www.bellazone.pl/mikrodermabrazja-diamentowa.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded