Profile cover photo
Profile photo
سعید نظاره
About
سعید نظاره's interests
View all
سعید نظاره's posts

Post has shared content
استخدام برنامه نویس وب ، طراح صفحات وب ، گرافیست وب و مدیریت پروژه در دفتر مجله راه  به صورت پاره وقت و تمام وقت 

Post has shared content

Post has shared content
امام علی (ع) :از امیر المومنین (ع) سوال شد :دانشمند تر از همه مردم کیست :فرمود کسی که سخن خیر و حکمت را از هر شخصی که شنید قبول کند و آن را به معلومات و دانش خویش بیفزاید . 
   خصال الصدوق صفحه 6

Post has shared content
This is absolutely ridiculous, I guess that's why I like it.
Photo

Post has shared content
کودکان در بحران را دریابیم


شورای کتاب کودک در نظر دارد با تهیه و اهدای بسته های کوچک کتاب ، در التیام کودکان آسیب دیده در زلزله آذربایجان سهمی داشته باشد . از همکاران گرامی که می توانند با مشارکت خود در این امر، شورا را یاری کنند ، تقاضا می شود کمک های نقدی خود را ( همراه با دریافت رسید ) به کتابخانه تحقیقاتی ( خانم شهلا افتخاری ) ، فرهنگنامه کودکان و نوجوانان ( خانم نیره بهبهانی ) و خانه کتابدار ( خانم ملیحه پیشداد ) بسپارند .

همچنین از کلیه همکارانی که آمادگی ترویج کتابخوانی در منطقه را دارند ، درخواست می شود آمادگی خود را به خانه کتابدار ( تلفن : 5-66962904) اعلام کنند
http://www.cbc.ir/

Post has shared content
مردم باید به زلزله زدگان کمک کنند ولی ...
بودجه اي كه نمايندگان مجلس براي اياب و ذهاب و اسكانشون براي سال 91 تخصيص داده‌اند 50 هزار ميليون ريال بيشتر است از بودجه اي كه براي صندوق تعاوني روستايي ايرانيان در نظر گرفتند!
يعني چند ميليون روستايي ارزش كمتري دارند از 270 تا نماينده مجلس!
- منبع قانون بودجه 1391
Photo

Post has shared content
لطفا خون ندهید، پول بدهید
امروز و دیروز با چند نفر از مسئولین مستقیم در مدیریت زلزله صحبت کردیم. حاج بیگی مدیر کل سازمان انتقال خون تهران، احمد علیرضابیگی استاندار آذربایجان شرقی و تنی چند از فرماندهان نیروهای ارتشی و سپاهی در منطقه. درخواست همه‌ی این دوستان کمک‌های نقدی بود و این که نیاز شدید و زیاد به پتو و وسایل گرمایشی دارند تا بتوانند پاییز و زمستان را در منطقه مدیریت کنند. سرما در منطقه خیلی زود آغاز خواهد شد و مردم بی‌پناه نیاز دارند در پناه باشند از دست سرما. ناگفته می‌دانید ساخت و ساز در مناطق ویران شده به این زودی‌ها شروع نخواهد شد و اگر هم بخواهد شروع شود نیاز به میلیاردها تومان پول است!
در حال حاضر نه فقط مناطق زلزله‌‌زده بلکه کشور ایران نیازی به «خون» ندارد مگر گروه خونی o، پس لطف کنید اگر قصد کمک دارید پتو و وسایل گرمایشی به منطقه بفرستید و یا از هر طریقی که فکر می‌کنید «مطمئن‌تر» است به طور مالی کمک کنید. ممنونم!
 اگر صلاح می‌دانید این نوشته را هم‌خوان کنید.

Post has shared content
http://www.yavaran.org/

تقریبا تا ماه رمضان 15 روز بیشتر باقی نمانده است.  قانون ساده تقاضاست، افزایش تقاضا برای مواد غذایی افزایش قیمت آنها را در پی دارد. در نتیجه  شرایط روزه داری  به مراتب برای روزه داران    سخت تر خواهد بود. دوستان همدانشگاهی در موسسه یاوران با فرارسیدن فصل گرما و ایام مبارک ماه رمضان مشغول تهیه بسته های ارزاق برای ماه رمضان هستند. هر بسته در حدود 50.000 تومان ارزش دارد و شامل: برنج و روغن، قند و شکر،چای و خرما و پنیر و حبوبات می باشد (متاسفانه وسع موسسه به گوشت نمی رسد). این بسته ها برای هفتصد خانوار تحت پوشش موسسه، که سرپرستی یک هزار فرزند یتیم را به عهده دارند، ارسال می شود.  امسال هم فرصت همیاری سروران گرامی در این کار خیر مهیاست. می توانید با مراجعه به وبسایت موسسه:  www.yavaran.org   با پرداخت الکترونیکی در این امر خیر شرکت داشته باشید. این برنامه چند سالیست که در جریان است و همه دوستان در آن مشارکت داشته و دارند.

موفق و پیروز باشید با آرزوی قبولی طاعات و عبادات عزیزان

Post has shared content
زمان بی ما هم می گذرد
این تصویر دوچرخه جوانی است که در سال 1914 قبل از رفتن به جنگ دوچرخه اش را به درخت زنجیر کرد و رفت !
Photo

Post has attachment
شبی با حافظ
Photo
Wait while more posts are being loaded